TARG - analizy, dyskusje

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika Angel, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. QQRYQ333

    QQRYQ333 Hrabia forum

    Dzięki
    Czyli cenowo podobnie do zielonej herbaty - w takim razie zostawiam ZB na wypadek "W"
     
  2. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Proszę bardzo. Ja odkryłam imbir rano tego samego dnia zanim ogłosili, że niedługo rafa. Żebym tylko nie żałowała:eek:

    P.S, Zielona herbata u mnie po 138
     
  3. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Koguty pojawiły się na targu.
    Polowanie uważam za rozpoczęte !

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 9 września 2014
  4. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

     
  5. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Nie mam zagrody kogutów.
    Te możliwe do wystawienia to właśnie kupione.
     
  6. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    nawet jak bym chciała kupić to i tak zero propozycji:(
    no ale może to i dobrze, bo ostatnio nieco poszalałam na zakupach "dopalaczy wyspowych" więc lepiej się wstrzymać:D:D:D
     
  7. fisiexxx

    fisiexxx Zaawansowany

    a jak sprawdzić na którym poziomie targu jestem? :p
     
  8. BA_Musa

    BA_Musa Guest

  9. BA_Musa

    BA_Musa Guest


    Vaiot proszę o nie podawanie tej strony, gdyż już nie jest oficjalną stroną fanowską.
     
  10. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Polowanie na koguty trwa, choś jest strrrasznie nudne i monotonne.
    Na moim targu (39) wygląda to mniej więcej tak:
    [​IMG]
    A do sprzedaży:
    [​IMG]

    Pozdrawiam !

    PS. A przed chwilką kupione 4 szt. po 1.506 z groszami ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 12 września 2014
  11. kornik1

    kornik1 Cesarz forum

    Witam. Mam pytanie: czy w trakcie gry numery targu mogą się zmieniać czy gracz pozostaje do końca na jednym?
     
  12. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Numer targu jest na stałe przypisany do konta gracza. Nie może się zmienić (sam) ani nie może zrobić tego gracz.
     
  13. Sekme

    Sekme Generał forum

    Nie mogą. Konto jest zakładane na konkretnym serwerze (potocznie targu) w momencie rejestracji.
     
  14. kornik1

    kornik1 Cesarz forum

    Dzięki za szybką odpowiedź:).
     
  15. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Witaj Sąsiadko !

    To raczej nie jest tak do końca. Adres serwera może być różny, ale zawsze będzie zależał od ID gracza.

    Tak z ciekawości: ja mam http://mylittlefarm-171-www-03.nuev1.bigpoint.net/ choć wcześniej trafiały się inne (podejrzewam, że w grę wchodzą opłaty za hosting).
    Możesz sprawdzić swój ? (jakoś nie ma w tym żadnego wyraźnego związku pomiędzy numerem targu a serwerem - przynajmniej ja nie widzę powiązań).

    Kiedyś przyszło mi na myśl, że nr targu jest jakoś powiązany z ID gracza (ja mam końcówkę xxxx5539 i targ 39) ale u innych to się nie sprawdza.
     
  16. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    teraz to nic tylko kurniki wystawiać i qpa na targxDxD

    a komiksy z kurników wyjątkowo ładnie wypadają.... z 40 kurników wypadło mi 18


    widzę, że zainteresowanie targiem malutkie:(
    a najdziwniejsze jest to, że na wszystkich innych forach poruszane są tematy targu...
    no ale założyciel też nie dba o wpisy:(

    już na targu widać poruszenie przed jutrzejszym eventem...
    na t24 qpa jeszcze po 24SG ale ofert poniżej tysiąca więc o ile będzie do eventu sianie a nie tylko czyszczenie stodoły to pewnie przekroczy 200
    pomarańcze już po 52
    ale truskawki tanie 30
    a zauważyliście, że roślinki z pierwszej strony w spółdzielnie na targu są zawsze droższe niż wycenia je BP, następne "strony" spółdzielni prawie się pokrywają a im wyższy lvl wprowadzający roślinkę tym ona tańsza na targu??? wyjątek stanowią roślinki potrzebne w misjach...
    a owoce to tylko "paszowe" osiągają opłacalne ceny dla sprzedających....reszty to chyba nawet nie opłaca się wystawiać bo mało PD a ceny niskie:)
     
    Ostatnie edytowanie: 17 września 2014
  17. -kangoo-

    -kangoo- Baron forum

    Sprzedałam ładne parę tysięcy zielonej herbaty po 299sg za sztukę o_O Ja bym tyle nie dała, wolałabym siać sama.
     
  18. Sekme

    Sekme Generał forum

    Na tym polega piękno tego świata, że ktoś daje tyle, ile nie dałby ktoś :D





    P.S. Też bym nie dała. Kupiłabym taniej xD
     
  19. -gumowiec-

    -gumowiec- Czeladnik forum

    Jak ja koooooocham swój targ i ludzi na nim sprzedających :D kupiłam właśnie 2 żwawe pszczółki jedna w cenie 530tyś druga 720 :D:D:D
     
  20. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    pewnie ktoś potrzebował SG na żurawinkę i qpę:)
    a cena towaru zależy od popytu i determinacji sprzedawcy:)
    no i oczywiście od chęci kupującego:D:D jak mało zainteresowanych to cena spada nawet na wartościowy towar:)