TO NIESPRAWIEDLIWE

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika WhateverHappenes, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Mychor

    Mychor Generał forum

    powtórki to ja mam - na bieżąco ...z pokarmów, które smakuję w ten i nazad:mad::mad::mad::mad::mad:
     
  2. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

  3. Mychor

    Mychor Generał forum

    wyzdrowiałam, teraz mi się włączył pochłaniacz....
    też niesprawiedliwe, bo ciągle jestem głodna :mad::mad:
     
  4. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    To niesprawiedliwe, że nikt tu nie pisze. Chyba, że to Mychor taka głodna i zjada wszystkie posty. Ale to też by było niesprawiedliwe :(
     
  5. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    Zgredziu, sprawiedliwie twój post się ostał :) Reszta pewnie biega, pływa ,jeździ. a niektórzy to nawet sprawiedliwie( albo i nie ;) )
    pracują ...
     
  6. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    albo wszystkie niesprawiedliwości zostały odłożone na później :pna lepsze czasy 8)

    niesprawiedliwe jest to ,że mogłam sobie dzisiaj polakierować tylko połowę kompletu na balkon ( dwa krzesła i stół)niesprawiedliwie bejca schnie 12 godzin więc dopiero jutro będę mogła dokończyć pracę
    a myślałam ,że jutro sobie wreszcie wypiję jak należy kawę po pracy na balkonie przy odnowionym stoliku :(
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    To niesprawiedliwe, że zużyłem większość kuponów na kombajn a nie mam porządnych nagród a piórko zostało tylko 1-.-
     
  8. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    [​IMG] zobacz :pmoże będzie komuś sprawiedliwie pasować to jedno piórko -.-

    to niesprawiedliwie, że mam lenia i zamiast iść na spacer do parku chyba zaraz pójdę spać
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    to niesprawiedliwe, że nie chce mi się ruszać z domu, aby pobiegać, aby spalić kalorie i być wysportowanym(a nadal być grubym) i mam pnącze i 6000SG a naklejki i itemów niexD
     
  10. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    a ja mam już niesprawiedliwie dość po pierwszym weekendzie lipcowym, a jeszcze przede mną cała reszta... i do tego urlop niesprawiedliwie daleko
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Niesprawiedliwie jest grecki lub egipski upał a nadal brak poradnika do gęsi i oglądalności mego wątku-.-
     
  12. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    poradnik do gęsi pewnie się pojawi ale na niesprawiedliwą oglądalność Twojego wątku to nie ma rady :p

    Zgredzie dalekość do własnego urlopu ma tą przewagę nad bliskością cudzych urlopów, że jak oni zapomną że byli na urlopie to Ty radośnie się na niego udasz :D
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Niesprawiedliwie(xD) jest. Częściej go odwiedzaćxD
     
  14. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Mój urlop jest niesprawiedliwie daleko w kilometrach i w przygotowaniach (wciąż szukam kilkudziesięciu godzin dobrej muzyki do auta), bo w czasie to już tylko sprawiedliwe 3 tygodnie i mały kawałek :)
     
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Niesprawiedliwie nie wiem kiedy z mamą i niesprawiedliwie nie wiem czy z siostrą udam się do cioci(siostry mamy) i niesprawiedliwie nie wiem jak zmienić proxy niesprawiedliwe, że przyjęli mnie do dalszego czasowo liceum-.-
     
  16. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    tak to jest jak się ktoś wybiera niesprawiedliwie na koniec świata 8)
    co się dzieje z Mychorką , Kazinką i Kami ?:eek:
    Mychorka pewnie zabiegana, Kazinka to niewiadomoco a Kami zabrała swoje wałki i bawi się tylko w szafie o_O
    a ja mam dla niej prezent :inlove:[​IMG]jakie twarzowe :)
     
  17. Mychor

    Mychor Generał forum

    Mychorka zabrała ze soba na urlop internet i zadziałał o tyle, że mogłam sprawdzić pocztę... na Farme logował sie małżon
    Poza tym - jutro część dalsza wakacji, czyli tygodniowy wyjazd do Rzeszowa. No i na tym wakacje Mychorce się kończą.
    Za to podlewanie ogródka na działce dało mi odcień skóry dobrze podpieczonego kurczaka...a raczej gęsi wyścigowej.
    Niesprawiedliwie z powodu burzy dziś musiałam odpuścić trening:mad:
     
  18. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Witaj podpieczony Mychorku :p z tym internetem to się dość niesprawiedliwie urządziłaś 8)
     
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    To niesprawiedliwe, że kończy mi się SP a BP daje co krok event z zajętym młynem:cry:
     
  20. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Niesprawiedliwie to jest niezgodne z postanowieniami OWH i swego czasu z podobnego powodu wnuczek poszedł siedzieć za babcię (a może babcia za wnuczka?) :(