TO NIESPRAWIEDLIWE

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika WhateverHappenes, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. adehade

    adehade Moguł forum

    Na nocny kaszel polecam Thiocodin. działa bez pudla (przynajmniej na mnie). Noce spokojnie przespane bez rozrywania płuc i wyrywania trzewi. Można kupić bez recepty. Z leków na zatoki sprawdziłam z bardzo pozytywnym skutkiem sinupret i sinuspax. Niektórzy stosują płukanie zatok wodą utlenioną. Też działa.
     
  2. Mychor

    Mychor Generał forum

    Dzięki sinupredowi całe to świństwo spłynęło mi do oskrzeli - stąd ten kaszel :mad::mad::mad: Płuczę zatoki solą fizjologiczną z dodatkiem sterydów, bo po tej zapaści immunologicznej mam oprychy w nosie.:mad::mad::mad:

    PS - dziś zaliczyłam zawody biegowe - jako wolontariusz :) Okazało się, że z tej strony też jest fajnie8)8)8)
     
    MOD_Zgredek* i Anetta41 lubią to.
  3. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Sprawiedliwie znalazłaś dobre rozwiązanie :)
     
    Anetta41 lubi to.
  4. adehade

    adehade Moguł forum

    Wolontariat to dobra rzecz. Pozwala spojrzeć na wiele spraw z innej perspektywy.
    Miłego wieczoru:)
     
    Anetta41 lubi to.
  5. Hesarenka64

    Hesarenka64 Baron forum

    Witajcie.
    Ja podsuszyłam sobie zatoki okładami z kartofelków. Ugotowane w mundurkach bez soli rozgnieść i ciepłą papkę kłaść przez gazę na bolące miejsca - wygładza też buziaka.
    Pomagają też parówki ze skrzypu - gotować 30 minut kopiastą łyżkę a litrze wody, potem dodać łyżkę rumianku i tylko raz zagotować -odstawić, wdychać parę pod kapturkiem z ręcznika. Można też potem podgrzać i też robić okłady zatok. Warunek nie można być uczulonym na któreś z tych ziołek.
    Trzeba trochę cierpliwości bo powinno się tę kurację robić codziennie koło miesiąca ale rezultaty są na dość długo.
    A niesprawiedliwe to dziś było to że byłam w pracy pomimo kataru a jak weszłam dziś na forum to znalazłam kogoś mi nieznanego ubranego w moją farmową kiecuchnę :mad:
     
    Anetta41 lubi to.
  6. Mychor

    Mychor Generał forum

    Może kiecka była porzucona i ktoś ją sprawiedliwie przygarnął?

    Powoli to idzie, ale jest nieco lepiej. Nie chcę zapeszać....
    No i coś czułam, że jak dziś podleję kwiaty to zacznie padać :mad::mad::mad:
     
    Anetta41 lubi to.
  7. kazinka

    kazinka Naśladowca mistrzów

    Mój przedłużony weekend wcale nie był sprawiedliwy. Wczoraj mój pies miał wyznaczoną wizytę u okulisty. I niesprawiedliwie diagnoza została postawiona. Dydź traci wzrok. :(
     
    Anetta41 lubi to.
  8. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    To faktycznie niesprawiedliwe:oops:
    A Dydź ile liczy sobie wiosen?:eek:
     
    Anetta41 lubi to.
  9. Mychor

    Mychor Generał forum

    Kup mu psa przewodnika :p:p:p
     
    MOD_Zgredek* lubi to.
  10. kazinka

    kazinka Naśladowca mistrzów

    W sierpniu skończy 11.
    Jej :p Kupię amstafa - darzy je wyjątkową miłością.
    Za każdym razem jak widzi jakiegoś próbuje mu przegryźć gardło 8)
     
    MOD_Zgredek* lubi to.
  11. Mychor

    Mychor Generał forum

    to może być niesprawiedliwa inwestycja:p:p
     
    MOD_Zgredek* lubi to.
  12. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Jeżeli Dyzia traci wzrok stopniowo to powinna się przyzwyczaić:) tylko nie będziesz mogła przemeblowywać mieszkania i dacie radę
    no i spacery tylko po znanych trasach8)

    miałam kiedyś kotkę , która niesprawiedliwie całkiem straciła słuch:eek:
     
  13. Mychor

    Mychor Generał forum

    i też prowadziłaś ja po znanych trasach? :p:p
     
    MOD_Zgredek* lubi to.
  14. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    No co Ty... jak traci słuch, to trzeba się sprawiedliwie nauczyć do niej migać :p
    Zresztą koty i tak mają niesprawiedliwie gdzieś to, co się do nich mówi 8)
     
  15. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    chyba ,że właśnie wołasz je do pełnej michy :)
     
  16. adehade

    adehade Moguł forum

    Witam cieplutko:)
    Spaniel znajomego niesprawiedliwie stracił słuch w młodym wieku. Ponieważ lubił ganiać luzem po łące, niesprawiedliwie przytroczono go do smyczy, bo nie słyszał nawoływania do powrotu. Żal psinca się znajomemu zrobiło i wpadł na pomysł, że będzie dawał mu sygnały rękoma, a wieczorem latarką :D Pojętne psisko szybko nauczyło się nowego alfabetu i znowu sprawiedliwie mogło ganiać luzem :)
     
    WhateverHappenes lubi to.
  17. Mychor

    Mychor Generał forum

    Nie znam się - tylko 20 lat hodowałam koty, bo potem dostałam na nie uczulenia...ale widocznie żadne z nich (bo płci różnej były) nie straciło słuchu, bo dokładnie wiedziały co się do nich mówi, tylko czasem były obrażone.
    A migać bym się bała - koty by jeszcze na mnie zapolowały;)
     
    adehade lubi to.
  18. adehade

    adehade Moguł forum

    Niesprawiedliwie koty mają nas gdzieś i żyją własnym życiem :)
     
  19. Mychor

    Mychor Generał forum

    może Wasze koty miały zespół Aspergera....moje nie :p:p:p
     
  20. adehade

    adehade Moguł forum

    Mój kot ma ADHD :):p To też jest na "A" ;)
     
    wolf031973 lubi to.