TO NIESPRAWIEDLIWE

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika WhateverHappenes, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Przez kilka tygodni niesprawiedliwie ciągnąłem po 60h, ale powiedziałem basta. Lepiej mieć jedną pracę za to taką, w której człowiek sprawiedliwie zarobi, a się za dużo nie narobi.
     
  2. Mychor

    Mychor Generał forum

    A ja sprawiedliwie wczoraj to : 1 miejsce w kategorii k-30 (IX Praska Dycha)
    [​IMG]
     
    MOD_Zła i WhateverHappenes lubią to.
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Sprawiedliwie gratuluję:) (Nie)sprawiedliwie kupiłem 800 SP za 60 złxD
     
  4. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    No pewnie,że niesprawiedliwie-bo się nie załapałam na sąsiedzki pakiecik od Krasnala

    Mychorku gratuluję kolejnego sukcesu, teraz tylko niesprawiedliwe dochodzenie do siebie pozostało :)
    ten puchar ma kształt akurat do chłodzenia w lodzie flaszki szampitra :p
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Niesprawiedliwie otworzyłem o 00:00 +1 przez 24h i sieję dopiero 2 partię chabru:cry:
     
  6. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Znając trochę puchary to kształt i owszem sprawiedliwy mają. Mniej sprawiedliwie sprawa się przedstawia z pojemnością. Tak jedna lampka to by się zmieściła. Więcej raczej nie bardzo :sleepy:
    Swoją drogą I miejsce jest bardzo sprawiedliwe. Teraz Mychor ma potwierdzenie, że jest najlepsza na podwórku xD
     
  7. Mychor

    Mychor Generał forum

    Przeciekałoby - podstawka jest przykręcana i nie ma uszczelki.

    Rywalizowałam również z Ukrainą, Wenezuelą i Indonezją, także całkiem spore to podwórko.....
     
  8. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    No proszę. Inne podwórka przysłały swoje delegacje ;)
    Zatem wygrana jeszcze bardziej sprawiedliwa :)
     
    wolf031973 lubi to.
  9. Mychor

    Mychor Generał forum

    Polska przysłała zawodowców. W Kategorii Open kobiet byłam 9.
    5 pierwszych miejsc zajmowały znane postacie zawodowego sportu (m. in. Katarzyna Kowalska, Iza Trzaskalska), potem dopiero szła "amatorka", tym sposobem, mimo 7 min straty od Katarzyny Kowalskiej, która ten bieg wygrała i tak mogę być z siebie dumna.
    W sobotę kolejny bieg - Powstania Warszawskiego, tez na 10 km. Na trofea nie liczę, bo to jest bieg honorowy. A potem sprawiedliwy odpoczynek. Żadnych startów do września :)
     
    wolf031973 lubi to.
  10. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Brawo Ty :)

    Czy brak startów do września oznacza, że sprawiedliwie będziesz miała czas na spotkanie?
     
    MOD_Zgredek* lubi to.
  11. Mychor

    Mychor Generał forum

    W sierpniu mam urlop - całe 2 tygodnie + 1 dzień, dla gruszy :) ... potem się zobaczy :)
     
  12. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Ja też chcę mieć gruszkowy urlop w sierpniu ale niesprawiedliwie nie jestem w tym chceniu zgodna z moim szefem >:(
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Niesprawiedliwie wielce wakacje przed maturalną i drugą trwają 2 miesiące zamiast 1 i nie wyrabia się z maksymalną częścią materiału>:(:mad::cry::p;)
     
  14. 122qwazi

    122qwazi Fanatyk forum

    Niesprawiedliwie Krasnala dopadają same niesprawiedliwości. :pxD
     
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Sprawiedliwie nie tylko mnie:p Po prostu świat niesprawiedliwie sądzi:D
     
  16. Mychor

    Mychor Generał forum

    Urlop...urlop, urlop, urlop. Jak ja kocham to słowo :)
     
  17. To niesprawiedliwe że jutro muszę iść do pracy :(
     
  18. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Sprawiedliwie inni też mają tego typu niesprawiedliwość-.- a szefo jeszcze kombinuje jak mnie nie puścić na wczasy dla gruszy >:(
     
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Niesprawiedliwie wakacje dwumiesięczne i matura nie grają ze sobą-.-
     
  20. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ja bym chętnie ponarzekał na 2 miesiące wakacji, ale niesprawiedliwie nie mam ich już wcale :(