TARG - analizy, dyskusje

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika Angel, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    To idę na zakupy, bo z początkiem eventu cena z pewnością pójdzie jeszcze w górę :)



    Rany...
    kury po prawie 200 :eek:
    króliki po 608
    indyki - 504
    kaczki - 555
    krowy - 830
    świnie - 380
    owce dochodzą do 500
     
    Ostatnie edytowanie: 24 października 2014
  2. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    obawiam się, że spadnie:(
    na tyle mało potrzeba tych zwierząt, że wiedząc przed czasem i mając tylko główną zajętą na duchy (bo dopiero event zajmie wszystkie pola) wiele osób wystawiło zagrody.... cena teraz spada i nawet jeżeli w trakcie eventu będzie ruch w górę to na tyle mały, że wcześniejszy zakup i wystawienie (bo prowizja) może okazać się stratą a nie zarobkiem;(
    wystawienie zagród i oddanie na handel ma sens, bo nie tylko zwierzaki ale i qpa schodzą jak ciepłe bułeczkixDxDxD


    krekawek tu nie miejsce na umawianie się na targ....a na dodatek to nie mój targ:p:);)
     
    -norbijas- lubi to.
  3. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    krekawek post usuwam, na forum zabronione są takie praktyki.
     
  4. SirMarkIIII

    SirMarkIIII Stary wyjadacz

    Ostatnie edytowanie: 6 listopada 2014
  5. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    zawsze przy okazji eventu wzrasta popyt na qpę ale tym razem to bije rekordy....jeszcze trochę na będzie polowanie na oferty:p
    na moim 31 tylko 150ofert:p widać, że do czasówki wszystkie zagrody poszły do paska a i wystawiając super pola łatwiej sięgnąć po nawózxDxDxD
     
  6. .Farmeria.

    .Farmeria. Półbóstwo forum

    Można nie robić eventu, tylko postawić Kurniki na całej farmie i na nawozie majątek zarobić :)
     
    ma-ter lubi to.
  7. -Iza-90

    -Iza-90 Wielki mistrz forum

    jakos do tek pory się tym nie interesowałam ale a jak mam sprawdzić jaki mam numer targu ? :oops:
     
  8. Sekme

    Sekme Generał forum

    Znajdź na targu złote liście w cenie 88,88 SG, liczba wystawionych sztuk w ofercie będzie Twoim numerem targu.
     
    ryzio lubi to.
  9. ryzio

    ryzio Weteran forum

    Sprawdziłam sobie przed chwilką i faktycznie się zgadza :) Przynajmniej sobie odświeżyłam pamięć :) Super sposób :)
     
  10. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Ciekawy sposób :) Wynika z tego, że mam niski numer targu :)
     
  11. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    szaleństwo na targu produktów:)
    i to nie tylko tych potrzebnych do nowej misji ale wszystkich...
     
  12. Sekme

    Sekme Generał forum

    Plotki o rafie są.
    Ale prawdziwe szaleństwo to jest na dopalaczach - wiosenny tańszy od CMJ... :D
     
  13. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    to jeszcze różnica w cenie szop i jego maska:D:D
    do produkcji maski potrzebny szop....a maska 5xtańsza od szopa;)
     
    pretorianka i ryzio lubią to.
  14. agusiap3

    agusiap3 Okazjonalny autor

    Na targu 12 perfumy prawie po 400 SG
    Nigdy tyle nie kosztowały, nawet gdy były inne BB
     
  15. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    u mnie po 300 :D
     
  16. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Podobnie jest z wielbłądami i dywanami. Pełno absurdów, przynajmniej na moim targowisku. Dlatego hoduję szopy na handel, a maski dla siebie. No i same garbusy też. Tkalnie powędrowały do lamusa. xDMisję mam dawno skończoną, to i bez żalu wywaliłam je do paska.
     
  17. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    moja pomarańczowa tkalnia stoi bo daje sporo TPD:)
    ale szopy sprzedaję a kupuję maski:)
    podobne szaleństwo jest teraz z perfumami;) chyba wszyscy rzucili się na kukułki, bo jeszcze przy żadnym BB cena perfum nie wzrosła do 300SG
     
  18. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    I trzeba to dobrze wykorzystać ;)
     
    ma-ter lubi to.
  19. sweetsim

    sweetsim Zaawansowany

    targ 14ty dzikie szalenstwo dotknelo kasztany 100SG za sztuke
     
    aweva55 lubi to.
  20. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Na 25 poznikały gołębie, jeże, żaby, koguty, koty, lisy, myszy, bociany...drożeją chomiki :eek:

    Dla testu wystawiłem jednego kota i mysz...