Opinie Tajemniczy staw

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 13 kwietnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -georginia-

    -georginia- Chodząca legenda forum

    piękne załatwienie sprawy, można? Można
     
  2. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Echhh... Tomasz 8)nawet odblokowując tylko po jednej tej lilii z kuponami podczas ewentów towarzyszących, przez 20 dni można było uzbierać około 100 kuponów ( oczywiście jeśli się zbierało systematycznie) i z tego zwykłymi przynętami zrobić tyle samo połowów,, a Ty nawet 50 nie zrobiłeś :music: to faktycznie , coś robił na tych rybach ? drzemałeś pewnie tam na tej miśkowej łódce no i... przedrzemałeś pnącze :p
    Za te wyłowione perły można je było zakupić :) tam gdzie i przynęty tylko w drugiej zakładce .
     
  3. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    To wiem ale chodziło mi o zakup gotówkowy, bo tak zrozumiałem info ROCK-a.
     
    Anetta41, darbus1961 oraz krasnoludek10 lubią to.
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Mi za każdym razem do pełnej linii brakowało 2 pól. Liczy sięxD:cry:xD??? Zbierać też się starałem w miarę regularnie:p:D
     
    Anetta41 i darbus1961 lubią to.
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Oj Małgoś toż zdobyłaś samodzielnie tylko nie tak od razu i jak miałaś w granicach 50-60 połowów to rząd dostaniesz a jak powyżej to jeszcze farmarki dorzucą, już się nie fochaj :inlove:
     
  6. darbus1961

    darbus1961 Zaawansowany

    Dziękuje czuje się usatysfakcjonowany , szczerze jestem zaskoczony taką reakcją BP czyli tak do końca ans nie olewają a błedy wszystkim się zdarzają
     
  7. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Tomek, a może chociaż teraz się załapiesz czy tylko pojedynczo zwykłymi łowiłeś? >>Klik<<

    Znaczy się mało zrozumiale napisałam :) Chodziło o zakup pnącza za perły w sklepie eventowym. W nowej wersji na wszelki wypadek już nie pisałam o "kupowaniu pnącza", to może będzie jaśniej ;)
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Na początku coś łowiłem luksusowymi i kółeczko niżej (wszak za 1 razem jak uzbierałem te kupony, to najpierw kupiłem wszystkiego po 1 sztuce i testowałem czy z czegokolwiek perły wypadną, ze skrzyń nie bezpośrednio, ale jednak), potem się dopiero przerzuciłem na zwykłe. Więc masz rację - jest światełko w tunelu:D Żebym tylko od niego nie oślepłxD:cry:xD I żeby nie skończyło się na 45 rybach a jednak abym zdobył więcej, tylko o tym zapomniał wspomnieć na forum:sleepy::p;)
     
  9. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    No focham się bo wolę samodzielnie :p
     
  10. darbus1961

    darbus1961 Zaawansowany

    Oj tam nie fochaj bo jeszcze dostaniemy po butelce szampana i dużym kuble lodów od Grycana :p
     
    Anetta41, AngelGina oraz krasnoludek10 lubią to.
  11. eurb

    eurb Zaawansowany

    no w szoku jestem, dotarło gdzie trzeba i jest rekompensata.
    Dzięki za to, ale gdyby ktoś głupiej mechaniki nie wymyślił to ilu graczy spokojnie by majówkę spędziło zamiast się denerwować.
    Szczerze mówiąc pojęcia nie mam ile tych połowów było ale rząd będzie a odkryte kupony
     
    Anetta41, AngelGina oraz krasnoludek10 lubią to.
  12. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Cooo? przecież oni nam sie śmieją w żywe oczy. Dobrze wiedzieli nawet jeden dzień przed końcem co się dzieje i mogli to ogłosić, ale pewnie czekali, aż kazdy tak jak Ja kupi koszyczek przed samym końcem a teraz każdemu dopiszą pnącze i nie wiem jakieś farmarki, które by nawet tyle nie kosztowały. I wszystko ma być cacy..obłęd.
    [​IMG]
     
  13. memlak

    memlak Zaawansowany

    xD:cry:xD:) Też miałem taki pomysł w tamtym momencie ale cudem zaciąłem merlina z perłami na ostatnią zwykła przynętę ;)
     
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Mam i ja rząd chmur:inlove:!!!
     
  15. memlak

    memlak Zaawansowany

    Nie wierze o_O xD:cry:
     
    Anetta41 i krasnoludek10 lubią to.
  16. danabog

    danabog Mieszkaniec forum

    A ja wierzę, bo sama dostałam :)))
     
    Anetta41, oset53 oraz krasnoludek10 lubią to.
  17. magdzia21

    magdzia21 Stały bywalec

    rewelacja. Ja też dostałam:D
     
    Anetta41, oset53 oraz krasnoludek10 lubią to.
  18. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Event już dawno za nami. Dziękujemy za opinie, temat zamykam i archiwizuję.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.