Opinie Tajemnice ziół

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 20 lutego 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    Niezła ilość. Nie wiem czy ja z moimi 15 jestem tak do tyłu, czy Ty masz aż tyle, ale brawo :)
     
  2. Zwierzaczek2311

    Zwierzaczek2311 Wielki mistrz forum

    Chyba z moją farmą jest coś nie tak bo mam marne 12 sztuk ..... :(
     
    Mikasek-, robins71 oraz niebo016 lubią to.
  3. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    To raczej nie chodzi o liczbę skrzyń tylko o liczbę rozegranych gierek. Jeśli chcesz wykorzystać wszystkie plusowe bonusy na raz to należałoby rozegrać 90 gier, od razu otworzyć skrzynki i od razu posiać odpowiednie ilości nasion, tak aby się zmieścić w tych 4 i 8 godzinach.:)
     
  4. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Skrzyń czy szklarni do oddania?
     
    Mikasek-, robins71 oraz niebo016 lubią to.
  5. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    Kolezanka pisze o szkrzyniach a nie o szklarniach ;)

    Ilosc przy otwieraniu nie ma raczej znaczenia, Mikasku.
     
  6. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    Aaaa liczba skrzyń, to co innego :)
     
  7. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    na noc znowu muszę posiać krokus... mam 203 odłamki i 7 garnków więc muszę to jakoś wyrównać. A chciałam sobie postawić żaby :cry:
     
    Mikasek-, robins71 oraz niebo016 lubią to.
  8. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    A ile Ci poleciało dzisiaj z krokusa?
     
    Mikasek-, robins71 oraz niebo016 lubią to.
  9. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    u mnie to zbiory z JC więc nie bardzo macie się jak sugerować... no chyba że też je macie. Ale z jednego pola (posiane ok. 180 małych poletek) leciało od 64-72 garnków. Bez Jaśków nie sprawdzę bo będę w plecy.... a jak widać w tym evencie nie jest łatwo o wypadajki.
    Takie porównanie może do innych eventów: to leci mi różnie od 120 do 180 z jednej łąki. Więc teraz leci połowa tego.


    ale powiem wam hit! Wczoraj postawiłam kurniki i wiecie jak sypnęło z moimi Jaśkami ???!!! 2 garnki i 3 odłamki na 44 zagrody xD :cry: i żeby nie było to nie zapomniałam odświeżyć. Aż mi oczy z orbit wyszły o_O
     
    Ostatnie edytowanie: 22 lutego 2019
  10. Reaperarms

    Reaperarms Młodszy ekspert

    Ja mam już trochę roślin w stodole, nie czekałam na bonus, bo nie wiem czy event będę robić do końca.
    Jeśli chciałabym wystawić na targu rośliny cena przedstawia się tak:

    Czapetka 1 sztuka - 1849,10 SG
    Grzyb 1 sztuka - 4424,65 SG
    Róża 1 szt - 3154,24

    Może te 32 tys SG, które widziałeś było za kilkadziesiąt sztuk.
     
  11. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    Oki, czyli u mnie pewnie wyleciałoby o połowę mniej. To mi się nie opłaca. Dzięki śliczne :)
     
    robins71 i niebo016 lubią to.
  12. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    A ja sobie zrobiłam możliwość wymiany u kozisława 1:1 ale jeszcze poczekam z wymienianiem bo mam nędzne ilości tych nasion:pxD Korci mnie szukanie skrzynek ale i tak nie mam gdzie siać nasion bo wszystko zajętexD;)
     
  13. MobilisA075

    MobilisA075 Weteran forum

    Jak masz SP to wyhoduj coś. Po 50% szansy jest na jedno i drugie. Ja tak zrobiłem i mam 4 szkarnie więcej. Dali nawóz do wygrania, mam pełne 300 sztuk, gwiazdek tylko 60, a on jest przeraźliwie tani, nie będę sprzedawał za durno-marne 30SG. Żaden zarobek, już wolę, żeby nie dopisywało z zagród niż zarobić 9000SG, jak tyle potrafi sztuka kosztować.
     
    Mikasek-, robins71 oraz niebo016 lubią to.
  14. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    nie będę tracić SP na wypadajki. Jest jeszcze czasu od groma :music: mam 24 szklarnie i za 1,5h zbiór zagród(z tego co widzę to nawet niezły wynik porównując do innych). Chyba, że w ostatniej dobie okaże się że będzie mi coś brakować to się dorobi. Ale jak do tej pory cierpliwość popłacała eventy kończyłam bez gwałtownych ruchów, a SP leżakuje i odkłada się na gorsze czasy :wuerg:
     
  15. julkalulka111

    julkalulka111 Książę forum

    Ceny na targu z kosmosu!
    Kol. grzyb 110552,91
    Czapetka 39511,80
    Dol. róża 43433,88
    Sama nie wiem, czy "eventować", czy handlować ?
    Pozdrawiam graczy i handlarzy :)
     
  16. Ewa2951

    Ewa2951 Ambasador forum

    na pewno będą jeszcze droższe;)
     
  17. rancher84

    rancher84 Forumowy żółtodziób

    Jakie rzeczy polecacie stawiać, żeby wypadło dużo wypadajek. Co lepsze? Na co zwrócić uwagę? Drzewa/Zagrody/Warsztaty?
     
    robins71 i niebo016 lubią to.
  18. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    u mnie grzyb po 4 tys z małym hakiem, jeszcze...
     
    Mikasek-, robins71 oraz niebo016 lubią to.
  19. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    Z moim refleksem nie patrzę, po ile są roślinki, ani nawet ile sztuk dają. Łapię co jest :)
     
  20. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    kupiłam grzyba pakiecik 84 szt za 0,10/szt :inlove: czapetki było 124 w tej samej cenie ale ktoś mnie ubiegł :(
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.