TO NIESPRAWIEDLIWE

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika WhateverHappenes, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Dużo bardziej niesprawiedliwe jest to, że z tableta zaglądam, a na nim nie da się samego posta zaznaczyć do skopiowania i muszę dawać całą stronę :cry:.
    Czy Modzi sprawiedliwie tą niesprawiedliwość uznają?
     
    krasnoludek10 lubi to.
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    To niesprawiedliwe, że brakuje mi 300 kanistrów i aż 9 tys. lnicznika:(
     
  3. Mychor

    Mychor Generał forum

    To niesprawiedliwe, że w niedzielę było tak fajnie i muszę czekać aż do zawodów w Katowicach, żeby zobaczyć Złą i Zgredzia ;-P
     
  4. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Sprawiedliwie nie musisz czekać :)
    Wsiadasz w niesprawiedliwie drogie Pendolino i w niecałe trzy godzinki jesteś w Katowicach :)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    To niesprawiedliwe, że w niedzielę byłem u rodziny, przez co automatycznie nie mogło mnie być na zlocie:(
     
  6. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    To niesprawiedliwe, że podczas wcześniejszych spotkań nie byłeś u rodziny, a mimo to nie przyszedłeś na nie :(
     
    BA_Czerwona i krasnoludek10 lubią to.
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Niesprawiedliwie studiuję, jem, śpię, czasem idę do sklepu i tak w kółko:( Tak to bym może chociaż w kręgle miał z kim pograć i znalazł jakąś dziewczynę, gdyż niesprawiedliwe moja kandydatka już chyba ma chłopaka a drugiej wstydzę się spytać (nie jestem w ogóle dyskretny podobno jak na razie) :(
     
  8. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Czekaj, czekaj... Czy Ty niesprawiedliwie myślisz, że osoby, które pojawiają się na spotkaniach nie jedzą, nie śpią, nie pracują, nie robią zakupów, nie sprzątają mieszkań?
     
    zagma i krasnoludek10 lubią to.
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ależ skąd, sprawiedliwie to robią;) I nie przesypiają 1/2-3/4 doby a potem oglądają telewizję robiąc matmę i inne przedmioty studenckie.
     
  10. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    To co niesprawiedliwie nie pozwala Ci się pojawiać na spotkaniach? W Warszawie było ich już kilka. Mieszkasz w tym mieście. Nie musiałbyś kupować biletu na pociąg, spędzać iluś godzin w drodze, płacić za nocleg...
     
  11. igraszka

    igraszka Koneser forum

    To niesprawiedliwe czytać takie humorystyczne dysputy bladym świtem ,musiałam się uśmiechnąć wbrew jakiejkolwiek ochocie na cokolwiek-.-
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Sprawiedliwie nick zobowiązuje;) Czasem musisz poigrać sama ze sobą, nie możesz niesprawiedliwie tylko z innymixD
     
  13. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Jeśli przyjeżdżam na spotkania (a zdarza mi się), to rzeczywiście niesprawiedliwie (dla tych co zostali w domu) nie sprzątam, nie gotuję i nie pracuję w tym czasie :D.
    Bardzo sprawiedliwa jest ta niesprawiedliwość ;).
     
  14. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Jak jestem na spotkaniu z kimś i siedzimy przy stoliku w restauracji, to też w tym czasie sprawiedliwie nie śpię ;)
     
    zagma lubi to.
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ale sprawiedliwie jeszxD
     
  16. ponderoza70

    ponderoza70 Stary wyjadacz

    To niesprawiedliwe:cry::cry::cry: czemu to nie sen,gdy z koła losuje ciągle te eliksiry,druty czy mandragory :sleepy:
     
    miwi45 i krasnoludek10 lubią to.
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Niesprawiedliwie mi też bonusy wpadają raz na ruski rok-.-
     
  18. Mychor

    Mychor Generał forum

    w obecnym moim stanie bezrobocia - będę chyba żebrać o datki ;) aha... Krasnoludku... prawie każdy z nas kiedyś studiował dziennie, a niektórzy nawet pracowali weekendami śpiąc zaledwie 17g/tydzień więc nie pitol o "niemaniu" czasu, możesz co najwyżej o "niemaniu" kasy... ale tego wstydzić się nie trzeba...
     
    wolf031973 i krasnoludek10 lubią to.
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Niesprawidliwie to jest nadmiar czasu, który niesprawiedliwie weekendami staram się odsypiać i w każdej wolnej chwili (odpoczynek też się liczy), przez co nadmiar przeradza się w niedomiar. Tak to chociaż sprawiedliwie bym pograł sobie z kimś w gry planszowe albo kręgle.. Do siatkówki bym Was nie namawiał, bo niesprawiedliwie byście wylewu chyba dostali albo innego zawałao_O
     
  20. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Hm... zupełnie nie rozumiem nic z tej dyskusji. Albo to jest nielogiczne, albo niesprawiedliwie przypadł mi w udziale nielogiczny mózg.

    krasnoludek10, sądzisz, że jesteśmy tak posunięciu w wieku, że nie dalibyśmy rady pograć w piłkę? Mogłabym nie trafić, rzadko mi się zdarzało, ale nie martw się, tak szybko bym się nie wykończyła bieganiem i skakaniem ;)

    No i nie rozumiem czy nie masz czasu się z nami spotkać czy masz nadmiar czasu, który wypełniasz spaniem i patrzeniem w telewizor. Chcesz spotykać ludzi czy wolisz jednak samotność, na którą narzekasz?

    Masz planszówki czy zabrać na następne spotkanie ze sobą? :p