TO NIESPRAWIEDLIWE

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika WhateverHappenes, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    niesprawiedliwie u mnie w mieście też ciężko o dobrą pracę a nie każdy może być inżynierem lub mieć doświadczenie w branży automotive o_O
    zacznij sprawiedliwe poszukiwania znośnej pracy , jak zarobisz choć na żłobek, dojazdy do pracy i waciki to już połowa sukcesu ;)bo ruszysz się z domu i zobaczysz że świat nie składa się tylko z marchewki i piaskownicy -.-
     
  2. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    ja też ,,siedzę w domu " od 1 maja i zastanawiam się dlaczego tak ci źle ? ja uwielbiam dom,rodzinkę i czas spędzony z nimi. teraz mam już prawie dorosłe dzieci ale gdy były małe to pakowałam je w autobus,pociąg i ruszaliśmy ,,w świat' .zawsze coś robiliśmy,nigdy się nie nudziłam.wystarczy chcieć. życie tak szybko mija ,trzeba się cieszyć tym,co teraz,nie czekać ciągle na coś ,bo w pewnym momencie obudzisz się i stwierdzisz,że gdzieś ci umknęła cała młodość na czekaniu właśnie:) więc pakuj maleństwo w wózek, weź znajomą młodą mamę i razem zorganizujcie wypad do zoo,na basen ,do kawiarni, nad jezioro. naprawdę warto :)
     
  3. daruciaa

    daruciaa Forum Pro

    To nie jest tak, że ja rodzinę traktuje, jak zło konieczne itp. Kocham swojego synka i męża, jestem bardzo młoda
    jeszcze studiuję i oczywiście za swoje je opłacam, na brak pieniędzy też nie narzekam, ale przecież człowiek całe życie z dziećmi siedzieć nie może..musi się rozwijać, poszerzać horyzonty :)
    Także to miałam na myśli pisząc, że to niesprawiedliwe, że Wy macie pracę, a ja siedzę z dzieckiem w domu..
     
  4. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    kiedyś skończy się Twoja niesprawiedliwość siedzenia w domu :) ale sprawiedliwie nadejdą kolejne niesprawiedliwości
    myślisz ,że ten wątek to jest tak bez powodu?:p
     
  5. Mychor

    Mychor Generał forum

    Szczęśliwy ten, co tęskni za pracą, na brak kasy nie narzeka.
    Ja bym po stokroć wolała nie narzekać na brak kasy i siedzieć z dziećmi w domu "narzekając" na brak pracy
    Kiedyś z braku forsy dosłownie "gryzłam" farbę ze ścian. Dziś z frustracji spowodowanej pracą sądzę, że ta farba była nawet smaczna....
    Mam 2 fakultety, studia podyplomowe i nie mam perspektyw na rozwój zawodowy.....
    Darucia - na niesprawiedliwość też trzeba sobie zasłużyć:p:p:p
     
  6. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    Mychorku, bardzo mądrze powiedziane :)
    Darucia, ja tylko chciałam powiedzieć,że trzeba się cieszyć z tego,co się ma. nawet siedząc z dzieckiem w domu można ,,poszerzać horyzonty '' a ty przecież studiujesz! ktoś mądry kiedyś powiedział,że szczęście jest w nas i nie trzeba za nim gonić a znaleźć je wewnątrz siebie :)
     
    WhateverHappenes lubi to.
  7. Mychor

    Mychor Generał forum

    w sumie...jutro niesprawiedliwy poniedziałek w robocie od 8.00 do 18.00
    a kasa jak za poniedziałek od 8.00 do 16.00 - chwalmy pracę w budżetówce i cieszmy się, że nie pracujemy w niedziele! (bo w co 6 sobotę i owszem)
     
  8. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    To niesprawiedliwe, że niesprawiedliwości znalazły się na drugiej stronie.....

    W dodatku kto mi zajumał tą obiecaną na dzisiaj w południe burzę ? no pytam się grzecznie KTO ?:mad::cry:
     
  9. Mychor

    Mychor Generał forum

    Mi już zajumał dwie - co dziwne przechodziły raptem 20 km dalej, a do mnie nie trafiły!
     
  10. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Mi oddali burzę :) właśnie grzmi i leje :pxD

    szukaj swojej burzy8)
     
  11. daruciaa

    daruciaa Forum Pro

    E tam burza... u mnie była, chmury zostawiła i 'spadających' gwiazd nie widać... to niesprawiedliwe
     
  12. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    zaraz tam niesprawiedliwe8)
    za rok sobie popaczysz
     
  13. Mychor

    Mychor Generał forum

    burzę to ja miałam dziś w pracy - i to nie była burza mózgów, bo pod tym względem moja praca to "zakład pracy chronionej" :p:p
     
  14. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    myślenie męczy...w niektórych miejscach niesprawiedliwie niezależnie od pogody >:(
     
  15. Mychor

    Mychor Generał forum

    mam wrażenie, że niektórych zaprogramowano - działają jak stare automaty. Jakaś nieco nietypowa sytuacja i już się wieszają lub wyświetlają Error
     
  16. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    albo wymagają udania się na niesprawiedliwe "konsultacje":pczasem error mija dopiero po zwołaniu spotkania Ważnych Osób -.-
     
  17. Mychor

    Mychor Generał forum

    Obawiam się, że potem jest urlop nż.....
    Nic to... dopiero jutro o tej porze będę się o to martwić. Na razie - śpieszmy się kochać weekendy - tak szybko odchodzą...
     
  18. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Niesprawiedliwie urlop się już skończył, a ja jeszcze nie miałem czasu się wyspać :D
     
  19. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Jakie to sprawiedliwe, że Zgredkowi skończył się urlop :D
     
  20. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Jakie to niesprawiedliwe, że WH tak uważa :(:(;);)
    Chyba Zgredek sobie będzie musiał wziąć teraz urlop, żeby odpocząć po urlopie :DxD