TO NIESPRAWIEDLIWE

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika WhateverHappenes, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Mychor

    Mychor Generał forum

    Babcią jeszcze nie, ale w pracy (ok 1,5 roku temu) miałam taką sytuację, że jedna z stażystek powiedziała do drugiej - "zapytaj tę starszą panią, która siedzi w naszym pokoju". Nie miałam wątpliwości o kogo chodzi... w rzeczonym pokoju siedziałam ja i 3 stażystki (średnia okołomaturalna)o_O
     
    WhateverHappenes lubi to.
  2. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    no cóż Mychorku:p
    pamiętam jeszcze te zamierzchłe czasy kiedy osoba dwudziestoletnia wydawała mi się niesprawiedliwie dość zaawansowaną wiekowoxD


    co zrobić z istotą myślącą inaczej, która urządziła w budynku naprzeciwko jadłodalnię dla dzikich kotów wystawiając na ziemi miskę z karmą dla ptaków? :cry::oops: i pomyśleć że niektórym niesprawiedliwie przeszkadza karmnik dla ptaków na moim balkonie na pierwszym piętrze.....
     
  3. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    To dzikie ptaki są w porządku, a dzikie koty nie? Cóż za rażąca niesprawiedliwość :(
    A tak bardziej poważnie, to znajdź w pobliżu jakąś organizację zajmującą się zwierzętami i spróbuj ich tym tematem zainteresować.
     
  4. Mychor

    Mychor Generał forum

    Z moim upośledzeniem plastycznym - to uczyniłam na konkurs w przedszkolu
    [​IMG]
     
    MOD_Zgredek* lubi to.
  5. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Czy to niesprawiedliwa Marzanna? Chyba jakieś 2 miesiące za wcześnie :)
     
  6. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    A to Marzanna?
    Ja się niesprawiedliwie wahałam między babcią a dziadkiem, bo taki sezon teraz mamy ;)
     
  7. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Z tego co mi wiadomo, to do sprawiedliwego bycia babcią zostało Mychorce trochę więcej czasu, ale fakt - o dziadku nic nie pisała :)
     
  8. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Ale chyba dzieci Mychorki mają sprawiedliwie jakiś dziadków? Mam przynajmniej taką nadzieję :)
     
  9. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    to Mychorka jeszcze chodzi do przedszkola ??? ;) xD
     
  10. Mychor

    Mychor Generał forum

    Mychor sprawiedliwie chodzi do starszaków i do 2 klasy podstawówki. Ten materiał, który przyswajam na bieżąco, utrwalam 2 lata później. Obecnie uczę się mnożyć i dzielić, a jak mi w przyszłym roku wejdą ułamki, to zacznę utrwalać czytanie, pisanie i dodawanie. Ciekawa jestem jak będę się czuć, kiedy ogarnę przebieg zmienności funkcji utrwalając zadania z dwoma niewiadomymi :p Za to dowiedziałam się dzisiaj, licząc długość granicy Polski, że granica morska ma 440 km, oraz, że 1952 rok był rokiem przestępnymo_Oo_O.
     
  11. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    mi to wygląda na diabła Rokitę :p Mychorku to ucz się pilnie żebyś miała ładne opisy w świadectwach :inlove:
     
  12. Mychor

    Mychor Generał forum

    Jak mi się uda skończyć te wszystkie szkoły to chyba prymasem zostanę i kupię sobie w nagrodę episkopat :p suchar
     
  13. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    To straszliwie niesprawiedliwe kiedy odchodzą na zawsze farmerscy przyjaciele :( zostawiają pustkę w sercu i pustkę w pasku sąsiedzkim


    a najgorsze jest , że to jest odejście na zawsze......powrotu już niema :oops::cry:

    [​IMG]


    to jest najbardziej niesprawiedliwa z niesprawiedliwości.......
     
    =kalina=, igr66 oraz MOD_Yasmina lubią to.
  14. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Niesprawiedliwie zapomniałem, że rzeżucha nie jest badylem eventowym i można ją normalnie kupić. No i rozsiewałem, rozsiewałem, rozsiewałem... aż olśnienie przyszło przy 3.500 szt. :oops:
     
  15. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Może i to niesprawiedliwe, ale... popłakałam sie ze śmiechu :D:cry:
     
  16. Mychor

    Mychor Generał forum

    Rzeżucha będzie jak znalazł na Wielkanoc
     
  17. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    niesprawiedliwie dopadł mnie kaszel, kichanie a za rogiem czai się katar :oops:czuję lekki niepokój:sleepy:
     
  18. kazinka

    kazinka Naśladowca mistrzów

    Niesprawiedliwie Młody ma grypę, sprawiedliwie gorączka odpuściła po 3 dniach.

    Niesprawiedliwe jest to, że Jajko szykując się do wyjścia i zaczęła mnie znowu cisnąć na pęcherz. Ale sprawiedliwie jeszcze 4 tygodnie
    8)
     
    Zła_Kobieta lubi to.
  19. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    No to niesprawiedliwie Jajo musi się jakoś dogadać z Pęcherzem. Może Pęcherz weźmie pd uwagę, że ma intruza jeszcze tylko przez miesiąc i pójdzie sprawiedliwie na ustępstwo;)
     
  20. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Albo pęcherz wygra i zacznie cisnąć na Młode :)
    Czyli straciłeś ok. 10 minut swojego życia ;)