TO NIESPRAWIEDLIWE

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika WhateverHappenes, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Mychor

    Mychor Generał forum

    No ale będą mnie utrwalać fotograficznie....a swoim wizerunkiem nie bardzo chcę popierać tej partii... no cóż
    Jest w tym sens, że nie mam o co walczyć, na dzisiejszym 22 km treningu naderwałam mięsień (gdyż uprzejmy Pan w Skodzie chciał mnie przejechać na przejściu dla pieszych i za gwałtownie się zatrzymałam) i ledwo chodzę. Jeśli jednak uda mi się jutro cokolwiek pobiec to będzie to świński trucht

    No i był świński trucht - plamy nie dałam, bo byłam 6-ta. Na życiówkę spóźniłam się o 2 minuty więc nie forsowałam się za bardzo. Ale bieg zorganizowany profesjonalnie - to muszę pochwalić!
     
    Ostatnie edytowanie: 11 października 2015
  2. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Przejście dla pieszych to nie bieżnia. Przez nie się przechodzi, nie przebiega.

    Ustawa z dnia 20 czerwca 1997 r. "Prawo o ruchu drogowym". Dz.U. 1997 Nr 98 poz. 602

    Widzę, że dzisiejszy bieg był bardziej sprawiedliwy i organizatorzy zadbali o bezpieczeństwo uczestników :)
    A dobre szóste miejsce nie jest złe - takie akurat, żeby nie załapać się na podium i nie mieć się czego wstydzić - ani wyniku, ani fotografii z politykiem :D
     
  3. Mychor

    Mychor Generał forum


    I o to chodzi. Wygląda na to, że już 35 sek szybciej dawało mi pudło:p:p

    A wczoraj przez przejście szłam (nie biegłam), ale Pan mnie nie zauważył i żeby mnie nie przejechał, to omal wskoczyłam mu na maskę tego auta>:( (dodam, że byłam widoczna w świetle dnia, z odblaskami i skarpetkami kompresyjnymi i opaską w żarówiastym kolorze... Pan gadał przez komórkę i wymieniliśmy uprzejmości na k i ch)
     
    wolf031973 lubi to.
  4. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Aż musiałem wygooglać co to za wynalazek te skarpetki kompresyjne i trzy razy odświeżałem stronę, gdy zobaczyłem, że elastyczne podkolanówki mogą kosztować 200zł o_O

    Ty szłaś powoli, rozglądałaś się na boki, a samochód pojawił się znikąd. Mało sprawiedliwie to wygląda :cry:
     
    WhateverHappenes lubi to.
  5. Mychor

    Mychor Generał forum

    no w sumie opaski - kosztowały 130 zł
    a z wyglądem już nie przesadzaj, jak wychodzę z podwórka to za 50 m mam ulicę - biec zaczynam od tamtego momentu.
    W tym rzecz, że chyba ja akurat dłubałam coś przy zegarku....
     
    MOD_Zgredek* lubi to.
  6. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    skarpetki kompresyjne :inlove:zawsze niesprawiedliwie dziwił mnie widok mężczyzn biegających w czymś co wyglądało jak żonine albo mamusine podkolanówki
    teraz już wiem8)
     
  7. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL


    wspomniana wyżej ustawa:
    Nie ma to jak sprawiedliwe Polaków rozmowy na k i ch w przypadku, gdy zawinili oboje ;)
     
    WhateverHappenes lubi to.
  8. Mychor

    Mychor Generał forum

    Dla mnie skarpety kompresyjne nie są tylko gadżetem biegowym - mam żylaki (skłonność dziedziczna). Widok obrzmiałych żył po treningu i opuchniętych niesymetrycznie nóg (nie mówiąc o bólu) - to naprawdę nie jest estetyczne i przyjemne. A opaski działają - tu akurat ukłon w stronę mojego naczyniowca! 8)

    Jejciu - Zgredziu - wymieniliśmy inteligentnie i błyskotliwie oraz trafnie po 2 słowa, no może po 4. Zapewne i on (bo ja na pewno) posiadamy prawo jazdy, w tym rzecz, że tylko ja na tym byłam stratna - i to jest niesprawiedliwe o_O
    I tu znów ukłon w stronę kompresji - normalnie czułabym tę łydkę coś koło tygodnia - dziś normalnie chodzę i jedynie lekka sztywność przy schodzeniu ze schodów przypomina mi o tym zdarzeniu8)
     
  9. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Rozumiem, że Ci się sprawiedliwie przedstawił. Jestem Krzysztof z Chmielnej :p
    I co mu odpowiedziałaś?
     
  10. Mychor

    Mychor Generał forum

    Katarzyna Chyba.....że nie
     
  11. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Chyba ten pan bardzo sprawiedliwie Cię zaskoczył swoją kulturą, że aż zapomniałaś, jak masz na imię ;)
     
  12. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Chalinka? o_Oale to niegramatycznie będzie .....
    Zgredzie czepiasz się wymiany opinii dwojga kulturalnych dorosłych ludzi xD
     
    MOD_Zgredek* lubi to.
  13. Mychor

    Mychor Generał forum

    Boję się czerwonoskórych z twarzy więc wolałam zapomnieć... także o bólu łydki
    dość szybko oddaliłam się z miejsca zdarzenia, zostawiając kulturalnego pana z czerwoną twarzą w przeświadczeniu, że chyba nie przejechał Katarzyny, albo nie przejechał chyba nie Katarzyny. Jakkolwiek, to jego problem jak to zinterpretuje.
    Katarzyną z pewnością nie jestem:p
     
  14. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Czemu wszyscy tak niesprawiedliwie zamilkli?
     
  15. anndyj

    anndyj Nadzorca forum

    Bo niesprawiedliwie BP kusi mrocznymi itemami, na które niesprawiedliwie trzeba tyrać od rana do nocy :cry::cry::cry:
     
    toDzasta lubi to.
  16. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Tiaaa 8)BP jest wielce niesprawiedliwe:oops:
     
  17. Mychor

    Mychor Generał forum

    Cóż...ja się bawię w bezpieczne ogarnianie i nie narzekam
    :p
     
  18. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    no i teraz niesprawiedliwie muszę się zastanawiać,co miałaś na myśli pisząc..bawię się w bezpieczne ogarnianie "-.-
     
  19. Mychor

    Mychor Generał forum

    znaczy - stosuję prewencję
     
  20. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL