TO NIESPRAWIEDLIWE

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika WhateverHappenes, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Widocznie Twoja oferta była niesprawiedliwie niepoważna :D

    Pozdrawiam moje ulubione zrzędy :)
     
  2. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    niesprawiedliwie teraz już Ci nie odpowiem bo za późno :(
     
  3. Mychor

    Mychor Generał forum

    niesprawiedliwie piątek - jutro do roboty:mad:
     
    BA_Czerwona lubi to.
  4. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    To niesprawiedliwe,że rogale świętomarcińskie są tak pełne różnych dobrości, że nie dam rady zjeść więcej niż pół za jednym razem :(
     
    toDzasta lubi to.
  5. Mychor

    Mychor Generał forum

    sprawiedliwie, że masz umiar - w przeciwnym razie Twój organizm może nie znać umiaru w magazynowaniu
     
  6. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    muszę dbać o zmniejszanie pojemności magazynowej mojego ciała :inlove:ten umiar się nazywa wyrzeczeniem a czasem przeradza się w niesprawiedliwość oglądania bezszyich osiłków ćwiczących obok mnie na bieżni albo niewygody maty do ćwiczeń na sali do aerobiku:cry:
     
  7. Mychor

    Mychor Generał forum

    W treningach też trzeba miec umiar. Rozsądek i wynik z pomiaru obciążeń treningowych podpowiada mi, że jestem tak bardzo przetrenowana, że co najmniej 5 dni nie wolno mi ruszać nawet palcem... a w niedzielę zawody:p:p
    Tyle sprawiedliwe z tego, że nawał pracy zmusił mnie do siedzenie dziś nad zleceniami a jutro zrobieniem zakupów (małżon wyjechany)... także nie potrenuję ani sekundy, bo już wizyty w łazience też mam obliczone co do minuty, żeby w ogóle pójść spać:mad:
     
  8. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Śpij w łazience :)
    Zawsze to kilka minut sprawiedliwego odpoczynku xD
     
  9. Mychor

    Mychor Generał forum

    Kiedy nie potrafię, bo mi niesprawiedliwie niewygodnie - mam małą łazienkę, a sedesik naprzeciwko umywalki, jak zasypiam to uderzam głową o umywalkę i się budzę.
    Niesprawiedliwe też nie mogę zasnąć teraz (w łóżku), bo jakiś mecz (jest, był, czy cokolwiek) i mi kibice łażą pod oknami, krzyczą, a Stadion huczy. :mad::mad:
     
  10. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Niesprawiedliwie czeka mnie wizyta u zębologa :(mój leczony z dużymi nakładami finansowymi ząb powiedział wczoraj "chruuup" i pękł na pół:cry::eek:
     
  11. Mychor

    Mychor Generał forum

    uups... to rzeczywiście niesprawiedliwie
     
  12. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    tak :( odłamał się prawie przy kości
    razem z Panem Zębologiem powiedzieliśmy mu, że go ratujemy 8)to znaczy .....żeby było sprawiedliwie Pan Zębolog ratuje a ja sponsoruję :oops::cry:
     
  13. Mychor

    Mychor Generał forum

    To powodzenia dla Zebologa i dla szanownego portfela.... Może jakąś koronkę?, będziesz niekwestionowaną królową :)
     
  14. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Chyba wreszcie niesprawiedliwie doczekam się korony -.-
    na szczęście nie takiej [​IMG]8)
     
  15. Mychor

    Mychor Generał forum

    to sobie może złotą zrób, albo platynową.....
    A tak, na marginesie - to jest męska paszcza wydaje mi sie....może ja czegoś nie wiem o Tobie?
     
  16. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    to jest paszcza przykładowa :p
     
  17. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Niesprawiedliwie gardło mnie zaczyna boleć a muszę sobie dać upuścić trochę krwi i znowu wyniki będą do bani :mad:
     
  18. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    to może przełóż wizytę u cyrulika na później :p
     
  19. Mychor

    Mychor Generał forum

    Na bani to ja byłam w niedzielę... po zawodach trzeba było jak zwykle uzupełnić zapas płynów, a że płyn był %-towy, no cóż:p:p
    Próby wątrobowe robię za miesiąc - czeka mnie abstynencja... niesprawiedliwa:mad::mad:
     
  20. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Sprawiedliwie dałem sobie upuścić krwi. Dziś byłem się dowiedzieć, czy jeszcze będę żył. Niesprawiedliwie wyniki nie trafiły do karty. Nie wiem tylko z jakiego powodu. Pewnie ktoś je wziął jako wzór. Tylko kwestia czego. Czy tego jak powinny wyglądać idealne, czy raczej tego jak wyglądają człowieka u kresu przeznaczonych mu dni :p