Tajemnicze sadzonki edycja specjalna

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika -karol1299-, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Podoba ci się pomysłna specjalną edycje TSów?

  1. Tak

    109 głos(ów)
    71,2%
  2. Tak, ale z poprawkami

    24 głos(ów)
    15,7%
  3. Nie

    20 głos(ów)
    13,1%
  1. -georginia-

    -georginia- Chodząca legenda forum

    pomysł fajny- jestem na tak, uzbierałabym kilkanaście florenów na tajemnicze sadzonki specjalnej edycji
     
  2. Megan

    Megan Komandor forum

    Gram ponad rok (zaczęłam drugi raz po dwuletniej przerwie) i nie mam dużo drzewek, które zostały już dawno wycofane i tu jest też właśnie problem, dlaczego starsi stażem gracze maja być doceniani (rozumiem, że to oni dużo więcej realnej kasy władowali w grę), lecz to nie powinno wykluczać tych młodszych, którzy grają od niedawna i dopiero się rozkręcają, to oni teraz będą więcej wydawać kasy na wszystkie nowości, gdyż będą chcieli dogonić innych a to już jest niemożliwe i wiadomo z jakich powodów.
    Ci starsi po pewnym czasie zaczną odchodzić (chociażby z nudów), nowi natomiast....cóż, jeżeli też dla nich nic się zrobi, to też szybko się znudzą albo będą się rozwijać w grze w ślimaczym tempie.

    Przecież nawet jakby takie coś przeszło to nie byłoby już, od razu tylko za jakiś czas, dlatego dziwię się Twojej wypowiedzi, widać że nie lubisz zmian, odbieram to jako samolubną wypowiedź...ja mam, więc inni (szczególnie ci nowi gracze) nie muszą mieć.

    Jestem na TAK za tym pomysłem.
     
  3. VELOCI_RAPTOR

    VELOCI_RAPTOR Stary wyjadacz

    Również gram od niedawna i nie mam wielu drzewek z wcześniejszych edycji TS-ów, ale od wyrównywania strat spowodowanych brakiem niektórych drzewek jest event G&T, który rzadko bo rzadko pojawia się w grze , ale daje jednak możliwość zdobycia tych przedmiotów, których poszukujemy.
    Zgadzam się z postem BA_Czerwona, pomysł ma nikłe szanse powodzenia, ale jestem na "tak z poprawkami" - sądzę że drzewka w takim wydaniu powinny kosztować realną kaskę - powiedzmy 5 zł za sztukę.
     
  4. janekkostuchna

    janekkostuchna Chodząca legenda forum


    Doceniam i szanuję Twoje zdanie, gram ponad dwa lata i jak wiesz nie mogę mieć drzewa florenowego / tu mnie zadziwiają gracze którzy mają podobny staż a drzewa florenowe mają!/ owszem mam trzy drzewa magiczne, moim zdaniem dwa razy w roku powinno być G&T aby gracze mający nadmiar starszych drzew mogli podarować! nie wymienić! te drzewka nowicjuszom z dobrego serca, pozdrawiam.
     
    amber♥ i 0olimpia0 lubią to.
  5. reginka67

    reginka67 Czeladnik forum

    bardzo mało piszę bo nie mam czasu
    gram zawsze w każdej grze,ale nie mam szczęścia do niespodzianek
    ale może w takim zapewnieniu trafi mi się coś ciekawego
    ja nawet za towar do pociągu dostaję marne drzewa
     
  6. FarmaNirvany

    FarmaNirvany Analityk forum

    jestem i na tak i na nie - bo znając życie dostałabym pewnie same surmie xxl i orzechy xxl lub cytryny xxl!a mam ich naprawdę już sporo!
     
  7. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Jestem na nie a dlaczego :
    1.Gracz z dłuższym stażem i tak się podzieli starszymi TS-owymi drzewkami jak dają event G&T .
    2.Odkąd są w grze TS-y nie trafiłam ani florkowego , ani magicznego ( mam 2 magiczne , jedno z eventu , drugie z kalendarza)
    3. Im niższy poziom , tym lepsze specjalne drzewka się trafia ( mam 95 a sporo mi brakuje - tych nowych ) .
    4. Mam potwornego pecha , więc jeśli nie zdobyłam tych drzew do tej pory - to w czasie specjalnej edycji też ich nie dostanę ..:)
     
  8. _kubus1404_

    _kubus1404_ Hrabia forum

    Zdecydowanie tak bo była by szansa na otrzymanie tamtych drzew wycofanych.
    Bo co to ma być? Kiedyś pachnące florenowe i magiczne były w TS a teraz co? Wycofali i to wielki błąd bo może ktoś jest nowy wciągneła go gra kupił florki chce drzewka a tu...nic, nie ma bo jeszcze gdy były nie znał takiej gry.
    I to z tymi xl to przesada duuuuża a tak to będa xxelki i drzewa specjalne.
    W GT jest mało cennych rzeczy i żeby je dostac trzeba oddawać cenne rzeczy.

    O a tak w ogóle to czemu gwiazdkowy ma być w tym? to nie jest zaliczane jako drzewo tylko dekoracja:p