TO NIESPRAWIEDLIWE

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika WhateverHappenes, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Mychor

    Mychor Generał forum

    Będzie sprawiedliwe zastępstwo za WF xD
     
    MOD_Zgredek* lubi to.
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Niesprawiedliwie nie będzie:p Ale sprawiedliwie przełożyła na wtorekxD
     
  3. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Sprawiedliwie ostatnimi czasy nie brałem udziału w żadnym konkursie na ilość lajków ani nie pisałem nic na Kurzej Grzędzie, a dostałem niesprawiedliwie dużo powiadomień :(
    [​IMG]
     
  4. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    ot kolejna niesprawiedliwość ;)

    Czy ktoś wie co słychać u naszej zapylonej Kazinki ?-.-
     
  5. MOD_Erator

    MOD_Erator Weteran forum

    50 razy geee neralnie pewnie i tak pochodzi od tego samego gracza. Sprawiedliwie problem rozwiązany :D
     
  6. kazinka

    kazinka Naśladowca mistrzów

    Ja wiem 8)
     
  7. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    To niesprawiedliwe, że tylko TY wiesz8)
     
  8. Mychor

    Mychor Generał forum

    Kasieńko - podziel się :p
     
  9. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    To ten ktoś musi mieć bardzo niesprawiedliwy dowcip...
    [​IMG]
     
  10. MOD_Erator

    MOD_Erator Weteran forum

    Może niesprawiedliwie mu się pomyliło z jakimś konkursem...
     
  11. kazinka

    kazinka Naśladowca mistrzów

    E no nie tylko ja :D Wie jeszcze JużMąż ;)
    Ale żeby nie było. Sprawiedliwie się podzielę.

    Tyję. I wciąż zapylona pozostaję -.- Pan Doktor twierdzi, że człowiek wygląda na dziewczynę. Do tego szukamy większego mieszkania i niesprawiedliwie bez większych efektów :oops:
     
  12. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Co to za niesprawiedliwy pomysł, żeby szukać mieszkania bez efektów? Dobre mieszkanie powinno mieć porządny efekt ;)
     
  13. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Na razie tycie ma porządny efekt ;)nie można mieć efektów we wszystkim na raz :p
    no to szykuje się nam Nieobca dla odmiany :D
     
  14. Mychor

    Mychor Generał forum

    Spox... my żyjemy w czwórkę na 42 m kw..... za to Młode nie pytają się mnie jaka jest różnica między chłopcem i dziewczynką i dlaczego chłopcy siusiają na stojąco XP
     
  15. MOD_Erator

    MOD_Erator Weteran forum

    Po przeżyciu nastu lat we dwójkę na 50 m2 nie wyobrażam sobie czwórki na 42 m2. Na szczęście nie muszę się martwić jakimikolwiek niesprawiedliwymi efektami poszukiwawczymi, gdyż we trójkę od jakiegoś czasu korzystamy z nieco większego metrażu.
     
  16. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Mam nieodparte wrażenie, że nieco niedoszacowałeś tego nieco i tacy Carringtonowie czy Colby wcale by się nie powstydzili takiego metrażu ;)
     
    Zła_Kobieta lubi to.
  17. kazinka

    kazinka Naśladowca mistrzów

    No i efekt jest. Od razu na dwóch mieszkaniach. Albo piętro w kamienicy z lat 30tych albo szereg z lat 90tych.o_O
    Tycie zawsze ma porządny efekt, nie znam tycia bez efektów 8)
    Młody też nie pyta choć mieszkamy na 60 metrach. :p
    Wychowałam się na 46 metrach z rodzicami, bratem, dziadkami i jeszcze mieszkał przez jakiś czas wujek. Z rodzicami zajmowaliśmy 12 m pokój. :wuerg::wuerg::wuerg:
     
  18. MOD_Erator

    MOD_Erator Weteran forum

    Oj tam...

    Kazinka - w PRL przysługiwało 6m2 na osobę, podczas przydzielania mieszkań w Nowej Hucie (przypuszczam, że nie tylko tam) - ale z wielu tradycji, tą akurat można sobie darować ;)
    Poza tym gdybym miał wybierać między mieszkaniem w mieście a w tej samej (lub podobnej) cenie dom na wsi... zdecydowanie wybrałbym dom... no ale to zależy co kto lubi i oczekuje ;)
     
  19. Mychor

    Mychor Generał forum

    12 m kw pokój to luksus. Młode zajmują we dwójkę 6 m kw (chyba we więźniu jest podobnie)... my, nieco więcej, bo ok 14 m kw, ale u nas są biurka, komputery, sprzęt sportowy (x4) i inne metryliardy rzeczy. Ostatnio znajomi stwierdzili, że nie mieszczą się we trójkę w 70 m kw..... NIESPRAWIEDLIWIE nie zrozumiałam xD
     
  20. kazinka

    kazinka Naśladowca mistrzów

    12m na 4 to chyba podobny metraż do 6m na 2 :p

    Na wieś nie dojeżdża tramwaj. Przynajmniej na wsie w okolicy Wrocławia ;) Zasadniczo we Wrocławiu w wiele miejsc też nie dojeżdża 8) A biorąc po uwagę to, że Młody niedługo idzie do szkoły, jego zajęcia dodatkowe, żłobek i przedszkole dla Jajka to tramwaj jest niezwykle istotny dla przeżycia. Zwłaszcza, że JużMąż nie znosi prowadzić samochodu i porusza się komunikacją, a zdarza mu się pracować do bardzo późna.