TO NIESPRAWIEDLIWE

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika WhateverHappenes, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Mychor

    Mychor Generał forum

    swego czasu robiłam jarmuż krótko smażony na głebokim oleju lub jako "zawijkę" do gołąbków. Był ok....
    a zrobiony jak szpinak (z rokpolem, czosnkiem, gałką muszkatołową i masłem) to już nawet więcej niż ok
    w zupie fakt, może być niejadalny
     
  2. kazinka

    kazinka Naśladowca mistrzów

    Młody lubi jarmuż na surowo. Zupa jest jeszcze z dodatkiem mleka kokosowego. Zjeść się to da ale szału nie robi. Dużo bardziej zjadliwa jest z dużą ilością czarnuszki i camemberta -.-
     
  3. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Kazinka dasz radę 8)sprawiedliwie wierzę w Ciebie( a jak się jarmuż skończy to Nieteściowa zadba o kolejną dostawę xD)
     
  4. Mychor

    Mychor Generał forum

    Może jak nieteściowa stanie sie teściową to i jarmuż bardziej jadalny się zrobi:p
     
  5. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    Ze dwa-trzy dni temu natknąłem się w telewizji na wielce niesprawiedliwy program kulinarny. Prezenter też smażył na głębokim oleju. Tylko nie jarmuż, a korzenie łopianu :wuerg:
    Podawał je z gotowanym ryżem i sosem sojowym. Salatkę robił z liści lipy o_O

    Twierdził, że Polacy są herbofobami (boją się zieleniny), a on ma misję zrobić z nich herbofilów (osoby, które kochają zielsko) :cry:
    Niesprawiedliwie mi się odechciało kolacji po tym porogramie :oops:
     
  6. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Niesprawiedliwie do tej pory znałam tylko jedno zastosowanie łopianu8)liście -bez głębokiego tłuszczu za to muszą być duże i w całości
     
    Ostatnie edytowanie: 17 września 2014
    kinga4157 i ankagdw lubią to.
  7. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    czy ja sprawiedliwie domyślałm się jakie jest zastosowanie liści łopianu bez głębokiego tłuszczu, za to dużych i w całości?
     
    kinga4157 i ankagdw lubią to.
  8. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    myślę,że sprawiedliwie się domyślasz8)
     
    kinga4157 lubi to.
  9. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    [​IMG]
    Wsiadł do autobusu człowiek z liściem na głowie :music:
     
    ankagdw i marmlada lubią to.
  10. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    autobusu nie widzę o_O
     
  11. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    ja też autobusu nie widzę
     
  12. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    Bo niesprawiedliwy kierowca kazał wysiąść z pojazdu owemu młodemu człowiekowi z liściem na głowie :oops:
     
  13. kazinka

    kazinka Naśladowca mistrzów

    Ślady kół widać-.- nie wiem tylko czy autobusu.

    Znalazłam kieckę. Niestety są dwa niestety. A nawet trzy.
    Po pierwsze w Stolycy. Po drugie okazuje się, że moje wymiary odpowiadają trzem rozmiarom. Skrajnie różnym. Po trzecie ta cena...
     
  14. Mychor

    Mychor Generał forum

    Niesprawiedliwie - nie wróciłam jeszcze z pracy.....mija 16 godzina
     
  15. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    3 rozmiary to prawie jak 3 wymiary, a 3D jest w modzie i kosztuje :)
    No patrz, a na forum przy twoim poście wyświetla się po 22 o_O
    Potrafisz podróżować w czasie :p
     
  16. kazinka

    kazinka Naśladowca mistrzów

    Jak się zrobię w 3D to trzeba będzie wejście do USC poszerzać :p
     
  17. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    W średniowieczu ceremonia zaślubin miała charakter publiczny i odbywała się przed drzwiami kościoła, a nie we wnętrzu. Można sprawiedliwie przywrócić obyczaj :p
    W ramach ustępstwa na rzecz nowoczesności jedynie zamienić kościół i księdza na odpowiedni urząd i jego przedstawiciela xD
     
  18. Mychor

    Mychor Generał forum

    Wróciłam z pracy.

    Wspomniałam kiedyś, że na etacie pracuję ok. 8h - czyli obecnie 7.30 - 16.00 - bo przerwa na jedzenie (czyli brak przerwy) w BUDŻETÓWCE!!!
    K..urczaki
    Jestem zmęczoną kupą kości
    Jeszcze przed miesiącem byłam "tylko" kupą kości
    Od poniedziałku przepracowałam raptem 57h... a jeszcze tydzień się nie skończył:mad::mad:

    a w sumie - ja mam kiecę ślubną do ODDANIA!!
     
  19. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    nie rozumiem tej Twojej budżetówki :eek:w takich "firmach":wuerg:na ogół przestrzega się przynajmniej na papierze przepisów
    a 15 minut przerwy w ośmiogodzinnym dniu pracy to się należy-chyba,że masz niesprawiedliwe 45 minut na lunch:mad:
     
  20. Mychor

    Mychor Generał forum

    To co powiesz na to, że w ciągu miesiąca przepracowuje średnio 20-30 h nadgodzin, z których nikt mnie nie rozlicza finansowo, ani nikt nie oddaje mi ich jako "wolne"????
    Moja 11 umowa była dopiero umową na stałe
    ciąża nie zwalnia od pracy nadgodzinowej itp.....

    Kontrole PIP-u jakoś nie widzą zastrzeżeń.....