TO NIESPRAWIEDLIWE

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika WhateverHappenes, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Mychor

    Mychor Generał forum

    A ja niesprawiedliwie jeszcze mam 4 dni pracujące przed sobą (a w sobotę do 18.00 - dyżur)
     
  2. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    to bardzo niesprawiedliwe, że ja nie mogę pojechać na działkę bo mam dodatkowe zajęcie:sleepy:

    Mychorku trzymaj się ciepło mimo upałowxD
     
  3. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    no popacz :eek:a ja myślałam że tam wsiąkają inne rzeczy.....:oops:to niesprawiedliwe
     
  4. Mychor

    Mychor Generał forum

    Trzyma mnie przy życiu perspektywa urlopu od 1 lipca. Jeszcze "tylko" 68h pracy
     
  5. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Mnie sprawiedliwie zostało tylko 8 :)
     
  6. Mychor

    Mychor Generał forum

    Zaczynam sprawiedliwy weekend.
    W Poniedziałek w pracy 10-20
     
  7. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    u mnie ma jutro być niesprawiedliwie 28 stopni ciepła:eek:i trzeba będzie siedzieć w pracy:cry:
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Niesprawiedliwie "urlop" zacznę dopiero 15 lipca8) Teraz niestety do babci nie pojadę, bo na tydzień raczej nie ma sensu.. A może jednak? Niesprawiedliwie nie wiem:(
     
  9. Mychor

    Mychor Generał forum

    Krasnoludku... wakacje masz chłopie, to się ciesz. Jak kiedys pójdziesz na etat to zobaczysz, że każdy tydzień ma sens... - ba! każdy dzień urlopu ma sens. Ja, gdybym miała jeszcze jakąś babcię (albo dziadka) i jakąkolwiek możliwość niepracowania choćby do najbliższego piątku, to nawet sekundy bym się nie zastanawiała.
    " U babci jest słodko, świat pachnie szarlotką..."
     
    MOD_Zgredek* i MOD_Zła lubią to.
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Oto moje jeszcze niedawne niesprawiedliwości, które niedługo niestety wrócą, ale póki co mnie nie obchodzą:p
    [​IMG]
    [​IMG]

    A to największa niesprawiedliwość na świecie...
    Życie jest jedno, zdrowie jest jedno, miłość jest jedna... Tylko dlaczego niesprawiedliwie problemów są tysiące <wersja ocenzurowana> ???
     
  11. Mychor

    Mychor Generał forum

    A ja dziś zaliczyłam 30 pieter w PKiN (w biegu) i nie umarłam. Powód do szczęścia jest - jest!
    Jutro wakacje tygodniowe i podróż do Ustki :)
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    To sprawiedliwe, że mama znalazła dla mnie wakacyjny kurs tworzenia aplikacji internetowych, ale niesprawiedliwe, że nie wiem czy się na niego wybrać czy jednak drugi raz pojechać do babci.
     
  13. Mychor

    Mychor Generał forum

    Niesprawiedliwie, że już musiałam wrócić - prawie 9h w korkach i w poniedziałek do roboty na 12h
     
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Niesprawiedliwie pewnie by nie chcieli czekać roku jakby mi zaoferowali pracę, więc sprawiedliwie z kursu zrezygnowałem.
     
  15. Mychor

    Mychor Generał forum

    Ale coś byś miał w CV. Każde osiągnięcie się liczy. Niesprawiedliwie coś mi wlazło w plecy - pewnie starość :(
     
    WhateverHappenes lubi to.
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ale niesprawiedliwie nie pojechałbym do babci a na sam sierpień nie da rady się zapisać i nie wiadomo, czy to jest rzeczywiście bezpłatne czy tylko tak piszą.
     
  17. Mychor

    Mychor Generał forum

    Zadzwonić warto i się dowiedzieć u źródła, poczytac opinie uczestników na ten temat. Sądzę, że wszystko jest do znalezienia w neciu
     
    MOD_Zła lubi to.
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Niesprawiedliwie i tak już skończyły się zapisy.
     
  19. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Niesprawiedliwie za długo narzekałeś. Trzeba się było decydować szybciej.
     
    MOD_Zła lubi to.
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Sprawiedliwie dobrze, że zrezygnowałem, bo na projekt graficzny na bank nie miałbym pomysłu..