TO NIESPRAWIEDLIWE

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika WhateverHappenes, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Mychor

    Mychor Generał forum

    Mi właśnie schodzi....(paznokieć)
    ... a ja omal nie zeszłam dzisiaj. Choróbsko dosłownie zwaliło mnie z nóg. Na razie je wypacam grzanym winem. Ależ byłam wściekła. Pogoda jak drut, a ja sztywna, obolała i siąpiąca:mad::mad::mad:
     
  2. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Ojoj... ale ja tu mam zaległości w niesprawiedliwościach :)
    Gratulacje infekcji :) Życzę, żeby mdłości przeszły szybko, a NieObcy/a rósł/rosła* zdrowo :)

    *niepotrzebne skreślić
     
  3. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    No właśnie -.-niesprawiedliwie długo tu nie zaglądałaś Czerwona

    A Klon mógłby się bardziej zakorzenić tutaj......coś czuję,że miałby dużo do opisania .....
     
    BA_Czerwona lubi to.
  4. Mychor

    Mychor Generał forum

    Kuracja grzanym winem i innymi specyfikami pomogła - dziś w robocie zaszalałam z energią tak , że Teraflu 3 X dziennie zaczęto uważać za doping dozwolony i powzięto decyzję, żeby co wieczór upajać się grzanym winem (w temp ok 70oC) w ilości nie mniejszej niż 0,5l, pakować się w niezmierzone ilości warstw ubrań i w wyniku czego przebierać się kilka razy z mokrych ciuchów w suche. Ja, omal 100% zdrowa, za to pralka ledwie dyszy xD
     
  5. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Żeby Ci kuracja nie weszła w nawyk...
     
  6. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Myślę,taki rodzaj kuracji jest niesprawiedliwie ulubioną formą leczenia u Mychorki :p

    moja pralka też ledwie dyszy :sleepy:
     
    BA_Czerwona lubi to.
  7. Mychor

    Mychor Generał forum

    Oj tam, oj tam... nie co dzień się choruje, a jeśli nawet, to można zmienić sposób leczenia. Dziś np. było grzane piwo, bo nos dość mocno przecieka, no i Teraflu zamieniłam na Asprynę, a zamiast leżenia w łóżku zaordynowałam sobie 35 km rowerem, 15 min pompek i brzuszków, zrobienie bogracza, sałatki z makreli, upieczenie mięsa i trochę pierogów z kaczki... żeby weekend mieć na treningi, sprzątanie i zakupy. Gdyby nie fakt, że z pracy wyszłam dopiero o 16.30, to pewnie i te zakupy bym zaliczyła xD. Za pół godziny mięso wyłączam i mogę lulu ok 23.... prawie jak wakacje xD
     
    MOD_Zgredek* i BA_Czerwona lubią to.
  8. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Nie co dzień się choruje? Powiedz to mojemu organizmowi... Chyba i ja się przerzucę na Twoją terapię, choć już mam problem z porannym wstawaniem ;)
    To na pewno nie ma nic wspólnego z siedzeniem po nocy ;)
     
  9. Mychor

    Mychor Generał forum

    Nos zakleił i z życiówki na zawodach na 5 km nici (ale i tak 1 Kobieta), ale za to rower ładny na 50 km, nawet średnią poprawiłam na 10 mil (ok 32 km/h na mtb)...potem relaksacyjne 6 km biegowo. 2X Teraflu + 1x aspiryna i jakiś specyfik donosowy 3X . Działa, o nie umarłam xD
     
  10. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    Mychorka,mam wrażenie ,że ty tylko biegasz i chorujesz xDno i jeszcze czasami rowerem ujeżdżasz ;)
     
    Zła_Kobieta i MOD_Zgredek* lubią to.
  11. Mychor

    Mychor Generał forum

    Chwilowo nie choruję więc mogę narzekać tylko na niesprawiedliwą pogodę, bo do butów się leje jak biegam i na rowerze jeździć nie mogę, bo zardzewieje xD
     
  12. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Niesprawiedliwie zapominasz o odprowadzaniu dzieci do placówek edukacyjnych, sprzątaniu, zakupach i przyrządzaniu specjalnych obiadów dla rodziny liczebnością zbliżonej do pułku piechoty :p
     
    WhateverHappenes lubi to.
  13. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    a o tym nic nie czytałam :p
    ty czy rower ?:D żeby było sprawiedliwie to ja też minimum dwa razy dziennie moknę :) tak przez godzinkę ale za to mam kalosze ;)
     
    MOD_Zgredek* lubi to.
  14. Mychor

    Mychor Generał forum

    Napisałabym wtedy przez "ę"

    Zgredku - na gotowanie nie narzekam, bo ja to nawet lubię. A zaprowadzanie i przyprowadzanie to tylko dodatkowy element. Z resztą, w tym roku wyjątkowo przyprowadza małżon, bo ma więcej czasu xD, a zakupy są raz w tygodniu więc nawet nie warto wspominać o takich drobiazgach. O sprzątaniu ostatnio często zapominam xD
     
    MOD_Zgredek* lubi to.
  15. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    a przestałaś już ćwiczyć sójki podczas biegu ?:pprzecież to ponoć sprawiedliwie najlepszy sposób na zatkany nos.....
     
  16. Mychor

    Mychor Generał forum

    Nie umiem, nie umiałam i umieć nie będę - mam chyba jakiś defekt. Biegam z chusteczką cały rok, czasem z 2 lub 3-ma chusteczkami i brakuje mi rąk.
    Jutro kolejne zawody, a pogoda za oknem :(
    1 miejsce wśród kobiet :)
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 9 października 2016
    Zła_Kobieta i MOD_Zgredek* lubią to.
  17. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Gdzie nie pojedziesz, tam zostawiasz konkurentki w tyle. Po minie tej pani z 3-go miejsca widzę, że chyba nie jest zadowolona z takiego wyniku :D
     
  18. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    No pięknie xDMychor w całej okazałości
    gratuluję i razem z Tobą cieszę się,że w tych zawodach nie startowali Kenijczycy ;)

    (drugie zdjęcie niesprawiedliwie Buka zjadła :()
     
    MOD_Zgredek* lubi to.
  19. Mychor

    Mychor Generał forum

    A tam..u mnie się wyświetlają 2, 3-cie zjedzone przez serwer, ale trudno - nieco chwiałam się na podium, jak robiłyśmy fotę wspólnie na 1. Ta 3-cia zahaczała mnie biodrem xD
    Kenijczycy nie startowali, ale Ukraińcy a i owszem - a oni też są nieźli :)
     
  20. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Niesprawiedliwie zdjęcia są tylko dwa. Jedno na podium i drugie pucharu. To trzecie, które się nie wyświetla jest takie samo jak to drugie tylko na innym serwerze :)