TARG - analizy, dyskusje

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika Angel, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. orkiszowiec

    orkiszowiec Baron forum

    Wiem, że to nie jest sezon i nowalijki są drogie, ale i tak jestem zaskoczony, że jest tyle smakoszy pomidorów:
    [​IMG]
    Zamiast siać 50 tysięcy rzepy, która rośnie 6x dłużej (lub ją kupić), wystarczy posiać/sprzedać 28 tys. pomidorów.
     
  2. halina54

    halina54 Hrabia forum

    Moge sie z Toba Krasnoludku podzielic bo mam ich juz ponad tysiac
     
    krasnoludek10 lubi to.
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Podziękuję, bo sam nie wiem kiedy zjem swoje 200 - chyba za jakieś 20-30 lat:pxD A "w ramach prezentu" odnosiło się do tego, że ja komuś podaruję;)
     
  4. ANASALKA

    ANASALKA Nadzorca forum

    Nie wiem czy tutaj mogę to napisać, napisałam już w ogłoszeniach targu, ale chyba mało kto tam czyta :p Chętnie kupię wełniaste kukułki i kukułki długouche na targu nr1
     
    krasnoludek10 lubi to.
  5. joanna_gaj

    joanna_gaj Czeladnik forum

    Mam pytanie jak u was na targu stoi MIGOCZACA FLADRA?????u mnie nie mam żadnej i nie wiem po ile wystawić i może u kogoś jest SUPER PAPUG też mam na sprzedaż

    ale chyba targ masz tylko ten co masz w swojej grze na inne targi nie mozna wchodzić

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj" przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń
    Proszę również o nie pisanie wielkimi literami, jest to zabronione.

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 28 marca 2021
    krasnoludek10 lubi to.
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    joanna_gaj u mnie Migocząca flądra wystawiona jest za ponad 128 mln. SG, Superpapuga na moim targu jeszcze nie widziałam, pewnie dlatego, że cena stoi w miejscu i nie opłaca się Graczom sprzedawać, ja mam jeden taki okaz i mogę wystawić za maks. 14 mln. SG.
     
    joanna_gaj i krasnoludek10 lubią to.
  7. joanna_gaj

    joanna_gaj Czeladnik forum

    dziękuję za pomoc i informację
     
    krasnoludek10 i SMOD_Atena lubią to.
  8. sabiba15

    sabiba15 Baron forum

    Ludzie! sprzedawajcie chomiki hodowlane, takim zastojem to nigdy nie ruszy...mówię tu zwłaszcza do zaawansowanych graczy którzy mają w zapasie egzemplarze i sporo super paszy. To się Wam kiedyś zwróci, zobaczycie :D8)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  9. Damciok

    Damciok Okazjonalny autor

    Wy też macie tak drastycznie mało towaru na targu? co nie chce zrobić misji to nie mogę skończyć bo ciągle widze niedobór albo wystawiane są oferty po jednym egzemplarzu
     
    krasnoludek10 lubi to.
  10. joanna_gaj

    joanna_gaj Czeladnik forum

    niestety tak samo, chomików to wcale nie ma u mnie od poczatku jak byla ich hodowla
     
    krasnoludek10 lubi to.
  11. Damciok

    Damciok Okazjonalny autor

    O chomikach to już nawet nie wspomnę xd :D

    Nie wiem o co chodzi ale na moim targu są kosmiczne ceny zwierząt, takie że głowa mała. :eek: chciałbym zdobyć super nawóz, ale jest to nie do ogarnięcia przy takich cenach >:(

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj" przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 5 maja 2021
    krasnoludek10 lubi to.
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Damciok myślę, że na wszystkich targach zwierzęta są drogie bo na bieżąco duże ilości potrzebne są do zleceń ;)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  13. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    sima720 dodaj proszę tłumaczenie w języku polskim bo taki na naszym forum obowiązuje. Bez tłumaczenia Twój post zostanie usunięty.

    Edycja:

    Tłumaczenie nie zostało dodane, post został usunięty.
     
    Ostatnie edytowanie: 5 września 2021
    krasnoludek10 lubi to.
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Co tam u mnie słychać na targu 19? Wymiotło praktycznie wszystkie łabędzie a reszta, która pozostała jest strasznie droga:sleepy: A ja mam tylko 2 zagrody dla łabędzi:oops:
     
  15. anastazy35

    anastazy35 Forumowy żółtodziób

    a u mnie na targu nie ma nic ...

    wg jest mało co

    od czego to zależy ?
     
    krasnoludek10 lubi to.
  16. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Co to znaczy - nie ma nic? nie ma jakiejś kategorii czy nie ma ofert?
     
    krasnoludek10 lubi to.
  17. Nocna-Furia

    Nocna-Furia Młodszy ekspert

    Może szybka porada czym handlujecie aby godnie zarobić?? targ 6 ;p
    P.S
    Powróciłem po roku przerwy xd
     
    krasnoludek10 lubi to.
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Też będę wdzięczny za rady co robić, aby szybko odbudować zapasy SG mimo, że nie wróciłem po roku przerwy, tylko zostałem niemalże bankrutem po evencie z koktajlami. Targ 19.

    EDIT: Eeech... Na targu 19 motyle nie schodzą:(
     
  19. storczyk123

    storczyk123 Koneser forum

    hej
    na targu 19 kupię duże ilości owoców. Cena do uzgodnienia sówką
     
    krasnoludek10 lubi to.
  20. katrina_60

    katrina_60 Aktywny autor

    mam do sprzedania 4 słonie egzotyczne a także inne (anakondy, bobry, kameleony, chomiki itp. z maksymalnej hodowli), cena do dogadania na priv - targ 31
     
    krasnoludek10 lubi to.