TO NIESPRAWIEDLIWE

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika WhateverHappenes, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    Kas...pomysl, jaki to daje mozliwosci, Tadzio moze tez wykorzystac Anne , moze ja usmiercic lub wyslac w kosmos...niesprawiedliwie bylo by nie pisac..
    'Moze Anna sie poprawi i odnajdzie dobra droge? Moze zacznie sluchac sprawiedliwych piosenek .....
     
  2. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    wg tylko po wysłuchaniu wieeeeelu sprawiedliwych piosenek Anna ma szansę się zmienić xD
    np. Kapitana Nemo ;)
     
    onkapinka lubi to.
  3. Mychor

    Mychor Generał forum

    A ja do piątku muszę niesprawiedliwie zaprojektować biegowy medal noworoczny. W sumie pomysł już mam, ale z rysowaniem u mnie średnio....
     
  4. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    udaj się do twórczego wątku konkursowego -tam każdy nauczy się rysować ;)
    i jeszcze nagrodę dostanie
     
  5. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    No pacz. A mnie się wydawało, że umawiałem się z Tobą o_O

    Tak było. Najpierw nosiła na rękach, a teraz wykorzystuje :p

    Już biegnę :D

    A to teraz zanim się zdobędzie medal, to trzeba go sobie najpierw zaprojektować? W sumie dobry pomysł. Przynajmniej nie będzie się rozczarowanym jego wyglądem xD
     
  6. Mychor

    Mychor Generał forum

    O ile się zdobędzie... Zgredziu.
    Opłatę startową muszą wnieść wszyscy, medal zaprojektować ci, którzy są w kategorii open, a medal dostanie ok. 10 % zawodników - najlepszych w swojej kategorii wiekowej i płciowej oczywiście.... na każda kategorię 3 medalistów.
    Czyli przy starcie ok 1000 kobiet, to w moim przedziale wiekowym mam szanse jeśli prześcignę ok. 100 (wg. mojego nr startowego), a jeszcze jest miesiąc zapisów
     
  7. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Zgredku, całe życie się dowiaduję, że żyję w jakimś błędzie... ten jeden więcej też przyjmę na klatę :D

    Jak ja niesprawiedliwie nie lubię gości... mówią, że zaczynają śmierdzieć po 3 dniach, w moim przypadku czasem wystarczą 3 minuty :p
     
    -kangoo- lubi to.
  8. Mychor

    Mychor Generał forum

    To przyjmuj gości tylko umytych i uperfumowanych....
    Albo wtedy, gdy masz katar:p
     
  9. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    Ja postawiłabym inne pytanie: co ona im robi, że zaczynają pachnieć inaczej już po 3 minutach?
     
  10. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    każe zdjąć buty i ubrać stare śmierdzące od nowości nieprane kapcie ?o_O
     
  11. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    A że Emilka co rusz sprawiedliwie podkreśla, że jej dom to twierdza, to kto wie, ile już mają te kapcie :p
     
  12. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    A może ja im nie daję kapci, tylko chodzą w śmierdzących skarpetach? :p
    Teraz jest przyjemnie i pachnąco, atmosfera miła, póki nie wrócą i nie zaczną znowu wszystkich obgadywać :p
     
  13. kazinka

    kazinka Naśladowca mistrzów

    Niesprawiedliwie udaję się w poniedziałek do szpitala. Poprzednie doświadczenia z chirurgami chyba niesprawiedliwie niczego mnie nie nauczyły:wuerg:
     
  14. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    obgadywanie ma to do siebie, że przestaje być miłe gdy tylko opuścimy na chwilę kochaną rodzinkę
    A co za niesprawiedliwość Cię dopadła Kazinko, że aż musisz oddać się w niedobre ręce chirurgów ? :eek:
     
  15. Mychor

    Mychor Generał forum

    Kazinko, tylko przypilnuj, żeby Cię zaszyli, jak Cię potną. No i miej w kieszeni jedwabną, bo dratwa lubi dawać zakażenia.
    A po 3 incydentach chirurgicznych w ostatnich 5 latach, wiem co mówię....

    Kaśka, to były żarty - a tak na serio - trzymaj się i bądź dzielna! I naucz się się w końcu omijać chirurgów, może oni zaczną omijać Ciebie :)
     
  16. kazinka

    kazinka Naśladowca mistrzów

    Upierdliwie boląca więc trza ją eksterminować-.-

    Jak mnie kilka lat temu zdiagnozowali to na stole operacyjnym cieli na oślep jak się okazało, że diagnoza trefna i trzeba na szybko diagnozować od nowa. Nie szyli dratwą, a i tak zakazili i łaziłam przez miesiąc z dziurą w brzuchu bo trzeba było płukać i leczyć. Efekt jest taki że mam artystycznie nierówny brzuch ze stałym stanem ciążowym. Na szczęście z pierwszą połową ciąży ;) Wtedy miałam leżeć w szpitalu 3 dni, a leżałam ponad 2 tygodnie z czego 6 dni pod kroplówką z ketanolem8)Teraz być może wyjdę już we wtorek, najpóźniej w środę. Albo za miesiąc ;)
     
  17. Mychor

    Mychor Generał forum

    Kasiu - ja mam w brzuchu dziurę, po jednej stronie, także widac to niestety. Tak mnie zszyli, ze zrobiła się martwica i część brzucha zdechła. Nieco głupio to wygląda zwłaszcza, że mam przepuklinę po stronie środkowej więc asymetrię mam na full.

    Na szczęście są gorsze problemy, a wszystko można wyrównać przeszczepem własnego tłuszczu.
    Ja, akurat w chwili obecnej nie kwalifikuję się do przeszczepu przy BMI ok 18...

    Trzymaj się i napisz we wtorek, najpóźniej w środę!
    Ja trzymam kciuki, żeby wszystko się udało!
     
  18. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Trzymamy wszyscy sprawiedliwie kciuki za kazinkowych chirurgów :)
     
  19. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    A jak dochtory nie poradzą, sami wytniemy i przyszyjemy piękną łatkę - może nawet w kształcie serduszka :inlove:;)
     
  20. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Zgredku ja już ćwiczę jakby co :inlove:
    [​IMG]