Opinie Tajemnice ziół

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 20 lutego 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. danusias23

    danusias23 Książę forum

    Jest jakieś pnącze skaracjace czas dojrzewania osła?
    A w temacie - króliki na łące, wieczorem wystawiam dłuższe. 24 szklarnie ukręcone, szklanych odłamków na 10 kolejnych, także jest dobrze ;)
     
    gosiagosia60, robins71 oraz ponderoza70 lubią to.
  2. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    u mnie koty..z rzemioslem na upartego 4 razy do zebrania...a leci z zagrody o czasie 10 h naprawde fajnie:)
    edit..
    zmykam na trening;)
     
  3. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ale chodzi mi o to, żebyś spróbowała wystawić całą łąkę jednakowych zagród, a nie tak jak piszesz, 7 królików, 3 pszczoły, 3 kucyki.
    Tak jest, wielkie polowanie na kasztany, skraca strusia i osła o 15 procent, ale on i tak bardzo długo rośnie.
     
  4. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Widzę, że zamiast odwalić i pójść sobie (na trening), ty coś uparcie testujesz 8)
    Że też ci się chce -.-xD

    Udanego treningu :)
     
  5. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    oj Norbijas :) weś no postaw całe pole kur, a na drugim polu mieszane i wtedy zobaczysz co to daje :) masz próbna farmę :)
     
    Mikasek- i robins71 lubią to.
  6. rancher84

    rancher84 Forumowy żółtodziób



    Napisałaś "zostaję przy 10h zagrodach, kręcę kolejne 7 szklarni ;)". O co chodzi z szklarniami? Bo trochę nie rozumiem.
     
    Mikasek- i robins71 lubią to.
  7. danusias23

    danusias23 Książę forum

    co może być w takim razie alternatywą dla osła (nie mam tego pnącza skracającego...); pawie, pszczoły?
     
  8. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Norbi o gęsiach pisał - może gęsi wypróbuj?
     
    Mikasek- i robins71 lubią to.
  9. danusias23

    danusias23 Książę forum

    Próbowałam, słabo z nich wypada. Już lepiej z krolików. Szukam czegoś na noc i na prawie cały dzień, co z wodą , doniczką walentynkową i kulkami z sera jest po ok 10 godz gotowe i ma wypadalność 100 proc. Ale może oczekuje zbyt wiele ;)
     
    Mikasek- i robins71 lubią to.
  10. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    W młynie byłam,a ile wypadajek sprawdzam na bieżąco.Ale zostawmy zwierzaki bo siedzą sobie menażeriach tez,,,co do pola jednego główna łąka ,wczoraj na starcie pisałam ...67 wylotek,czyli nawet z polowy pól a dziś rano nic,a posiany len (reszta drzewa i zwierzaki)
     
    Mikasek- i robins71 lubią to.
  11. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    To może jakieś stare TSy...?
    Pancerniki potrzebne do tego eventu na wyspie, tak na oko chyba będą rosły w sam raz (albo i krócej).
    No ale ponieważ potrzebne, to pewnie nic z nich nie wyleci, tak na złość ;)
     
  12. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    Wprowadzasz niepotrzebne zamieszanie na forum..a 67 wypadajek z jednej laki dlugorasnacej rosliny to nie jest nic tylko dobry wynik.
     
    gosiagosia60, robins71 oraz jagoda1953 lubią to.
  13. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Mnie tak wyszły jeże, pom. żaby w okolicy 10 godz. Pomaranczowe orły ciut dłużej. U mnie w slocie doniczka.
     
  14. rancher84

    rancher84 Forumowy żółtodziób

    O co chodzi z szklarnią?
     
    Mikasek- lubi to.
  15. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Zuziu, ogarnia mnie śmiech,bo cała ta nasza kombinacja to pic na wodę.Każdemu co inne lepiej idzie :) Ale wiesz,żeby aby coś poleciało,ale nic to już lekka przesada , ale poradzę sobie, z uśmiechem do przodu :) Jak skończę dam znać :) ale porady będę czytać
     
    Mikasek-, gosiagosia60 oraz zzizzie lubią to.
  16. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    produkt ze młyna
    [​IMG]
    potrzebny do zrobienia eventu.
     
  17. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    To szklarenki. Z wypadajek( garnki z klejem i odłamki szkła) w młynie robi się szklarenki. One są wejściówka do mini gry w celu zdobycia nasion rośliny ewentowej.
    Proponuję zapoznac sie z poradnikiem do ewentu.
     
  18. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Tak wczoraj te wypadajki za zbiór na start o 14.00h(67) a dziś nic(główna łąka , zbiór roślin). Nie wprowadzam nikogo w błąd, proszę czytaj uważnie
     
    Mikasek- i ewanta lubią to.
  19. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Osły próbowałam czerwone i pomarańczowe, były 100 procentowe, może i zwykłe dadzą radę.;)
    U mnie żółte strusie, które mam w menażerii dały 6g/7szk., 8g/8szk., na noc daję bobry i kameleony, a na dzień niedźwiedzie z pnączem, z itemami itd., rosną ok.6 godzin.
     
    Ostatnie edytowanie: 22 lutego 2019
  20. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    To pisz do PT. Szkoda, zeby Ci dobre pnacze przepadlo skoro robisz event.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.