TO NIESPRAWIEDLIWE

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika WhateverHappenes, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. kazinka

    kazinka Naśladowca mistrzów

    Zaczęło się przedszkole. Zaczęły się smarki. Od razu po pas.
     
  2. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    U gimbusów też się zaczęły smarki :( Chyba czekały przez całe lato na rozpoczęcie roku szkolnego.
     
  3. Kami

    Kami Ambasador forum

    Aby dopełnić tę czarę niesprawiedliwości dodam, że u licealistów to samo - smarki, zapalenie zatok i kaszel. Ręce i nogi się uginają... :(
     
  4. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    Sprawiedliwie studenci zdrowi. No ale przecież nie zaczął się jeszcze rok akademicki.
     
  5. Mychor

    Mychor Generał forum

    Padam na buźkę. Zrobiłam tort i ogromnego misia czekoladowego. Jutro dalsza część produkcji kulinarnych.
    Dobrze, że Młody ma urodziny tylko raz w roku
     
  6. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Czyżby dzisiaj jeszcze nikogo nie dopadła żadna niesprawiedliwość ? :p
     
  7. eewunia67

    eewunia67 Ambasador forum

    Mnie dopadła i to bardzo wielce niesprawiedliwa niesprawiedliwość :eek:Jak to możliwe,że taka stara spamerka jak ja,jeszcze nic tutaj sprawiedliwie nie napisała??o_O:pSczególnie,że temat sprawiedliwie założyła moja farmerska żonka :inlove::p
    Pozdrawiam wszystkich,których dopadają mniejsze czy większe niesprawiedliwości :)
     
  8. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    widocznie nie spotkała Cię jeszcze żadna niesprawiedliwość podczas spamowania xD( ciekawe :music:)a po sprawiedliwości to ja tylko zadbałam aby wątek wszelkiej niesprawiedliwości przeniósł się na nowe forum :)
     
  9. eewunia67

    eewunia67 Ambasador forum

    Oj spotkało mnie już wiele niesprawiedliwości,ale ja z natury skarżę się tylko czasami:p
    A to bardzo ładnie z Twojej strony Małgoś,że sprawiedliwie zadbałaś o ten wątek ;)
     
  10. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    to dobrze trafiłaś 8)tu wszyscy się skarżą - niektórzy czasami, niektórzy w miarę potrzeb xD
     
  11. eewunia67

    eewunia67 Ambasador forum

    No to jak już tu jestem to muszę się poskarżyć,że ciężki dzień mam dzisiaj,nie dość że chałupę wysprzątałam,obiad ugotowałam,pranie zrobiłam,to jeszcze muszę prasować :cry:A od poniedziałku to już w ogóle niesprawiedliwości mnie będą prześladować,bo zaczynam znowu z Mamą na różne badania,itp....jeździć,już na samą myśl mi niedobrze :wuerg:
     
  12. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    wielce niesprawiedliwe sa soboty bo u mnie co sobota wielkie porządki :oops:a ze dzisiaj ów dzien tygodnia wlasnie to niesprawiedliwosc sie dzieje mi od rana-.-za to sprawiedliwe stry poszedl do roboty i mi głowy nie zawraca :music: za to jutro bedzie caly dzien w domu i bedzie wielce niesprawiedliwie zrzedzil caly dzien -.-xDxD
     
  13. kazinka

    kazinka Naśladowca mistrzów

    Niesprawiedliwie jutro na obiad zupa jarmużowa i jeszcze sama ją ugotuję:wuerg: Sprawiedliwie zatem przez najbliższe 3 dni obiadu jeść nie będę-.-
     
    ankagdw lubi to.
  14. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    jakaż zupa?o_Ojarmużowa?:eek:to z niego mozna zupe robic?o_Ono cos takiego...:oops:niesprawiedliwie o tym nie wiedzialam -.-ale z tego co piszesz i jaka masz mine to moze i sprawiedliwie :pxDxD:cry:ta owca w twoim avku ma wieeelkie poczucie niesprawiedliwosci hahahahaa ;):p
     
  15. kazinka

    kazinka Naśladowca mistrzów

    Można. Dokładnie to krem jarmużowo-groszkowy. Teściowa kiedyś zasłyszała, że chciałam jarmużu spróbować. W tym roku zasiała cały zagon. Okazało się, że zupa z jarmużu jest $%#@%%^&$$$$# delikatnie mówiąc. Niestety, tylko mi to nie smakuje. Teściu wczoraj przywiózł jakieś pół tony jarmużu. Niemąż zażądał zupy. Ale mam w planie jutro sok z buraków z dodatkiem jarmużu. Może będzie bardziej zjadliwy.
     
  16. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    o_O:eek:uuu to widze ,ze sprawiedliwie nie zaluje ze nie wiedzialam o tej zupie :wuerg::wuerg::wuerg::wuerg:xDxDxD:cry:
     
  17. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    sprawiedliwie najlepszy jest jarmuż duszony pod beszamelem, tylko przyprawić trzeba dobrze:)można podać jako dodatek do Nieteściowej:p
     
  18. Kami

    Kami Ambasador forum

    Jak tak sobie czytam co piszecie o jarmużu, to zaczynam mieć wrażenie, że nieoczekiwanie spotkała mnie w życiu jedna wielka sprawiedliwość: nigdy nie jadłam jarmużu, tym bardziej w postaci kremu z groszkiem :D:D:D
     
  19. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    Mnie chyba spotkała jeszcze większa sprawiedliwość. Do dziś nawet nie wiedziałem, że coś takiego jak jarmuż istnieje xD
     
  20. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Mnie się to niesprawiedliwie z karbowaną pietruszką kojarzyło zawsze 8) W życiu z tego zupy nie chciałam gotować,myślałam,że jako ozdoba sałatek,ewentualnie talerza wędlin służy -.-Ewentualnie,jako składnik zielonego koktajlu o_O