TO NIESPRAWIEDLIWE

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika WhateverHappenes, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Sprawiedliwie 500+ jest przyjemniejsze ;)
     
  2. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Byłeś kiedyś beneficjentem?
    Niesprawiedliwie prócz przyjemności są też kolki, ząbkowanie, nocne histerie małe i duże...
     
  3. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Gdybym był, sprawiedliwie bym się już wylegiwał na Kajmanach, jak Mychor :oops:

    Poradzimy sobie. W chwilach kryzysu przypomnimy sobie o czekających nas Kajmanach i damy radę xD
     
  4. Mychor

    Mychor Generał forum

    Mychor dopiero w marcu jedzie na Teneryfę.... skąd Wam się wzięły Kajmany (Canary pisałam.....WYRAŹNIE), to nie wiem.... a wycieczka, jeśli już tak skrupulatnie liczycie to wyjdzie ok 9000 Pln na 4 osoby (tydzień), na więcej mnie stać nie było... przeceniliście mnie moi drodzy. Pracuję w budżetówce na 1,5 etatu, mój małżon też. Razem mamy tyle, że po opłaceniu kredytu (we Frankach) mieścimy się w 1 pensji średniej krajowej. Taką wycieczkę zafundujemy sobie po 13 latach ciułania.....
    NIESPRAWIEDLIWE! - co Polak niedoczyta, to sobie doobrazi i poda dalej! FUJ!
     
    MOD_Zgredek* lubi to.
  5. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Kajmany, Kanary czy inne Kalmary - sprawiedliwie wszystko da się zjeść :p
    Poza tym celujemy dalej, bo Franio nas nie obciąża ;)
     
  6. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Przyznam, że dostrzegłam tę nieścisłość w nazwach, ale od dawna wiem, że Zgredek jeszcze mniej się zna na geografii niż ja... albo chociaż udaje, jak mu tak pasuje :)

    No i na ekonomii się nie zna, przecież dzieci można dać babci na ten tydzień.
     
  7. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Od dawna twierdzę, że wszystkie drogi prowadzą przez Kielce i Ty mi mówisz, że nie znam się na geografii? :p
     
  8. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Muszę stwierdzić, że nasz wątek robi się niesprawiedliwie intrygujący.......wciąga jak telenowela brazylijska :p

    Czerwoniutka ja myślę,że Zgred miał na myśli ( nie) sprawiedliwy podział obowiązków 8)
    Ty kolki, zęby i zawartość pieluch a on niedzielne spacery i pińcet plus ;)
     
    wolf031973 lubi to.
  9. Mychor

    Mychor Generał forum

    jak na 12h pracy dziś, to jestem niesprawiedliwie żywa.....
     
  10. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Niesprawiedliwie niedzielne spacery rzecz jasna z kolegami >:(

    Mychorka, ja co prawda nie 12 h w pracy, ale przed robotą zaliczyłam poczekalnię u lekarza, której efekt taki, że jutro też się nie wyśpię :mad:

    Zgredzio, wybacz, ale dziś boli mnie głowa... nie pogadamy :p
     
    WhateverHappenes lubi to.
  11. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Nie musisz nic mówić. Od gadania 500+ się nie pojawi ;)


    Swoją drogą widziałem dziś w publicznej tv sprawiedliwie prospołeczny spot z króliczkami i nie umiem go znaleźć w internetach :(
     
  12. Mychor

    Mychor Generał forum

    A mi dziś gigantyczny szczur przebiegł przez drogę i doznałam bombardowania ptasim guano w głowę i to wszystko w ok 55 min treningu w parku.... nie wiem niesprawiedliwie czy to na pecha, czy raczej na szczęście???
     
  13. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Guano sprawiedliwie na szczęście ;)
    Na szczurach niesprawiedliwie się nie znam :p
     
  14. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Znalazłem film. Niesprawiedliwie kampania kosztowała tyle, że wszystkich farmerów z forum można by za tę kwotę wysłać na wakacje na Kajmanach :(

     
  15. Mychor

    Mychor Generał forum

    Ja mam dwójkę - przynajmniej kilka % proszę mi odpalić jaki rodzinie "niejednodzietnej"za zaludnianie! a także jeszcze kilka % za mniejszą emisję dwutlenku węgla i metanu jako mniejszy dokład do przeludnienia Ziemi oraz kilka % od wytwarzania śmieci. Za 3 powyższe trzeba obciążyć tych wielodzietnych!
     
  16. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Jesteś niesprawiedliwie niezdecydowana. Chcesz dostawać procenty jednocześnie za zaludnianie i mniejszy udział w przeludnianiu o_O
     
  17. Mychor

    Mychor Generał forum

    Jestem sprawiedliwie bardzo zdecydowana i bardzo konkretna. Stabilizuję populację jako 2/2, a nie ją zmniejszam (jako 2/1) czy zwiększam (2/n), stąd te profity
     
    MOD_Zgredek* lubi to.
  18. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Widzę, że ministerstwu nie spodobały się niesprawiedliwe komentarze i przestało edytować film. Agencja medialna, kóra go nakręciła, również usunęła go ze swojego profilu na yt :(
    Ech, tyle kasy poszło, a farmerzy mogli za nią jechać na Kajmany :(
     
  19. Mychor

    Mychor Generał forum

    Po 13h w pracy (z czego 7 durnego szkolenia) padam na wszystko. Przed chwilą jeszcze skończyłam lepić pierogi i smażyć naleśniki. Nienawidzę feministek!
     
  20. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Się ciesz, że pracujesz w " budżetówce" ,idź do prywaciarza się dowiesz. :sleepy:8)Można jechać co najwyżej do Rygi, ale za to w promocji co pół roku.
     
    Ostatnie edytowanie: 2 grudnia 2017