TO NIESPRAWIEDLIWE

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika WhateverHappenes, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Mychor

    Mychor Generał forum

    nie wiem co ma kapanie wspólnego z kanapą.:oops: (bardziej z kapą)
    PS - zacznij oglądać telewizję - telewizor ma zazwyczaj prostokątny kształt i może od tego robi Ci się przerwa?:p
     
    dantic3 lubi to.
  2. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    myślę,że sprawiedliwe zdrowiej jest oglądać telewizor niż telewizję:p
     
    wolf031973 i dantic3 lubią to.
  3. cyfrzak

    cyfrzak Wielki mistrz forum

    czy ja wiem, najlepiej to oglądać film :D
     
    dantic3 lubi to.
  4. Mychor

    Mychor Generał forum

    no i słusznie - z tym, że chyba na dvd, bo wszystko inne przerywane jest reklamami - niesprawiedliwie:mad::mad::mad:
     
    dantic3 lubi to.
  5. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Nie wiem, czy się cieszyć ze sprawiedliwej sobotniej imprezy mikołajkowej, czy smucić z tego, że przez całą niedzielę niesprawiedliwie umierałem :(
     
  6. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    myślę,że jak "umierałeś" to na sprawiedliwie po mikołajkowych niesprawiedliwościach :p
     
  7. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    To na pewno przez niesprawiedliwe grzybki w occie. Wiedziałem, żeby nie mieszać kurek z maślakami xDxD
     
  8. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    to straszne :eek:grzybków się nie miesza :(
     
    MOD_Zgredek* lubi to.
  9. Mychor

    Mychor Generał forum

    Maślaki w occie????? toż to można tylko z czystą! Bez żadnych kurek, bo inaczej organizm protestuje. Ewentualnie można z boczkiem.
    Za to kurki można ze wszystkim, pod warunkiem, że jest to czysta... no i z boczkiem. Ale z boczkiem to wszystko można.... z resztą tak samo jak z czystą:p:p:p
     
    MOD_Zgredek* lubi to.
  10. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    nie ma to jak sprawiedliwa wypowiedź FACHOFCA :pod żywieniaxD
     
  11. Mychor

    Mychor Generał forum

    "Umierałam" ostatnio jedynie po treningu. Nie używałam w tym czasie grzybków, no, może boczku czasami, albo czystej się zdarzyło. Jako mychor doświadczalny wiem, co "mufię":p... to tak a'propos "fahofcuf"
    Znaczy - grzybki szkodzą Zgredkowi - ot moja diagnoza
     
    MOD_Zgredek* lubi to.
  12. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Może skończymy już niesprawiedliwy temat grzybków :)
    Porozmawiam sobie o nich z właścicielką słoiczków. A ona kobieta niefarmerska ;)

    Zamiast grzybków zarzucę sprawiedliwy kawałek muzyki z pytaniem do Mychor: będziesz? xD


    Tytułowy trener Klaus to autentyczna postać - trener biegaczy Klaus Czech, który w środowisku dorobił się pseudonimu "Rzeźnik" (ciekawe dlaczego :p). Jego podopieczni założyli klub biegowy OTK Rzeźnik. Na początku lat 90-tych dwóch z nich: Arkadiusz Załęcki i Mirosław Bieniecki po przejściu głównego szlaku bieszczadzkiego w 3 dni stwierdziło, że to fajny spacerek i założyli się z przyjaciółmi, że dadzą radę przebiec trasę w 12h. Znacznie później, w 2004r. zostali zobligowani do podjęcia wyzwania. Zaprosili więc paru znajomych i na starcie stanęło 10 osób. Do mety w mniej niż 12h dobiegło 6 z nich, w tym uczestnicy zakładu.
    Bieg rzeźnika jest jednym z najtrudniejszych ultramaratonów w Polsce. Trasa wiedzie czerwonym szlakiem bieszczadzkim z Komańczy (ok. 460 m n.p.m.), przez przełęcz Żebrak (816 m n.p.m.), Cisną (565 m. n.p.m.), góry Jasło (1153 m. n.p.m.) i Fereczatą (1102 m. n.p.m.), Smerek (590 m. n.p.m.) oraz Połoniny Wetlińską (1253 m. n.p.m.) i Caryńską (1297 m. n.p.m.) do Ustrzyk Górnych (640 m. n.p.m.). Jego długość wynosi ok. 78km, a suma przewyższeń przekracza 6.000m.
    Z roku na rok bieg gromadzi coraz więcej chętnych. Obecnie organizatorzy muszą ograniczyć liczbę startujących, bo wąskie ścieżki górskie nie są w stanie pomieścić wszystkich chętnych na raz. Bieg Rzeźnika odbywa się późną wiosną, na przełomie maja i czerwca. Jego cechą charakterystyczną jest bieganie parami. Osoby stanowiące parę nie mogą się od siebie oddalać na trasie. Biegacze wyruszają o świcie (godz. 3) i muszą dobiec do mety przed zmierzchem (godz. 19).
    Od paru lat cała impreza biegowa trwa tydzień. Głównemu biegowi Rzeźnika towarzyszy klika innych dystansów. Od "krótkiego" Rzeźniczka (27 km) po bieg Rzeźnika Ultra (140 km). Dla chcących zmierzyć się z efektem dnia następnego jest przewidziany bieg etapowy (3 dni po trochę ponad 20 km dziennie).
     
  13. Mychor

    Mychor Generał forum

    Nie w 2016 r. Mam koronę półmaratonów + kilka innych "obowiązków" startowych.
    Poza tym, jeszcze nie idę w ultra... to po 40-tce :)... w sumie niedługo, ale mam w planach i Rzeźnika :)
     
  14. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Czyżby zgredziowe niesprawiedliwości się już skończyły i na znak buntu wskoczył w ubranko :p? no dlaczego trafiło w dodatku na te koguty? są winne ?czy co? :music:
     
  15. Mychor

    Mychor Generał forum

    Koguty zawsze są winne... nie wiedziałaś? o_Oo_Oo_Oo_Oo_Oo_O
     
  16. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    nie wiedziałam:(
    ale za to wiem, że problem niektórych przynajmniej :pkogutów można ostatecznie rozwiązać-w rosolexDinni dają się tylko niesprawiedliwie bardziej :inlove:lub mniej >:(oskubać
     
  17. Mychor

    Mychor Generał forum

    Koguty zwykle nadają się do oskubania i rosołu... Taka rola kogutów - jaj nie znoszą (chyba, że po częściach infrastruktury).
    No i do teleranka się nadają... a właśnie - od jakiś 30 lat nie ma teleranka :(
     
  18. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Od 30? Wikipedia prawi, że przestał być dopiero w 2009 o_O
    A sygnaturka miała być bogatsza, tylko niesprawiedliwy regulamin nie pozwolił :p
     
    BA_Czerwona lubi to.
  19. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    nununu :music:
    MOD się skarży na niesprawiedliwości regulaminu :pcoś nowego:D
     
  20. Mychor

    Mychor Generał forum

    Ale mi się dłużyło.... chyba, że moi rodzice nałożyli szlaban :cry::cry::cry::cry: