FAQ Tajemniczy stajenny/Zagadkowa zagroda

Temat na forum 'FAQ - eventy' rozpoczęty przez użytkownika FAQ, 26 września 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. FAQ

  FAQ Forum Moderator Team Farmerama PL

  Tajemniczy stajenny/Zagadkowa zagroda

  Można kupić w Galerii Handlowej za 15 FL, w zakładce "zwierzęta".


  1oo.png

  Po zakupie zagadkową zagrodę znajdziemy w inwentarzu, tam gdzie są nasze wszystkie zagrody.

  cb17a65ae76529e043a87ed51e1f45b24e94b0fd.gif


  Umieszczamy ją na pustym polu na farmie.


  zagroda1.gif

  Po określonym czasie oczekiwania otrzymamy PD (lub TPD w przypadku Zagadkowych tropikalnych zagród) oraz ulepszenie zagrody/fabryki wraz z podstawą lub zagrodę specjalną.

  [​IMG]

  Pełny wykaz zawsze umieszczany jest w Oficjalnych Ogłoszeniach dotyczących danej edycji. Można również kliknąć w "i" w lewym górnym rogu:

  zagadkowezagrody.png


  Kilka rzeczy, o których warto pamiętać:
  • Zagrody czy fabryki jakie otrzymamy zależne są od naszego poziomu, czyli np. gracz na poziomie 5. nie dostanie ulepszenia obory, ponieważ nie ma dostępu do tej zagrody.
  • Rodzaje odkrywanych ulepszeń zagród i warsztatów z Zagadkowych tropikalnych zagród zależne będą od odblokowanych posągów zwierząt w Świątyni Małp na Bahamaramie. Wyjątkiem jest klatka dla papug, jednak nie będzie możliwości wykorzystania wygranej zagrody.
  • Ilość PD otrzymywanych za zbiór można zwiększyć za pomocą produktów rzemiosła, farmerskich jaj, rzędu Cudownego Pnącza "Wilk z sąsiedztwa" itp.
  • Płacąc florenami można przyśpieszyć czas wzrostu (opcja "Natychmiastowe żniwa"). Koszt uzależniony jest od czasu pozostałego do zbioru i wynosi maksimum 3 FL.
  zagroda.gif

  Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
   
  BiałyTrabant lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.