Targ - opcja "kup wiele"

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika Slavoo, 3 listopada 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy podoba Ci się pomysł?

  1. Na pewno będzie to przydatna funkcja

    76,4%
  2. Zbędny bajer, wolę klikać pojedynczo

    15,7%
  3. Jest mi objętne, nie kupuję wiele na targu

    7,9%
  1. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Pomysł pierwsza klasa,bo najbardziej denerwujące na targu są oferty niektórych produktów po jednej lub dwie sztuki.
    Oczywiście glosuję za:)
     
    Azile lubi to.
  2. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    w sumie ciezko stwierdzic, bo czasem jak jest komus potrzebny jakis produkt-kilka sztuk i nie moze ich kupic bo jest od razu po 200 czy 100 a go nie stac to bez sensu...
    ja np. kupuje po kilka palet farb, jak dla mnie nie sa tanie wiec jesli niebyloby mozliwosci kupna jej pojedynczo czy po kilka sztuk to bym byla w d.... miala klopot :p
    ale jesli chodzio qpe to faktyczeni, jest to srednio fajne.... przynajajmniej nie mniej niz 10szt zeby wystawiac
     
    hiacynta, ania1713 oraz Azile lubią to.
  3. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    pomysł bombowy,naprawdę ułatwiło by to zakup większej ilości danego artykułu.A i została by możliwość zakupu pojedynczego.Dlatego jestem za, podpisuję się obiema rączkami....
     
    Azile lubi to.
  4. sweetsim

    sweetsim Zaawansowany

    doskonaly pomysl, zaglosowalam na tak, produkty na targu wystawiane po jednej sztuce doprowadzaja do szalu a zwlaszcza gdy potrzebuje kupic wieksza ich ilosc, zapewne wiekszosc z tych osob, ktore wystawiaja po 20 ofert po jednej lub zaledwie kilka sztuk maja w tym swoj cel, jednak kupujacym nie ulatwia to zycia
     
    Azile lubi to.
  5. hana82

    hana82 Hrabia forum

    Pomysł trafiony oczywiscie zagłosowłam na tak
     
    Azile lubi to.
  6. dyniowyfarmer

    dyniowyfarmer Forum Pro

    jestem na tak czasami potrzeba dużo a tańsze oferty po 1 pomijam i musze kuupować drożej to sprawdzi się przy produktach i roślinach bo wątpie czy ktoś kupił by np 100 rycerskich rumaków
     
    Azile lubi to.
  7. Kesja88

    Kesja88 Mistrz forum

    targ to trudny temat... oczywiście jestem na tak, potrzebna jest taka funkcja, ostatnio ludzie nawóz wystawiali po 1szt... a to już przesada:)
     
    Azile lubi to.
  8. mrowkojada

    mrowkojada Forumowy żółtodziób

    Cześć. Uważam pomysł za niedoprecyzowany. Piszesz wyłącznie pod swoim kątem, a co z nowymi graczami? Zawsze możesz kliknąć na następną stronę, jeśli Ci nie odpowiada sposób pojedyńczego kupowania. Ale ta opcja stanowi prawo wolnej konkurencji.
    Nowi gracze nie zawsze dysponują dużą gotówką i aby 'się odbić', muszą sprzedawać kilka elementów towaru.
    Załóżmy też sytuację, że masz niewiele kasy na koncie i chcesz kupić tylko kilka jednostek produktu. Bez sensu jest kupować kolosalne ilości tego, co później będzie zalegało.
    Dlatego też pozostawiłabym możliwość wyboru indywidualnego.
    Pozdrawiam
     
  9. lusiowe_pole

    lusiowe_pole Okazjonalny autor

    witam ,

    byloby jeszcze sprawniej na targu gdyby przy opcji "Kup" byl od razu przycisk "Sprzedaj"...a tak "bieganie" spradzenie ile kosztuje na targu i spowrotem na swoj targ i sprzedaz.

    pozdrawiam
     
  10. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dobra propozycja, ułatwiająca grę, też mi się zdarza klikać aż do 10 strony, aby pominąć te pojedyńcze ilości, podoba mi się będę głosowała na tak:)
     
    Azile lubi to.
  11. Azile

    Azile Komandor forum

    Jej, właśnie szukałam czegoś takiego w pomysłach, trzeba podbić ten temat, przecież to białej gorączki można dostać jak chcesz kupić z 1000 owoców a na targu są po 10, przecież dla B.P. to malutka zmiana kosmetyczna, wystarczy z boku przy nazwie dodać haczyki aby odznaczyć towar na dole pod kup z ceną czy bez czy jakkolwiek. Jestem na tak, milion razy na tak....
     
    janekkostuchna lubi to.
  12. tigre

    tigre Fanatyk forum

    ja też popieram- nie chodzi przecież o to by wyeliminować kupowanie po 1szt ale dodać kupienie hurtem
    Najlepiej by można było zaznaczyć "zaznacz wszystko" na stronie, odklikuję ewentualnie których nie chcę i kup
    Pomysł rewelacja i targ by był dynamiczniejszy
     
    Azile lubi to.
  13. michalina

    michalina Czeladnik forum

    Może lepszą opcją było by gdyby gracz wystawiał jedną ofertę zamiast dziesięciu a przy zakupach kupujący mógł sam zdecydować ile sztuk chce kupić. Np sprzedający wystawia ofertę na 99 000 szt. a ja kupuję od niego 300 bo tyle potrzebuje zamiast zbędnego klikania aż do uzbierania odpowiedniej ilości.
     
    ania1713, piotrek23e oraz MKMK2002 lubią to.
  14. piotrek23e

    piotrek23e Analityk forum

    Opcja "kup wiele" bardzo pomocna, lecz nie wiadomo ile byśmy z tego mieli po tym jak my zaznaczamy co chcemy kupić a ktoś w tym czasie ten towar nam kupuje. :) Fajniej wygląda opcja która przedstawiła Michalina, by kupować część z tego co wystawione przed daną osobę.
     
    MKMK2002 lubi to.