TO NIESPRAWIEDLIWE

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika WhateverHappenes, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ja za to po niesprawiedliwie długim oczekiwaniu wreszcie stałem się sprawiedliwym posiadaczem iGrania z Gruzem :)
     
  2. kazinka

    kazinka Naśladowca mistrzów

    Niesprawiedliwie babcia, która ma się zająć Młodym jak wyjedziemy do spa skręciła kolano i uszkodziła wiązadła :cry::cry::cry:
    A spa za dwa tygodnie:cry:
     
  3. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    no to współczuję Kazinko :cry:ale jest jeszcze czas żeby znaleźć zastępstwo8)
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    niesprawiedliwie muszę się uczyć i chodzić do szkoły, ale sprawiedliwie to się później przydaje :D
     
  5. kazinka

    kazinka Naśladowca mistrzów

    Niesprawiedliwie później będziesz musiał chodzić do pracy i wtedy sprawiedliwie zatęsknisz za szkołą -.-

    WH to nie takie proste :cry:
     
  6. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    wiem :eek:
     
  7. Mychor

    Mychor Generał forum

    Ja tam za szkołą nie tęsknie.... prawie 20 lat harowałam, 2 kierunki studiów skończyłam i g....orszą pracę mam.
    choć żal mi tej beztroski...
    teraz, kiedy w lodówce zdarza się tylko światło a na koncie brak złamanego grosza i jeszcze kredyt we Franku i dwójka małoletnich darmozjadów to tak.... czasem aż chce się wrócić do szkoły, choćby na lekcje biologii :p:p:p
     
  8. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    niech krasnolud wyciągnie wnioski z Twoich spostrzeżeń 8)
     
  9. Kami

    Kami Ambasador forum

    A ja niesprawiedliwie chodzę do szkoły nieprzerwanie od ...dziestu paru lat 8)8)
    A od dzisiaj mam ferie :inlove::inlove::inlove::inlove: I też nie tęsknię :D:D:D:D
     
  10. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Tylko Ty jesteś niesprawiedliwie po tej drugiej stronie>:(gnębicielko młodocianych :p
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Kami, a sprawiedliwie czego uczysz i niesprawiedliwie bądź sprawiedliwie (sama oceń) w jakiej szkole (gimnazjum/liceum/podstawówka) ?
     
  12. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dzisiaj się przekonałem, że załatwianie spraw urzędowych na 10 minut przed zamknięciem urzędu jest bardzo sprawiedliwe :)
    Ja Panu to podpiszę, tylko proszę mi pokwitować i sobie już iść :D
     
  13. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Cwaniak Zgred :ptylko nie próbuj nigdy przyjść do tego samego urzędnika 10 minut po rozpoczęciu pracy xD
     
  14. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Sprawiedliwie się starałem, żeby nie pojawić się 10 minut po zakończeniu pracy :D
     
  15. Mychor

    Mychor Generał forum

    a ja się wczoraj przekonałam, że dotarcie do Urzędu, 1,5h przed jego zamknięciem nie gwarantuje niczego. Numerki skończyły się o 16.25, a ja gnałam z pracy i w urzędzie gminy byłam o 16.30:mad::mad::mad:
     
  16. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    U mnie w urzędzie sprawiedliwie nie wymyślili jeszcze numerków. Na razie taką niesprawiedliwą maszynę postawili w przychodni lekarskiej. Służy do tego, żeby móc się ustawić w kolejce do rejestracji i do niczego więcej :)
     
  17. Mychor

    Mychor Generał forum

    Niesprawiedliwie 10 min temu wróciłam z pracy... od 7.30 jestem w robocie z małą (30 min) przerwą na trening.
    Niech będzie, że zaczynam czas wolny do 22...potem muszę iść spać, bo nie wyżyję.
     
  18. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    to niesprawiedliwe, że [​IMG]:cry::eek:
     
  19. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    sprawiedliwie wczoraj była sobota i dokonałem epokowego odkrycia, że lód niekoniecznie jest śliski :D
     
  20. Mychor

    Mychor Generał forum

    eeeeee tam... ja dzisiaj na treningu pobiegłam życiówkę...nawet nie zauważyłam.
    piękny dzień.... wszyscy zapakowani w kurtki, a ja biegałam sobie w krótkich spodenkach i koszulce:D:D