TO NIESPRAWIEDLIWE

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika WhateverHappenes, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. kazinka

    kazinka Naśladowca mistrzów

    Popełniam piernik staropolski i kolejną setkę pierniczków. Miejsca mi zaczyna na nie brakować:wuerg:
     
  2. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    ja jutro się udam do piwnicy po mój piernik staropolski i będę piec :D
    piernik doskonale znosi mrożenie 8)
     
  3. paniprezydentowa

    paniprezydentowa Czeladnik forum


    Och, pewnie nie jestem jedyną właścicielką nieśmiertelnego konta,8) niezależnie od deficytu graczy... Oraz niezależnie od bolesnej (nie)sprawiedliwości. :p:)
     
  4. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    Informuję, że ja też chociaż już nie gram, sprawiedliwie zamierzam zostać właścicielką nieśmiertelnego konta.
     
  5. Mychor

    Mychor Generał forum

    już naprawiłam, co zepsułam.

    A ja popełniłam ze 3 miesiące temu piernik w płynie na bimbrze.
    Boję się, że wszyscy nie zdążą zdegustować. 2 litry jakoś się rozpłynęły....
     
  6. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    ja popełnię piernik jutro 8)ale będzie w stanie stałym, z powidłem
     
  7. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Niesprawiedliwie komuś innemu zaszkodziły na pamięć, bo osobiście kasowałem co innego, w zamian zostawiając właśnie ciasteczko -.-
    Możesz je przysłać do mnie. Gwarantuję, że się nie zniszczą xD
     
  8. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    niesprawiedliwe jest to że zamieniłeś mojego niestrawnego sąsiada właśnie na "[ciasteczko]":eek:spotkałam go wczoraj naschodach i wcale nie zrobił się apetyczniejszy :wuerg:
     
    Ostatnie edytowanie: 21 grudnia 2014
  9. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    oj tam oj tam :p on ukradł, jemu ukradli... coś na rzeczy było 8)

    A co do pierników... to też popełniłam piernika. Dokładnie to kurzą chatkę z piernika. Całe 40 zeta za nią dałam. Bo po co mam się brać za coś, co ktoś zrobi lepiej ode mnie? 8)
     
  10. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    niesprawiedliwie inni idą na łatwiznę
     
  11. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    sprzedawcy kurzych chatek z piernika też chcą żyć :p

    WH, a może Twój sąsiad to piernik a nie ciasteczko?
     
  12. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    za młody na piernika :p
     
  13. kazinka

    kazinka Naśladowca mistrzów

    Młody piernik :p

    Bakaliowe od pierwszych swych chwil wyglądają na zniszczone 8) A staropoloskie chwilowo robią za chleb krasnoludów 8) To których?-.-
     
  14. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    oj widzę zachęcasz Ty Zgredka, zachęcasz...
     
  15. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Jeżeli te pierwsze już wyglądają na zniszczone, to bardziej ich nie zniszczę ;) A chleb krasnoludów z natury jest prawie niezniszczalny, więc możesz przysyłać oba :)
     
  16. kazinka

    kazinka Naśladowca mistrzów

    Zdecydowanie staram się zniechęcić 8)

    Popełniam rybę po grecku i kapustę z żurawiną do pasztecików.
    A jutro odbieramy nasze super-hiper-cudne nowe auto :inlove: do tego dalej gotuję i piekę i w międzyczasie myje i sprzątam stary samochód, który w sobotę zmienia właściciela, odbieram z przechowania opony, Młodego z przedszkola i przebijam się na drugi koniec miasta po nowy fotelik samochodowy dla Młodego. A i nie zapomnijmy, że muszę mieszkanie posprzątać. W sumie dobrze, że mam jutro wolne-.-
     
    onkapinka lubi to.
  17. Mychor

    Mychor Generał forum

    A ja mam jutro niewolne....
    w środę za to odpoczywam przy pierogach, cieście, sałatkach i śledziach.
    Na sprzątanie czasu z pewnością nie będzie zwłaszcza, że muszę zmieścić w to jakoś trening - w końcu 1 stycznia - zawody!
     
  18. kazinka

    kazinka Naśladowca mistrzów

    W środę pieczenia ciąg dalszy ale już z Młodym bo przedszkole w Wigilię nieczynne-.- Jak jutro dobrze mi pójdzie to do zrobienia będzie tylko keks razowy :inlove: i paszteciki. No i ozdabianie setek pierniczków:wuerg: I pakowanie na wyjazd do teściów.
     
  19. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    Kazinka chwal sie tym super -hiper-cudnym -nowym autem..bardzo to sprawiedliwe:) ze taki prezent robicie sobie pod choinke!! Coz to za cudo, jesli to nie tajemnica(ciekawosc mnie niesprawiedliwie zzera)?
    Ja niesprawiedliwie pracuje w wigilie do 15-stej, ale sprawiedliwie moj chlopina bedzie szalal w takim ukladzie w kuchni...bo jutro mam popoludniowke, wiec nie wiadomo kiedy co przygotowac.

    Sprawiedliwie jestem w tym roku GRINCH...i tylko przygotowanie wigili mnie czeka...potem wyjazd do hotelu na 3 dni..huhuhu...bycze sie i nie robie swiatecznych zakupow!!!xDxD
     
  20. kazinka

    kazinka Naśladowca mistrzów

    [​IMG]

    oto one-.-

    Makiełki popełniam :music: