Opinie Tajemniczy staw

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 13 kwietnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Farmerzy jakie bierzecie przynęty za kupony?
     
    hiacynta i miwi45 lubią to.
  2. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Ja za pierwsze dwa kupony kupiłem S i dostałem 1 przynętę luksusową, opłacało sie bo zaoszczędziłem 3 kupony.
    Teraz czekam na więcej kuponów i sam nie wiem czy zainwestowć w L? i na jeden i na drugiej można stracić, ale może ryzyko się opłaci? a może poprostu kupić bez losowości? jak widać muszę się podłączyć pod pytanie xD
     
  3. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Jeszcze nie łowiłam
    na razie zbieram kupony

    przynęta premium to mój wybór
    skrzynki to losowość tu mam pewnie łowy i nie drogo ;)
     
  4. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    Ja wzięłam skrzyneczkę S i dostałam tę zwykłą przynętę na ryby. Czyli "straciłam" kupon. Więcej nie liczę na losowość BP i nie kupię już kota w worku. Tez nastawiłam się na przynęty Premium.
     
  5. szanika-sz

    szanika-sz Okazjonalny autor

    kupiłam skrzynkę L, po otwarciu wypadły 2 przynęty luksusowe więc tym razem się opłacało. nie wiem czy tak zawsze będzie
     
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Wędkuję, ale od niechcenia, mam nadzieję, że mimo wszystko pnącza wyłowię.;)xD
    Na razie mizernie, z połowów, za marlina dostałam TPD, za ośmiornice 30 rybich skrzyń.
    Losowość za losowością, losowością pogania. A gdzie perły, ja się pytam.xD
     
  7. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Kiedyś to był fajny event.
    A teraz nawet porządnie połowić nie można.
    Psuli, psuli i doszczętnie popsuli przyjemność łowienia.
     
  8. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    Podpisuję się pod tym stwierdzeniem.
    Bardzo lubiłam ten event, wręcz bezkrytycznie.
    Za to limitowanie nam przyjemności BP ma dużego minusa. >:(
     
  9. orkiszowiec

    orkiszowiec Baron forum

    Z pierwszym się zgodzę.
    Łowię, bo łowię, kompletnie nie widzę jak osiągnąć pnącze.
    Przed chwilą jednak trafił mi się taki łańcuszek:
    3 skrzynie z przynętami S, wśród nich jedna luksusowa, na nią złowiłem 3 marliny, otrzymałem skrzynię romantyczności IV, a z niej skrzyneczkę Piccolo.
    To niespodzianka!
    Dla porównania, rano otrzymałem skrzyneczkę za 5 zadanie górskiej katastrofy.
    Kto robił, to wie jaki to wysiłek.
     
  10. pies008

    pies008 Zaawansowany

    Ja wzięłam L i dostałam 1 przynętę Premium, czyli w plecy. -.-
     
  11. malgos63

    malgos63 Naśladowca mistrzów

    No właśnie gdzie perły? skąd je wziąć:eek:
     
  12. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    Dostaniesz je przy połowie ryb za zapełnienie paska przy danym rodzaju ryb - oczywiście nagroda jest losowa z wykazu nagród podanych w poradniku.
     
  13. malgos63

    malgos63 Naśladowca mistrzów

    Łowiłam już kilka razy i perły żadnej nie mam:(
     
  14. Viola_07

    Viola_07 Okazjonalny autor

    A ja nie łowiłam ani razu i aż się boję zacząćo_O zbieram kupony i zastanawiam się czy ryzykować i skrzynki kupować czy bezpieczniej przynęty, mam dylemat
    Event ogólnie fajny i te równorzędne też, ale nie podoba mi się to powiązanie a zarazem uwiązanie...
     
  15. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Póki co event pod znakiem
    zbieraj kupony wędkarza :sleepy:xD

    a diablątko tkwi w szczegółach ;)
     
  16. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ten event jak dla mnie to jakieś nieporozumienie- żeby nie powiedzieć dosadniej.
     
  17. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Wolałabym wysiać ileś tam jakiejś rośliny do produkcji przynęt i sobie porządnie połowić.

    Nie rozumiem jak można zepsuć przyjemność łowienia tymi udziwnieniami.
     
  18. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    Nie ma co kombinować i biadolić, ten mechanizm zdobywania kuponów już przerabialiśmy.
    Tak jak Aga napisała wcześniej - chcesz łowić to zbieraj kupony ;).

    [​IMG]

    Udanego zanęcania :).
     
  19. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    Nie mogę sobie przypomnieć, czy były eventy, w których zdobycie pnącza było aż tak bardzo uzależnione od tzw. losowości. Ograniczona ilość kuponów, losowość w nagrodach. Nie mam kompletnie żadnego wpływu na to, czy zdobędę nagrodę, dla której zdecydowałam się na robienie tego eventu...
    Mam niejasne wrażenie, że komuś coś, w tym zapędzie do urozmaiceń w eventach, najzwyczajniej nie pykło :p:)
     
  20. panda-p25

    panda-p25 Weteran forum

    Losowość za losowością, losowością pogania. A gdzie perły, ja się pytam? jak tak dalej będzie to źle to widzę ,koszyczka nie nie nie kupię .​
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.