TO NIESPRAWIEDLIWE

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika WhateverHappenes, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Nie rozumiem osób, które biegają w kurtkach. Nie jest im za gorąco? Tym bardziej, że u mnie dziś było 10 stopni i sam chodziłem porozpinany.
     
  2. Mychor

    Mychor Generał forum

    U mnie 8 stopni. Dziś planowa przerwa treningowa. Jutro jak będzie tak ciepło też ruszę w krótkich spodenkach. Większe chłodzenie = większa efektywność biegowa :).
    zmarznąć nie zdążę - jutro planuję 9 km, więc 40 min jakoś przeżyję8)8)8)

    Z niesprawiedliwości - wróciłam z pracy raptem po 12h. Nie mam już dziś siły na zlecenie. Padam na ryjek
     
  3. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    [​IMG]
     
  4. Mychor

    Mychor Generał forum

    ja nie umiem biegać na ślepo:p:p:p
    korona na oczka spada
     
  5. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    bo ten Zgred tak złośliwie wybrał niesprawiedliwie za duży rozmiar korony :mad:xD
     
  6. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Tylko takie były w sklepie z koronami :eek:
     
  7. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    to w takim razie Mychorka ma niesprawiedliwie za małą głowę :p
     
  8. Mychor

    Mychor Generał forum

    w sumie...osobniki, które mają wielkie łby to za mądre nie są:p
     
  9. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    jutro mam sprawiedliwie dzień urlopu:D
    spędzę go na myciu sześciu okien, zebraniu mojej wspólnoty mieszkaniowej a po południu to już pewnie padnę:oops:i to już nie jest takie sprawiedliwe
     
  10. Kami

    Kami Ambasador forum

    Na 3 ostatnie dni ferii mam zapowiedziany nalot rodziny z małymi dziećmi. Chyba wolałabym niesprawiedliwość w postaci mycia 6 okien....
     
    ankagdw lubi to.
  11. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    więc przestaję narzekać8)też wolę okna :cry:
     
  12. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    Kami...zadzwon dzisiaj do RODZINY Z MALYMI DZIECMI i powiedz , ze niesprawiedliwie strasznie sie pochorowalas i nie chcesz , dzieciaczkow zarazic:oops:...i ze to strasznie niesprawiedliwe:oops: ..i ze ci tak strasznie przykro:oops:...ale ...no wiesz i ten tego...no masakra xDxDxDxD
     
  13. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    albo powiedz, że miałaś styczność z dzieckiem chorym na ospę :p
     
  14. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Niesprawiedliwie mogą nie uwierzyć, bo teraz odra na topie :p
     
  15. Mychor

    Mychor Generał forum

    Jelitówka... oj... to jest dobre :) Nikt nie chce wymiotów i kupciania bez opamiętania i na co padnie....

    Niesprawiedliwie pobiłam rekord pracy - od 6.49 dokładnie do 21.44.... co do sekundnika.

    Mam obecnie 71h, 43 min nadgodzin w tym miesiącu, za które nikt mi nie zapłaci, ani nie odda nawet dnia wolnego.:mad::mad:

    Przypominam, że pracuję w budżetówce!!:mad::mad::mad:

    Przyszła pora na trening.... w niedzielę zawody:oops:
     
  16. saros

    saros Forumowy żółtodziób

    Troche mnie tutaj nie bylo i nic nie moge znalesc ...to niesprawiedliwe ..-.-
     
    WhateverHappenes i est-orka lubią to.
  17. Mychor

    Mychor Generał forum

    Sprawiedliwie mamy złoto!
    Pierwsza z kobiet w biegu na 10 km, pamięci Żołnierzy Wyklętych :)
     
    onkapinka lubi to.
  18. kinga4157

    kinga4157 Ekspert forum

    Sprawiedliwe Gratulacje !
     
  19. Mychor

    Mychor Generał forum

    Sprawiedliwie się cieszę! Co prawda nie były przewidziane puchary, bo to był bieg honorowy, a Warszawie odbywał się bez nagród, ale ważne, że wynik poszedł w świat!
     
  20. kinga4157

    kinga4157 Ekspert forum

    Szkoda, że nie było pucharów bo zawsze to miła pamiątka a i po latach zerkając na trofeum jest co wspominać ! A sprawa była słuszna i myślę, że ciężko pracowałaś na to pierwsze miejsce !