Opinie Tajemnice ziół

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 20 lutego 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. miwi45

    miwi45 Weteran forum

    Dzień Dobry :)
    Na start miałam misz-masz. Głównie zagrody typu niedźwiedzie, bobry, motyle - w pomarańczach. Trochę warsztatów kotlarnia, hydranty, guano. Sporo drzew 20-h. I trochę, naprawdę niewiele- goryczki czy tam niezapominajki. Z zebranych ukręciłam 6 szklarni.

    Potem próbowałam króliki pomarańczowe i rysie - niewiele leciało (szacuję na 50% wypadalności).

    Potem zrobiłam eksperyment na 2 magazynach po 6 slotów - w jednym kukułki pomarańczowe, w drugim kurniki pomarańczowe - wyleciało - 1 garnek i 1 odłamek :(

    Wywnioskowałam, że jednak 100% wypadalności dają tylko zagrody powyżej 12 godzin (bo z łasic i sokołów też jakoś cieńko).

    Odłamki ciut podgoniłam drzewami podlanymi TNZ+ jeżyk.
    Teraz wysiałam na 2 polach jakieś kwiatki do misji. Na noc pójdzie coś długiego z alchemikiem. No, muszę te gary wyrównać do odłamków.
    Mam 7 gierek rozegranych - co dało 49 skrzyń, a z nich 20 szt. czapetki, 35 róży i 30 grzyba.
    7 szklarni czeka na resztę.

    Miłego dnia :)
     
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Ale te z targu możesz tylko oddać do paska, tylko nasiona ze skrzynek można rozsiać.:sleepy:
     
  3. ryzio

    ryzio Weteran forum

    ach no tak faktycznie :D zapomniałam na śmierć :D a już myślałam, że wpadłam na genialny plan i ominę te szklarniową farsę..no cóż szkoda :) dzięki za przypomnienie ;)
     
  4. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    to nie próbuję kurników, a miałam w planie, dzięki :)
     
  5. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    No ale majac taka ilosc grzyba extra- mozesz pogadac z Kozislawem i czesc nasion grzyba wymienic na czapetke i roze ( oczywiscie w przeliczniku 1:1) to da Ci kilka dodatkowych krokow po prawej stronie. Chyba, ze bedzie u Ciebie sporo handlarzy i dwie pozostale roslinki tez uda Ci sie upolowac :)
     
  6. ryzio

    ryzio Weteran forum

    oo super pomysł , dzięki ! lecę sprawdzić jak wygląda taka wymiana :)
     
  7. ponderoza70

    ponderoza70 Stary wyjadacz

    Ja w poprzedniej edycji eventu tak polowałam na targu,że z rozpędu sałaty nakupiłam:p teraz szaro na targu
     
  8. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Hmm, rośliny nie wymienisz. Wymieniać można tylko nasiona...
     
  9. frixi77

    frixi77 Ambasador forum

    No to w koncu na jakim polu lepiej wysiac te nasiona ...na duzym czy malym ??? bo juz calkiem zglupialam ???
     
    robins71, ewanta oraz niebo016 lubią to.
  10. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    żeby się zmieścić w bonusach i wysiać tyle ile potrzeba (bez kupowania i wymiany u Kozisława czy jak mu tam) to na małych. Zaczynając z tego co pamiętam od najdłuższych i najkrótszych i dokładając średnie. Pogrzeb w tym wątku @ania1713 robiła rozpiskę :)
     
  11. Mikasek-

    Mikasek- Mistrz forum

    No właśnie, nie ma to jak bezcenna naklejeczka xD:cry:xD
     
  12. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    Napisalam Ryzio, ze nasiona moze wymienic- z reszta sama zobaczy jak pojdzie sie z nim spotkac ;) Wtedy w czasie bonusow zamiast grzyba moze siac dwie pozostale roslinki. Ja bym tak zrobila.
     
  13. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    wszystko jest zalezne jaki wariant realizacji eventu obralas i jakimi zasobami w postaci snz dysponujesz...
    jesli robisz nie zwazajac na bonusy + do stodoly ev zalapanie sie na ich czesciowe zyski czyli siejesz na biezaco to co z skrzynek otrzymasz..to wtedy duze pola..zysk z jednego takiego pola jest 9 przy zalozeniu cmj +zoska
     
  14. niebo016

    niebo016 Generał forum

    8)8)8)Mam gotowych 12 szklarni, jeszcze tylko 88 sztuk i będzie konieeec :cry:xD:D:cry:
     
  15. Zwierzaczek2311

    Zwierzaczek2311 Wielki mistrz forum

    Wszystkie uruchamiają sie z automatu dlatego powinieneś rozsiew robić ostatniego dnia
     
  16. ewanta

    ewanta Komandor forum

    kiepsko u mnie z cierpliwością.... ale mnie korcą te szklarnie... po co ja je ukręciłam.... xD
    nie wiem czy dam radę wytrzymać jeszcze 4 dni... najlepiej byłoby postawić zagrody te z czasem ponad 20 h i drzewa i wchodzić na farmę raz dziennie tuż przed pracą żeby nie było czasu na rozmyślania o szklarniach .... ale obawiam się że wtedy z wypadalcami może być krucho....

    coś czuję że nie doczekam odpalenia wszystkich bonusów na raz... :cry:xD a tu jeszcze weekend przed nami i dwa dni wolnego ...
     
  17. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    Bry .Ja właśnie mam taki slot uruchomiony w tej chwili. Daje mi 8 szt z drzewa (bez dodatków) a co najważniejsze liczy mi dwie zagrody zamiast jednej , dodatkowo odpaliłem kokon neonowego motyla co daje mi ze zwykłych zagród 3 szt a z kolorowych(np pomarańczowych, czerwonych 5 szt).Co ważne po uruchomieniu slotu dobrze jest go wzmocnić czasowo o kilka godzin babeczką Pinkie Pie.
     
  18. Zwierzaczek2311

    Zwierzaczek2311 Wielki mistrz forum

    Kuszą nie tylko ciebie :D
     
  19. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    Tez slabo u mnie z cierpliwoscia i nie mam nerwa, zeby od tych szklarni trzymac sie z daleka- ale powtarzam sobie, ze 588 kwiatkow extra z kazdego zbioru przyspieszy delikatnie te nierowna walke z misjami siewnymi. :)


    Edit..niejasno sie wyrazilam- 588 roslinek extra z kazdego porannego zbioru kwiatow, kiedy to bonus z pnacza bedzie u mnie odpalony, oczywiscie :)
     
    Ostatnie edytowanie: 22 lutego 2019
  20. Mikasek-

    Mikasek- Mistrz forum

    47 skrzyń z nasionkami czeka na otwarcie. Pytanko do doświadczonych: przy jakiej ilości skrzyń najlepiej jest otwierać?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.