Targ - wyszukiwanie towaru na sprzedaż według ilości

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika SperanzaE, 26 czerwca 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy jesteś za tym aby dodać opcję wyszukiwania towarów na sprzedaż według ilości?

  1. Tak

    16 głos(ów)
    76,2%
  2. Nie

    4 głos(ów)
    19,0%
  3. Nie mam zdania

    1 głos(ów)
    4,8%
  1. SperanzaE

    SperanzaE Baron forum

    Uważam, że przy wyszukiwaniu towarów na sprzedaż przydałaby się opcja "ilość".

    Właśnie przed chwilą zastanawiałam się, co by tu jeszcze sprzedać. Poza ceną oraz aktualnymi wydarzeniami, często biorę też pod uwagę to czego w stodole mam najwięcej.
    Przed chwilą szukałam u siebie takich produktów i stwierdziłam, że właśnie takiej możliwości mi zabrakło, dlatego wymyśliłam by z Wami podzielić się moim pomysłem.
    I owszem, przejrzenie własnych zapasów nie sprawia większej trudności ale sortowanie według ilości na targu mogło by to zdecydowanie skrócić.

    Ciekawi mnie czy innym też by się to przydało?


     
    krasnoludek10 lubi to.
  2. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Popieram :)
    ja tak sprzedaję produkty wg ilości powyżej mojego minimum. Tylko żeby to sprawdzić muszę przelecieć wszystkie po kolei na targu i ręcznie (naocznie ;) ) stwierdzać czy jest czy nie. Ewentualnie zostaje mi przejść na łąkę i tak w stodole ustawić wg ilości, ale w ten sposób spamiętam tylko z dwa/trzy produkty zanim wrócę na stronę targu

    Głos na tak
     
    krasnoludek10 lubi to.
  3. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    SperanzaE - do ankiety dodałam opcje dla niezdecydowanych.
    Pomysł dodaję do spisu treści.

    Faktycznie taka opcja obok wyszukiwania według alfabetu, czasu i poziomu byłaby przydatna. Też czasem przeszukuję pasek w poszukiwaniu nadwyżek towarów. A że jest to czasochłonne, to gniją sobie zapasy w stodole.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Zagłosowałem na tak. Zawsze jak chcę coś sprzedać na targu, to myślę, że ta strzałeczka i małe cyfereczki mnie do szału doprowadzą! Oprócz tego - tak jak mówi Magda - jest to bardzo czasochłonne a większości ludzi naprawdę się spieszy bardzo często.