TO NIESPRAWIEDLIWE

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika WhateverHappenes, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Kropeczko, żyjemy w cyfrowym świecie. Zrób fotkę i wyślij mailem :D
     
  2. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    Zgredziu, tylko gdzie to wysłać? xD
     
  3. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Do Zgredka :pon załatwi resztę xD
     
  4. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    hmmm, to jeszcze jedno pytanko : ta focia ma być w naturze czy może być w jakimś przyodziewku ? :p
     
  5. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    To, co naturalne, zawsze jest najlepsze ;)
    Dodatkowy przyodziewek wprowadza błąd pomiaru. Im więcej przyodziewku, tym większy błąd :cry:
     
  6. Mychor

    Mychor Generał forum

    Niesprawiedliwie od 2 tygodni nie mogę wyleczyć się z grypy:mad::mad::mad::mad:
     
  7. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Mam nadzieję, że grypa nie przeszkodziła Mychorkowi w sprawiedliwym reprezentowaniu nas podczas dzisiejszego maratonu w Warszawie :p
     
  8. Mychor

    Mychor Generał forum

    Nie miałam w planach. Sorki, ale ten Orlen to poracha na całej linii - maszynka do zarabiania kasy na opłatach startowych.
    Jeśli już to ten wrześniowy, prawdziwy Maraton Warszawski - biegany od 1979r. :) :)
    Ale to już zależy jak będę czuła się po sierpniowym Półmaratonie Praskim na który już mam bilet wstępu :)
     
  9. kazinka

    kazinka Naśladowca mistrzów

    Maraton popełniłam wczoraj na rowerze :D i nic a nic mnie dzisiaj nie boli. No może oprócz spalonych ramion, jakoś nie uwzględniłam słońca>:(
     
  10. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    sprawiedliwie poczekaj jeszcze dzień, dwa :p
     
  11. kazinka

    kazinka Naśladowca mistrzów

    Trenuję codziennie na stacjonarnym, do tego zaczęłam ćwiczyć. Mój celulit codziennie wrzeszczy z oburzenia:D Nie strasznie mi dzień, dwa bo dzisiaj ćwiczyłam przez godzinę, a jutro pomęczymy stacjonarny -.-
     
  12. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    tak trzymać 8)a jak cellulit ma jakieś problemy z rowerkiem to niech sobie idzie precz :D

    Mychorku to ćwicz pilnie żebyś nam wstydu nie przyniosła ;)
     
  13. kazinka

    kazinka Naśladowca mistrzów

    Na to liczę. Że pójdzie w diabły. Właśnie celulit mnie zmotywował żeby siedzenie ruszyć. Zaczął mi bezczelnie z lustra machać i się odrobinę złośliwie uśmiechał>:(:wuerg:
     
  14. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    No ale żeby go tak niesprawiedliwie rowerem od razu...
     
  15. Mychor

    Mychor Generał forum

    Od roku sprawiedliwie zapomniałam o celulicie.
    za to skóra mi nadal wisi tu i ówdzie. A to ówdzie niesprawiedliwie wygląda bo zaczęło się marszczyć.
    Małżon powiedział, że w tym miejscu kobiety mają biust....
    ....nic więcej nie dodam, bo mi się przykro zrobiło :(

    ... a w sumie też wredna będę - z doświadczenia wiem, że od roweru rosną uda.
    MTB Solina zaliczony w 2005r. :) -80 km po górkach
     
  16. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Ciekawe skąd Szanowny Małżon wie co mają inne kobiety w TYM miejscu ?:pWielce niesprawiedliwe ,że się przyznaje do takiej wiedzyxD
     
  17. Mychor

    Mychor Generał forum

    no cóż... małżona poznałam jak miał 30 lat... czyli chyba czegoś doświadczył, może też zapamiętał
    Ale jak sięgam pamięcią. Jeszcze 2 lata temu też karmiłam tym dziecko. Może zatem mieć rację...
     
    WhateverHappenes lubi to.
  18. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    To wina młodego. Wyssał niesprawiedliwie za dużo i teraz wisi sama skóra :eek:
     
  19. kazinka

    kazinka Naśladowca mistrzów

    Sprawdziłam u siebie. Mój jest na miejscu. Rozmiar satysfakcjonujący -.-

    Niech rosną8) byle bez celulitu:D

    Celulit dzisiaj krzyczał całkiem głośno:D:D:D
     
  20. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    A co takiego krzyczał?
    kazinko, kochanie, wytrzymaj, proszę, jeszcze chwilkę, już nadchodzę
    ?


    Niesprawiedliwie nie mam czasu na G&T :(