TO NIESPRAWIEDLIWE

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika WhateverHappenes, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. kazinka

    kazinka Naśladowca mistrzów

    Niesprawiedliwie mi kontrolka silnika postanowiła pomrugać:mad: Znowu. Jako jedyna chce do mnie świecić. :cry:
    A miałam iść jutro na grzyby >:(
     
  2. .Radka.

    .Radka. Mieszkaniec forum

    Może to tylko jakiś niesprawiedliwy błąd w komputerze...;)
     
  3. kazinka

    kazinka Naśladowca mistrzów

    I pewnie dlatego też rzucało mi silnikiem jak stałam na światłach. Ostatnio przy takich atrakcjach wracałam do domu lawetą>:(
    Ale jestem zła, zła, zła. Do tego Trójka mnie Republiką katuje. Jak ja nie znoszę Republiki. Jak puszczą Maanam to idę :wuerg:
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    niesprawiedliwie, siostra wczoraj siedziała cały dzień przy kompie a ja nie a dzisiaj spotykamy się z tatą -.-
     
  5. Kami

    Kami Ambasador forum

    Niesprawiedliwie teraz już wiem, co tak mlaska u mnie w garażu..... >:(:mad::mad::mad:

    A Kazinka to ma sprawiedliwie pięknie sfochowaną owcę w avatarze.
     
  6. kazinka

    kazinka Naśladowca mistrzów

    Sprawiedliwie u mnie nic nie mlaska w garażu. Może dlatego, że go nie mam-.-

    Owca od przodu wygląda mniej sfochanie:D

    [​IMG]
     
  7. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Mnie mlaskanie dobiegające z mojego garażu sprawiedliwie nie interesuje:pnie mam samochodu
    miejsce garażowe sprawiedliwie wymieniam z sąsiadem na mamonę :D

    Kazinka , Twoja owieczka z przodu ma przekrzywioną szczękę
     
  8. Kami

    Kami Ambasador forum

    Chyba bez niesprawiedliwej wizyty u owczego chirurga szczękowego się nie obejdzie...:eek:8)o_O
     
  9. anndyj

    anndyj Nadzorca forum

    Sprawiedliwie dzisiaj udało mi się wcześniej wyrwać z pracy :p
     
  10. Mychor

    Mychor Generał forum

    Niesprawiedliwie po wakacjach:mad:. Zlecenia sypią się jak grzyby po deszczu i wszyscy chcą na już:oops:. Znaczy to, że weekendu nie prześpię, a od poniedziałku mam córę w zerówce ulokować, a syna w przedszkolu, a sama na 12h dyżur:cry::cry::cry::cry::cry:
    Mam deprechę:cry::cry:
     
  11. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Ileż tu niesprawiedliwości... :p
    Mychor, skopiuj sobie ten felieton :p
     
  12. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    tyle niesprawiedliwości sprawiedliwie cieszy 8)
     
  13. .Radka.

    .Radka. Mieszkaniec forum

    Niesprawiedliwie nadszedł koniec wakacji...Od jutra bieganie między przedszkolem a podstawówką...Mały idzie do trzylatków (współczuję całemu przedszkolu), a starszy do pierwszej klasy(współczuję sobie)-.-
     
  14. Kami

    Kami Ambasador forum

    A ja współczuję wszystkim, którzy jutro niesprawiedliwie muszą iść do szkoły. A sobie najbardziej :cry::cry::(
     
  15. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    no co Wy? o_O a moja radość, że moja Młoda wraca do szkoły nie ma granic - będzie mieć wreszcie jakieś zajęcie xD hura! xD

    Kami, a czemu sobie współczujesz? Nauczycielką jesteś :)
     
  16. kazinka

    kazinka Naśladowca mistrzów

    Sprawiedliwie auto mi naprawili. Jednak musi być niesprawiedliwie. Pojechaliśmy dzisiaj do zoo. Wizyta przebiegła pod hasłem małej, większej i ogromniastej ulewy. Z burzą. Po powrocie do samochodu odkryłam, że nie zamknęłam w nim okna.>:( Było otware na całą szerokość. Fotel pasażera przerobił się na basen:cry::cry::cry: A na balkonie suszyło się pranie...-.-

    Młody zaczyna jutro nowe przedszkole. Spodziewam się spazmów, wrzasków i histerii.
     
  17. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    niesprawiedliwe, że mnie omija cały szał szkolny i kupowanie zeszytów (co zawsze uwielbiałam z czasów szkolnych)
     
  18. Kami

    Kami Ambasador forum

    Magiczna, zawsze mogę Ci sprawiedliwie podesłać mojego syna i idź z nim na zakupy :D:D:D:D
     
  19. kazinka

    kazinka Naśladowca mistrzów

    Magiczna i dostaniesz tylko syna bez kieszonkowego -.-
     
  20. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    to bardzo sprawiedliwe :D

    uwielbiam zakupy, spod kasy najwyżej uciekniemy :D