TARG - analizy, dyskusje

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika Angel, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. SirMarkIIII

    SirMarkIIII Stary wyjadacz

    Ceny rosną na targu ! ciekawe jaka jest przyczyna ? :D
     
  2. Grevido

    Grevido Stały bywalec

    Mam pytanie do ekspertów, za ile wystawić pieska shiba inu żeby ktoś go kupił i żebym zarobił trochę? :D Mój targ to 04 ;)
     
  3. Ola_-

    Ola_- Stały bywalec

    Witam, jak wygląda sytuacja na targach odnośnie cen strusi?
    U mnie przed eventem cena strusi wynosiła nawet 18.000, myślałam więc, że gdy event ruszy cena wzrośnie do ponad 20.000 tak jak zwykle podczas eventów hodowlanych. Upolowałam, więc sporo zwierza za niecałe 15.000 chcąc zarobić po starcie eventu, ale ceny zamiast wzrosnąć spadły i to znacząco. Od dłuższego czasu cena strusi to ok. 6.700, więc jestem w plecy sporo sg :cry:

    Jak to wygląda u Was?
     
  4. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Pewnie co targ, to inne ceny. U mnie (targ 22) cena podobna jak u Ciebie. Najniższa ok. 6.500 SG. Przy takich eventach najwyższe ceny są na początku. Event był wcześnie zapowiadany - prawdopodobnie wielu graczy zaopatrzyło się sporo przed nim.
     
  5. Sekme

    Sekme Generał forum

    Bo tuż przed eventem towary już trzeba sprzedawać, a nie kupować ;) Kupujemy gruubo przed. Ta historia ze strusiamy bardzo ładnie pokazuje, jak to przeważnie się dzieje. ;)
     
    tigre, toDzasta, zagma i dalsza osoba lubią to.
  6. danusias23

    danusias23 Książę forum

    no to spróbuję w tym wątku - może mi nie usuną ;) dlaczego mangrowiec na targu taki tani? Nie idzie ustawić ceny powyżej 650 sianogroszy a to przecież nowość.
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    danusias23 targ jest dynamiczny i maksymalna cena kształtuje się w zależności od popytu i podaży. Jeśli przez długi czas nie ma żadnych ofert to cena maksymalna stoi w miejscu, wzrasta dopiero jak zaczynają pojawiać się oferty i szybko są wykupywane. U mnie cena owoców mangrowca w tej chwili:

    man.png
     
  8. ***kacper***

    ***kacper*** Baron forum

    Witam. Pojawiły się na targu owoce nowych drzew np. wierzby iwy. Właśnie - wierzba "iwa". Jakiej wierzby? (ewentualnie owoce czego?) - "iwy" , a jest "iwej". Czy tylko mnie to "razi"? Miłego dnia.
     
  9. cypri54

    cypri54 Młodszy ekspert

    Mogbly ktos udzielic informacji jak sprawdzic na jakim jest sie targu ?
     
    krasnoludek10 lubi to.
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  11. Sekme

    Sekme Generał forum

    W Nieoficjalnym Poradniku jest instrukcja >>KLIK<<. Polecam uwadze też inne poradniki z Nieoficjalnego.
     
    toDzasta i margaretazet lubią to.
  12. JonnyZu

    JonnyZu Koneser forum

    Wywiało z targu zwierzęta hodowlane ale nie te najwyższe tylko np : królik fałszywy, owca kędzierzawa, kaczka dziennikarska itd...,ktoś coś wie na ten temat?
     
  13. Widełki3

    Widełki3 Wielki mistrz forum

    Dziś u mnie na targu pojawiły się pierwsze bażanty. Kupiłam całe 32 szt. po ok 4 tys.. Czy na innych targach też tak kiepsko z ofertami?
     
    Azile i ania1713 lubią to.
  14. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    U mnie od jakis dwoch tygodni sa bazanty, max cena, jaka widzialam to 220 tysi, teraz w granicach 110-130.
    Kiedys skocza i wiecej sie ich pojawi ;), takze pozostaje cierpliwie czekac :)
     
    Azile, ania1713 oraz Widełki3 lubią to.
  15. SirMarkIIII

    SirMarkIIII Stary wyjadacz

    Ceny słoni targ 17 , oczywiście towaru brak:)

    biały- ok 33k,
    nakrapiany- 90k
    nefrytowy- 134k
    mamut- 271k
    strażak- 797k
    cieśla- nie wiem,
    latająca 5,4 mln
    egzotyczny- nie wiem :)
     
    Ostatnie edytowanie: 19 września 2017
  16. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    wczoraj wzięłam się za handelek i owoce powystawiałam na targ. Dziś otwieram farmę i opadająca szczęka mi mało parkietu nie rozwaliła, jak zobaczyłam aktualny stan konta. Było wczoraj 24 miliony sg, dziś jest prawie 45 mln. 8)8)8)8):D:D:Do_O;):inlove::inlove::music::music:
     
    Sekme lubi to.
  17. Sekme

    Sekme Generał forum

    Gratuluję :)
    Choć radziłabym poczekać ze sprzedażą do Dożynek ;)
     
    julkalulka111, zagma oraz wolf031973 lubią to.
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A ja nie mam tylu owoców i nie mam, co sprzedawać:(
     
  19. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    Szczerze ci powiem, ze osobiście nie przepadam za dożynkami. Wczoraj zwyczajnie coś mi odbiło i wystawiłam owocki, które leżały mi tysiącami w stodole, na targ. A że niektóre są w całkiem niezłych cenach, no to górka sg powoli rośnie
     
  20. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Dożynek nie trzeba lubić, żeby na nich dobrze zarobić ;)
    Ale prawdą jest, że owoce ciągle cenę trzymają. Ciekawa jestem, jakie będą osiągi przy sławnym czyszczeniu stodoły.