TO NIESPRAWIEDLIWE

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika WhateverHappenes, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    szef 8) WojchillA
    Regulamin - cudo :inlove:
     
  2. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    tiaaa -.-wyjątkowo sprawiedliwie zapunktowane :inlove:
     
  3. Angel

    Angel Komisarz forum

    ...ale niesprawiedliwy...:pxD

    Jak to fajnie tu sobie tak na niesprawiedliwości tego świata pomarudzić.:pxDxD
     
  4. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    od razu się sprawiedliwie cieplej na duszy robi :D
     
  5. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Niesprawiedliwe jest,że chyba wszyscy już spać poszli a ja mam nockę w pracy i się niesprawiedliwie nuuuudzę-.-
     
  6. Mychor

    Mychor Generał forum

    ja sie niesprawiediwie w pracy ani chwil nie nudzę. W każdej minucie jest nerwowo, bo zmniejszyli ilość osób o 2/3 i zasuwamy na 3 etatach w jednym i jeszcze poganiają. Zrobiłam dziś 5 minutowa przerwę na siusiu i miałam ochrzan:cry::cry::cry:
     
  7. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    to może oddasz się sprawiedliwie pracy ?

    Mychor to co Ty masz za pracę, że nawet susiać nie pozwalają?
     
  8. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    A propos przerwy: Ze 3 lata temu chyba czytałam, że w jakiejś sieci marketów były namalowane na podłodze czerwone kropki a pracownicy stawali na nich chcąc przełożonemu zgłosić chcęć wyjścia właśnie do toalety. I tak stali na tych kropkach i czekali aż kierownik ich zauważy.
    tak mi się skojarzyło
    8)
     
  9. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ależ się oddaję ;)
     
  10. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    Sprawiedliwie trzymanie jest obustronne :)
    Równie sprawiedliwy jest tryb zmiany regulaminu :)
     
  11. Mychor

    Mychor Generał forum

    Niestety regulamin forum nie pozwala na to, aby ją właściwie nazwać. Jest to praca budżetowa za prawie darmochę.:mad:
     
  12. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    Niesprawiedliwie długo szukałem wątku, który wczoraj mi się rzucił w oczy i niesprawiedliwie znalazłem go w archiwum. Niesprawiedliwie nie można już na forum pomarudzić. Ba, nawet sprawiedliwa rozmowa o stronach fanowskich okazała się być próbą ominięcia zakazu, który nawet nie jest wymieniony w regulaminie. To już nawet nie jest niesprawiedliwe ani dziwne. To jest po prostu żałosne.

    W związku z powyższym proponuję ograniczyć forum do OO i jawnie zakazać jakiejkolwiek dyskusji na jakikolwiek temat.
     
    onkapinka lubi to.
  13. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    Proponuje zalozenie cewniczka. Torebka ma pojemnosc 2 litrow, wiec powinna w godzinach pracy wystarczyc.
    Nowe forum, nowe reguly, nowa ekipa. Mozna bylo niesprawiedliwie pozamykac niewygodne watki i oglosic , ze nowe jest lepsze i nie bedzie niesprawiedliwych watkow na tym forum-.-. Ekipa nie chce byc niesprawiedliwie traktowana ,wypytywana oraz zmuszana do udzielania odpowiedzi na niesprawiedliwie niewygodne pytania wscibskich graczy. W zasadzie najlepsze bylo by, forum w formie OO i jeden wielki link do PT(w razie gdyby ktos mial jakies pytanie). Reszte zarchiwowac8). No moze jeden watek dla graczy zostawic ...ze slitasnymi obrazeczkami,pozdrowieniami, dobranockami, kawkami , pitu pitu , kolorkow...i itp....:wuerg::wuerg::wuerg:
    Nowa era nastala...lodowcowa chyba
     
    Angel i -mala159- lubią to.
  14. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    onka, ale nikt nie oczekiwał od ekipy żadnego odpowiadania na cokolwiek. Powstał wątek do pomarudzenia na wszelkie sprawy. Zaczęliśmy między sobą kulturalnie rozmawiać o stronach fanowskich i dowiedzieliśmy się, że próbujemy tym obejść jakiś zakaz :oops:


    swoją drogą ładne oczy masz ;):p
     
    onkapinka lubi to.
  15. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    Wiesz...stronki fanowskie to belka w oku szefa naszej ekipy...nie wiadomo czemu. A zakaz sie znajdzie, zawsze mozna cos sprawiedliwie dopisac w regulaminie;).
    Ale koncze ten temat bo nie chce niesprawiedliwie podejsc pod jakis naciagniety paragraf . xD

    A ze mam piekne oczy...wiem,wiem .... wszyscy mi to mowia xDxD !!!!8) Grzes zrobil mi makijazxD
     
  16. Angel

    Angel Komisarz forum

    Sprawiedliwie dodam, że nastała niesprawiedliwa epoka MODalitaryzmu* 8)

    Nazwa zaczerpnięta >>STĄD<<:p
     
    onkapinka lubi to.
  17. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    podsumowując: forum fajne, tylko userzy do kitu 8)
     
  18. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    Na tym polegała sprawiedliwa MODernizacja forum. Na wprowadzeniu zaMODyzmu i MODalitaryzmu 8)
    Nowe forum jest po prostu MODne :music:
     
  19. Luba

    Luba Stały bywalec

    No bo trochę trudno uwierzyć w to ,że tak zredagowany regulamin ,nie był konsultowany z Ekipa forum,a ten(ta), co trzyma władze na forum (i nie tylko ;) nie podkręcił(a) pokrętłem regulatora zakazów akurat w taką stronę,
    żeby za dużo nie wieszać na grzbiecie MOD-elek i nie traciły czasu na niewygodne pytania i rozmówki,gdyż widocznie wolą reg. " wybiegi" i tylko pogadać z .. lustrem?:eek:
    Powiem tylko tak: Jeżeli ktokolwiek umiał nas użytkowników i nawet Ekipe wpakować w taką regulaminową klatke
    "To Niesprawiedliwe ",że nie potrafi przy okazji nam zafundowac do tej klatki też huśtawki - jako forum symbolu (niekoniecznie wahań emocjonalnych) raczej przybliżania lub oddalania się: od ludzi ,od problemów..e.t.c)
    Tylko li tylko ..stać było szanowną władze ,na to ,żeby nam zostawić na forum 1 furtke:
    Jak komuś nie pasuje ta klatka ,niestety ..może tylko bujać się z PT:p


    "Kto buduje fortece,zeby się bronić,przeważnie kończy jako jej wiezień"-Alexander Lowen
     
  20. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    Niesprawiedliwie dawno się nie bujałem z PT :cry:
    Chyba muszę wymyślić jakiś niesprawiedlwy powód >:(
    Tylko jaki? :oops: