TO NIESPRAWIEDLIWE

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika WhateverHappenes, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Mnie już praca załazi za skórę, a szef mnie dziś niesprawiedliwie sprowadził na ziemię mówiąc, że do urlopu mam jeszcze dwa tygodnie, a nie jeden, jak byłem święcie przekonany :(
     
  2. Mychor

    Mychor Generał forum

    a ja już po urlopie.... a do następnego... wolę nie myśleć. Niby, planowałam we wrzesniu jak moje starsze dziecię pójdzie do szkoły, ale u nie plany sobie a szef sobie
     
  3. kazinka

    kazinka Naśladowca mistrzów

    4 dni i urlop :inlove:
     
  4. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    niesprawiedliwość aż bije po oczach z tej wypowiedzi >:(:cry:
     
  5. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    a ja sprawiedliwie na urlopie od 1-go maja ,takie przedłużone Święto (nie)Pracy :)xD
    za to niesprawiedliwie, odkąd mąż jest w domu na urlopie, przybyło mi 2kg ! :cry:
     
  6. agafarm

    agafarm Okazjonalny autor

    To niesprawiedliwe, że z powodu dzisiejszej burzy nie zakończono prac remontowych na moim balkonie. >:(:cry:
     
  7. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Niesprawiedliwie burza mnie ominęła i wciąż mam niesamowicie duszno :(
     
  8. agafarm

    agafarm Okazjonalny autor

    A u mnie sprawiedliwie bardzo chłodno. Żadnych duszności.
     
  9. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    u mnie panują niesprawiedliwe duszności-ani deszczu ani słońca
     
  10. Mychor

    Mychor Generał forum

    a u mnie duszno, wilgotno, gorąco i zagrzmiało.... raz. Liczyłam choć na kroplę deszczu, ale się przeliczyłam. W pokoju w pracy mam 33 stopnie.
     
  11. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    ja za to sprawiedliwie coraz bliżej urlopu :)
     
  12. Mychor

    Mychor Generał forum

    podobno wróci polskie lato :p
    a ja czekam na babie... córkę wyprawiam do szkoły i biorę sobie tydzień we wrześniu
     
  13. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    i jeszcze się tym niesprawiedliwie chwaliszo_O
    a ja czekam na ostatni tydzień sierpnia:pmam ZAPLANOWANY urlop i niech tylko mi ktoś podskoczy:eek:mam 25 dni niewykorzystanego urlopu jeszcze......
     
  14. Mychor

    Mychor Generał forum

    Ja kiedyś miałam 53 dni urlopu... to mnie na niego wysłali w marcu - tylko na 10 dni, a reszta (17 dni!) przepadła bez prawa do wynagrodzenia - taka jest budżetówka :mad: i to był rok 2005 czy 2006
     
  15. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Udzielenie urlopu jest obowiązkiem pracodawcy. Jeżeli się z tego nie wywiązuje, mogłaś go pozwać do sądu pracy.


    Mnie zostały jeszcze niesprawiedliwe 2 dni harówy :(
    Ale pocieszam się, że w czwartek wieczorem już całkiem sprawiedliwy urlopowy biforek :p
     
  16. Mychor

    Mychor Generał forum

    wiem o tym... teraz się przedawniło, ale kiedyś ciężko było Sąd Pracy podać do Sądu Pracy... w związku z tym 40 godzin nadgodzin wyrobiłam w ciągu pierwszych 3 mies. na umowie próbnej. Jak się zaczęłam buntować to mnie zwolnili....
     
  17. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Podawanie sądu do sądu faktycznie nie wygląda zbyt sprawiedliwie :)


    Na taką niesprawiedliwość jest tylko jedna kontrsprawiedliwość - URLOP
    Znikam na 2 tygodnie z małym haczykiem. Trzymajcie się ciepło :D
     
  18. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    To niesprawiedliwe, buuuu:cry:. Dopiero zaczęłam urlop, a już się nudzęxD.
     
  19. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    To się nie nudź. Kto Ci karze?o_OxD
     
  20. daruciaa

    daruciaa Forum Pro

    to niesprawiedliwe! Wy macie prace, a ja siedzę z dzieckiem(2,5r) a mąż pracuje! Ja chce do pracy:( tylko u mnie w mieście o dobrą prace ciężko :cry: