TO NIESPRAWIEDLIWE

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika WhateverHappenes, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Do mnie? O co Ty mnie niesprawiedliwie posądzasz? Co prawda żyję czasami minionymi i nie odpowiadają mi wiele współczesnych trendów, ale póki co nie zamierzam odchodzić. A na dociekliwość musiałbym mieć ochotę, co się kłóci z moim wrodzonym lenistwem ;)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  2. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Niesprawiedliwie skończył mi się urlop i od poniedziałku jestem w pracy :( ale w piątek borę urlop i jadę na grzybki :inlove:
     
    krasnoludek10 lubi to.
  3. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Wróciłem z ciepłych krajów i widzę, że niesprawiedliwie nikt przez czas mojej nieobecności nic tu nie napisał :(
     
  4. Mychor

    Mychor Generał forum

    Nie pisał, bo forum przez kilka dni nie działało.....niesprawiedliwie!!!
     
  5. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    chyba nie oczekujesz tutaj sprawiedliwości ?:pbyło się nie wypoczynkować w ciepłych krajach tylko pisać .....
     
  6. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Niesprawiedliwie cele wyjazdu do ciepłych krajach były służbowe. Między innymi prowadziłem wykład na niezrozumiały temat, za to z dużą ilością trudnych słów i slajdów w języku obcym :(
     
  7. Mychor

    Mychor Generał forum

    zwłaszcza slajdy w języku obcym były bardzo niesprawiedliwie trudne w ciepłych krajach... mózg szybciej się przegrzewa - niesprawiedliwie!
     
    MOD_Zgredek* lubi to.
  8. Solmaremi

    Solmaremi Okazjonalny autor

    Jakie to niesprawiedliwe że po kilku latach mojej nieobecności wątek nadal żyje w społeczności forumowej sprawiedliwej.
    Niesprawiedliwie pozdrawiam sprawiedliwych :)
     
  9. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    To zaprawdę niesprawiedliwe, że trzeba było aż tylu lat ab starzy wyjadacze się pojawili na forum:)
     
  10. Solmaremi

    Solmaremi Okazjonalny autor

    To niesprawiedliwe że teraz muszę się uczyć i gry, i forum a kiedyś uczyłam innych xD.
    Jednak w tej niesprawiedliwości jest sprawiedliwość :D
     
  11. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Sprawiedliwie na forum nie ma wiele do nauki. Podstawową umiejętność, jaką jest pisanie, opanowałaś :)
     
  12. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Niesprawiedliwie siedzę w pracy.
    Sprawiedliwie praca mi nie przeszkadza w czytaniu forum, pisaniu na nim i w grze :)
     
  13. Mychor

    Mychor Generał forum

    Niesprawiedlwie - dopiero od godziny jestem w domu (dyżur). Sprawiedliwie dziś już sie nie sportuję i idę lulu :)
     
  14. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Mnie niesprawiedliwie znowu gonią na jakąś konferencję :(
    Tym razem w Krakowie w piątek będę słuchać wykładów o wyższości kropki nad i :sleepy:
     
  15. Mychor

    Mychor Generał forum

    A ja we wtorek w Lublinie o wyższości M nad M (margaryny nad masłem ... względnie odwrotnie, bo nie pamiętam) oraz JTS (jak to sprzedać)
     
  16. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    A ja mam bardzo niesprawiedliwie mieszane uczucia co do wczorajszego dnia.
    Musiałem wstać o nieludzkiej godzinie, wynudzić się na konferencji, wystać w korku, ale spotkanie po było :inlove:
     
    BA_Czerwona lubi to.
  17. Mychor

    Mychor Generał forum

    ale przed nie było... czyli niesprawiedliwość!

    Dlaczego u mnie ciągle pada????
     
  18. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Obawiam się, ze spotkania przed bym niesprawiedliwie nie przeżył. Za wcześnie jak na mnie.
     
  19. Mychor

    Mychor Generał forum

    Za wcześnie to kwestia umowna... u mnie 6 godz to już za późno, ale niesprawiedliwie o 5 i o 16.30 jest ciemno :(
     
  20. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    sprawiedliwe to bo u mnie też pada :p
     
    MOD_Zgredek* lubi to.