TO NIESPRAWIEDLIWE

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika WhateverHappenes, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Problem w tym, że ja niesprawiedliwie wykończył bym się szybciej:p

    Nadmiar czasu wypełniam tym co podałaś i nauką, niestety nie jestem typem imprezowicza, ale faktycznie jestem ekstrawertykiem i nie wyobrażam sobie życia bez ludzi.

    A planszówki by się pewnie jakieś znalazły albo wersja na telefon.
     
  2. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Planszówki w wersji na telefon? To jest dobre dla tych, którzy niesprawiedliwie nie mogą się spotkać przy jednym stole. Swego czasu regularnie grałem w chińczyka prze internet. Zestawialiśmy połączenie na Skypie i dalejże. Ale to nie to samo, co zagrać na żywo :(
     
    krasnoludek10 lubi to.
  3. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Ale jak się spotykamy to nie mamy zazwyczaj balangi tylko spotkanie z rozmową, więc nadal nie rozumiem co Ci przeszkadza. A to podobno kobiety nie wiedzą, czego chcą :)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Bardziej chodziło mi o takie Taboo, gdzie tylko karty masz na telefonie;)
    No widzisz.. Obalam stereotypy:pxD
     
  5. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Wolałabym, żebyś obalił z nami jakiś soczek :)
     
  6. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    przy czym, sprawiedliwie, słowo kluczowe to zazwyczaj :p
    ale soczek jest zawsze ;)
    W Taboo są tylko karty (no dobra, jeszcze klepsydra i piskacz), więc nie za bardzo można je nazwać planszówką. Zresztą telefon nie sprzyja grze towarzyskiej. Zamiast śledzić przebieg gry, niesprawiedliwie śledzi się fejsbuka (albo klika po forum) :(
     
    krasnoludek10 lubi to.
  7. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Ostatnio soku nie piłam zatrzymałam się na herbacie :) użycie słowa "zazwyczaj" nie jest przypadkowe ;)
     
  8. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Zatem krasnoludek powinien sprawiedliwie się z nami spotkać. Niezależnie czy pija herbatkę, soczek, czy jeszcze coś innego :)
     
    krasnoludek10 i BA_Czerwona lubią to.
  9. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    W razie czego Zgredek Ci załatwi wodę bez wody, cytryny, cukru, laktozy, glutenu i węglowodanów ;)
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A alkohol bez alkoholu, ale z alkoholem, którym potem nie będę kasłałxD ???
     
  11. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    no to chyba tylko "szampan" dla dzieci ;) nikt Cię do złego namawiać nie będzie... chyba...
     
    krasnoludek10 lubi to.
  12. Mychor

    Mychor Generał forum

    A ze sportowca to se jaj nie rób, wymiękłbyś po 5 km w biegu lub po 10 na rowerze... ta Twoja siatkówka mi nie imponuje. Pracuję już ponad 20 lat, z 15 na póltora etatu, mam dwójkę dzieci, gotuję, sprzątam, trenuję i etcetera. A jak się nie chcesz spotkać to pisz szczerze, a nie zalewaj jakimiś głodnymi kawałkami, w które nikt nie wierzy... bo jest dorosły. Jeśli się boisz wyjść do ludzi, to też nie ma się czego wstydzić. Ogólnie to tylko kłamstwa i matactwa należy się wstydzić. Nie robi się tego z czystej przyzwoitości... chyba, że ktoś ma brudną, to niech sobie umyje.

    Sorry, ale tego spotkania to ja już raczej nie chcę nawet sobie wyobrażać. Za dużo bywałam w żłobkach i przedszkolach oraz we wczesnych latach podstawówki. Moje dzieci przynajmniej biegają Parkruny - z dorosłymi... i dlatego, że chcą wyjść do ludzi. A w planszówki gramy na dywanie, a nie przez jakieś elektroniki.

    I niech będzie, że się zdenerwowałam... bo takich banialuk dawno nie czytałam, już chyba wolę Mroza...
     
    czechu79 lubi to.
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wielce sprawiedliwie my też gramy na dywanie albo stole. Ale za to niesprawiedliwie czuję się urażony-.-
     
  14. Mychor

    Mychor Generał forum

    Tylko, że ja byłam pierwsza... wieczne uniki.... i może wreszcie ktoś to nazwał po imieniu a ktoś prawdy się boi jak czystej przyzwoitości.O!
     
    czechu79 i krasnoludek10 lubią to.
  15. -kiwi1000-

    -kiwi1000- Czeladnik forum

    To niesprawiedliwe, że tu takie pustki!!! >:(;):p
     
    krasnoludek10 lubi to.
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    To niesprawiedliwe, że dopiero na uczelni przypomniało mi się o fartuchu i by mnie nie wpuścili a tak chciałem dostać 10 pkt ze sprawozdania a nie 6:mad:
     
  17. Mychor

    Mychor Generał forum

    Niesprawiedliwie nie dopuścili mnie na Tour de Pologne w zawodowcach (za słaba na czasówkach) ale..... Duathlon w Katowicach opłacony i biegnem, jeżdżem, biegnem. 26 kwietnia melduję się w Katowicach, start niedaleko 3 stawów, ja będę mieszkać na Francuskiej 96.... zostaję do 28 kwietnia
     
    czechu79 i krasnoludek10 lubią to.
  18. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    27 kwietnia (sobota) niesprawiedliwie pracuję :p
    W piątek i w niedzielę z tego co wiem, mam wolne. Trzymamy się nadziei, że nic niesprawiedliwie mi nie wyskoczy ;)
     
    czechu79 i krasnoludek10 lubią to.
  19. Mychor

    Mychor Generał forum

    Pryszcz na nosie :) Meldujemy się Rodziną w piątek. Co wymyślicie ze Zgredziem, to wymyślicie. Piszcie na telefon, bo nie używam smartfo- wynalazków i pewnie nie będę miała dostępu do neta. W Sobotę jedziemy z rodziną na 9:00 na Parkrun do Parku Kościuszki, w niedzielę zawody
     
    czechu79 i krasnoludek10 lubią to.
  20. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Pogodę mieliście niesprawiedliwie mokrą i chłodną.
    Dobrze, że udało się przynajmniej sprawiedliwie spotkać :)
     
    czechu79 i krasnoludek10 lubią to.