TARG - analizy, dyskusje

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika Angel, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    witam w niedzielny poranek:)
    zwierzaki na targu poszły w górę więc czas na zarobek:D:D
    kurczaki po 220, królik 700 a krowy 2000:D
    i pomyśleć, że przed eventem krówki chodziły po 300:D;)
     
  2. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Wczoraj Koło północy jeden gracz na moim targu wystawiał rośliny w ilości 10 ofert po 100 lub 200, ale w cenie 2 lub 3 razy niższej niż normalna, Udało mi się sporo takich ofert kupić i dużo zarobić :)

    Na moim targu podrożały karpie koi, krowy powoli tanieją, ale tylko zwykłe, łaciate nadal po 40 tyś.
     
  3. krecik60

    krecik60 Forumowy żółtodziób

    potrzebuje pilnie 2 x sos ze smoczego ognia gdzie moge kupic krecik60
     
  4. MOD_November

    MOD_November Nadzorca forum

    Tego sosu nie możesz zakupić na targu, możesz go jedynie wyprodukować w młynie. Po uruchomieniu produkcji możesz sobie skrócić czas do 0 płacąc florenami za natychmiastową produkcję sosu (3 FL za sztukę). Możesz również zakończyć zadanie płacąc Florenami, wówczas przelicznik wyniesie 1 sos = 9 FL.
     
  5. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    czyzby akcje..plon niesiemy plon ....na 25 targu gracze potraktowali bardzo powaznie?
    [​IMG]
     
  6. iwonanana

    iwonanana Baron forum

    Lece sprawdzic moj targ. Coz tam sie dzieje? Na moim nic sie nie dzieje.
     
  7. fisiexxx

    fisiexxx Zaawansowany

    czy ktoś jest mi w stanie odpowiedzieć czy wystawiony towar może po jakimś czasie się usunąć z targu? Przykładowo wystawiłam kozę-twardziel; mojej oferty brak na targu, a SG nie przybyło ;/
     
  8. Po 7 dniach niesprzedany towar ląduję w stodole, a prowizja a wystawienie przepada.
     
  9. fisiexxx

    fisiexxx Zaawansowany

    dzięki za odpowiedź :D
     
  10. seomi

    seomi Forumowy żółtodziób

    Witam co się dzieje z ceną cmj sukcesywnie spada u mnie na targu na chwilę obecną ma cenę jabłecznika a jak u innych ??
    [​IMG]
     
  11. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    Może nie ma eventu, więc nie jest potrzebny i cena spada
     
  12. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    U mnie cena chutneya waha się też między 40 000 - 50 000 SG, czasem nizej:oops: Ale pierwszy raz widzę że RÓŻOWA GALARETKA kosztuje ponad 7 000 SG:eek::music:
     
  13. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    nawet jak był event to cena wahała się w granicach 45-51 tysi ..;( tym razem nie wystawiałam na targ..
    upiorne bukiety wczoraj schodziły od 44 tys - nie wiem czy to dużo czy nie ..kupuję jak kosztują w granicach 20 tysi ..a wczoraj parę sprzedałam ...teraz mnie zalepili ..:)
     
  14. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    U mnie na targu sok klonowy po 41SG.

    Na Twoim targu to sprzedaj jak masz zapasy:)


    Różowa galaretka niecałe 1 000SG kosztuje:)
     
  15. sweetsim

    sweetsim Zaawansowany

    na targu 14tym czuc i widac zblizajace sie dozynki, poniewaz cena owocow a zwlaszcza tych z wyspy podwoila sie
     
    aweva55 lubi to.
  16. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    po pierwsze brak eventu "siewnego" a po drugie w ostatnim było trochę CJM do zdobycia a na dodatek wiele osób potrzebowało SG więc starali się sprzedać obniżając cenę (ustawiając swój towar najtaniej;)



    sweetsim przypuszczam, że to nie dożynki czuć a rafę:):D
    ostatnio coraz częściej słychać, że będą potrzebne duże ilości wszystkiego więc kto nie stracił wszystkich SG lub dużo zarobił w ostatnim evencie, zapełnia wyspową stodołę:p
     
  17. sweetsim

    sweetsim Zaawansowany

    najwyzsza cena ciesz sie wisnie, pomarancze i daktyl nie moge tez sie nadziwic cena morwy o_O
     
    aweva55 lubi to.
  18. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Z targu nr 25 poznikały krety...
     
  19. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Garnek - 2 sztuki na targu za 31,6 tysia. Kto to kupuje w tych cenach??
    Wczoraj przed 14-tą Muzykant schodził po 500-600 , miło 8).
     
  20. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    zawsze się ktoś znajdzie:)
    teraz po ogłoszeniu co do eventu będzie potrzebne wymiata zwierzyniec;)
    ale ilości tak małe potrzebne, że nie wierzę w gwałtowny wzrost ceny... odliczając prowizję zarobek 10-20SG na szt.:p

    oj;) chyba nie doceniłam graczy....kura jeszcze godzinę temu była po 170 a już jest po 212....czyli kto kupił godzinę temu i wystawia teraz ma zarobek 32SG na sztuce:)xDxD
     
    Ostatnie edytowanie: 24 października 2014