TO NIESPRAWIEDLIWE

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika WhateverHappenes, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. wolf031973

    wolf031973 Książę forum

    Sprawiedliwie od 13 roku życia można mieć własne konto w banku (założone przez rodziców). Trzymanie kasy w skarpecie jest bardzo niesprawiedliwe. Pewnie siostra niesprawiedliwie pomyślała, że tą skarpetę to Mikołaj zgubił, gdy odlatywał na północ. ;);):):)
     
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wielce niesprawiedliwie mama sama zrezygnowała z mojej karty, bo pobierało z niej automatycznie 3 zł miesięcznie a ja jej nie używalem, bo chwilowo nie miałem na co (w końcu kobietą nie jestem) 8)
     
  3. Mychor

    Mychor Generał forum

    Oj Tomuś... stereotypowo myślisz.
    Kobiety są różne - ja np. najwięcej wydaję na zawody i sprzęt sportowy (buty, rower, mierniki tętna, kadencji itp...), do fryzjera, kosmetyczki i na ciuchy nie chodzę (chyba, że do second hand) w związku z tym wyglądam jak wyglądam, ale za to wyniki poszły w świat na wieczność :)
     
    TrissMerigold. lubi to.
  4. lolek55

    lolek55 Hrabia forum

    Wyglądasz świetnie jak maturzystkaxDxDxDxDxDxD
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    To niesprawiedliwe, że najwyżej z duchów wyszedł mi słoneczny i to tylko raz a tak to po bożemu klony wychodziły, oczywiście bez cofek się nie obyło-.- Wielce niesprawiedliwie nie miałem też 390 SP, więc (nie)sprawiedliwie nie skończę całego eventu:sleepy: Powoli zaczynam mieć dość tej losowości wszędzie-.-
     
  6. Mychor

    Mychor Generał forum

    No.. to w sumie nie wiem, czy się cieszyć. W moim sąsiedztwie jest liceum i tam maturzystki wyglądają.... inaczej niż ja. Ja makijażu szpachlą na twarz nie nakładam :p
     
  7. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Przyznaj, że całą kasę wydałaś na niesprawiedliwe imprezowanie i teraz nie stać Cię na szpachlę :cry:xDxD
     
  8. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    muszę niesprawiedliwie sprostować....szpachla służy do zdrapywania pokładów makijażu , do nakładania lepsza jest paca
    [​IMG]
     
  9. Mychor

    Mychor Generał forum

    Nie wiem...nie znam się
    Niesprawiedliwie znowu mnie gardło boli i nos szwankuje. Co jest z tą wiosną?
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Niesprawiedliwie nie wiem - rano jestem jeszcze bardziej senny niż w zimie - to chyba przez deszcz8)


    Wielce niesprawiedliwie leje jak z cebra a mama wychodzi sobie na spotkanie towarzyskie - potrafi sobie wybrać moment, oj potrafi-.- Ale to jej sprawa:p
     
  11. Mychor

    Mychor Generał forum

    Nie żałuj mamie....
    Dziś rano nie padało. Zdążyłam poćwiczyć, wygrać zawody, zrobić zakupy i ogarnąć Młodzież, a potem byliśmy na Expo Bike. W międzyczasie posprzątałam mieszkanie i zrobiłam obiad

    Mam prawie 40 lat i nie jestem fenomenem światowym, nie zażywam również cudownych tabletek i nie jestem abstynentką, a mój cholesterol jest grubo nad normą bo wcinam smalec i piję wódkę
    i wiesz co Tomuś??? Kocham to życie. Bez względu jak mi się nie chce. Kocham, bo potrafię tak się zmotywować, że bez względu na zmęczenie, pogodę, dolegliwości fizyczne- wychodzę i robię.

    Sport nie jest moją pasją - ale pokonywanie własnych słabości już jest. A wtedy poczucie własnej wartości rośnie ( i rośnie).... i to jest to coś!

    I tu nie chodzi w tym wszystkim o bycie najlepszym. Mistrzem jesteś sam w sobie jeśli pokonasz pewną barierę, otworzy się okno, które wykorzystasz.

    Sam w sobie rzeźbisz tego maestro. Egoizm przekuj w determinację - bo tylko wtedy jest najbardziej usprawiedliwiony, kiedy jest doceniony! (nawet, jeśli nikt Ci tego nie powie, a to są tylko Twoje osiągnięcia)

    Niesprawiedliwie się mądrzę..... i sprawiedliwie idę spać - jutro 2 ciężkie treningi.​
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Niesprawiedliwie niesłusznie posądzasz mnie o bycie egoistą-.-:p
     
  13. Mychor

    Mychor Generał forum

    Zgodziłabym się z Tobą, gdybym przypuszczała, że nie masz determinacji - a wtedy na legalu mógłbyś strzelić focha.
    Teraz nie masz za co, bo zostałeś doceniony :p
     
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Bardzo sprawiedliwy sposób na niesprawiedliwe "ujarzmienie" faceta:pxD
     
  15. Mychor

    Mychor Generał forum

    A na mojego, niesprawiedliwie to nie działa.... :cry:
     
  16. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Mówiłam... Sprawiedliwie kup dużą zamrażarkę ;)
     
    MOD_Zgredek* lubi to.
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Niesprawiedliwie może jej nie stać:p ?
     
  18. Mychor

    Mychor Generał forum

    Stać pewnie by było, ale nie mam gdzie jej postawić :cry:
     
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Niesprawiedliwie nie użyłaś magicznego słówka "niesprawiedliwie"-.-
     
  20. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    niech pomyślę.....zamiast ulubionego fotela mężowskiego przed telewizornią :pto by była dopiero dla niego niesprawiedliwość !!!