tajemniczy staw -sklepik

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika -mala159-, 14 kwietnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam

    mam pytanie czy ten sklepik wogole działa ?,chciałam kupic skrzyneczke za 2 bilety i niestety ale nic sie niedzieje :(,ani na przeglądarce ani na kliencie,masakra jakaś.
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witaj -mala159-.

    Właśnie to sprawdziłam i kupiłam bez problemu (na chrome):

    skrz.png

    Kliknęłaś na ikonę gwiezdnego talara?
     
    -mala159- lubi to.
  3. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Atenko inaczej nie da sie kupić ,trzeba wejsc w GT,kurcze u mnie nie działa,klikam kup pokazuje sie to okno,ze kupiłam ale cały czas są 2 bilety i skrzynek brak,ani na chrome ani na kliencie :(
     
    Ostatnie edytowanie: 14 kwietnia 2021
  4. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Spróbowałam u siebie (też na chrome) i przeszło bez problemu. Rozumiem, że przycisk zakupu tej skrzyni za kupony jest zielony, ale po jego kliknięciu nic się nie dzieje? Spróbuj może zamknąć klienta i uruchomić grę na innej przeglądarce niż chrome. Jeśli nie pomoże, to widocznie faktycznie coś się u Ciebie przyblokowało i trzeba napisać do Pomocy technicznej.

    Czy masz jeszcze pytania?
     
  5. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    przycisk jest zielony,spróbuje na operze,zobacze czy zadziała,
    pytan wiecej nie mam,dziekuje ;)
     
  6. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Teraz zobaczyłam, że edytowałaś post i jeszcze raz popatrzyłam jak to wygląda u mnie. Stan kuponów mi się wyzerował i mam 1 skrzynię z przynętami S. Mogę ją rozpakować zarówno z poziomu minigry, jak też z inwentarza. Czyli wszystko gra. Spróbuj tej Opery, jeśli nic to nie da, napisz proszę do PT jak radziłam powyżej.

    Tutaj w takim razie zamykam temat i życzę rozwiązania problemu i udanych łowów:)
     
    -mala159- lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.