Opinie Tajemnice ziół (III)

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 12 czerwca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Alicja211

    Alicja211 Koneser forum

    U mnie to teraz tak 37/59 , oba pnącza wiszą, blokuje mnie róża, bo zapomniałam o wymianie.
    Teraz do jutra zagrody, a potem dalsze sianie.
     
  2. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Takie małe pytanko, jeżeli można wiedzieć, to ile masz Jaśków? bo ja też wystawiłam króliki i kozice (ten sam czas), a mam 5 jaśków + jeden na drzewie :) zagrody zbieram za pół godzinki :)
    I już zebrane, tak samo miałam 100% wypadajek, więc zostaje przy królikach i kozicach :D
     
    Ostatnie edytowanie: 14 czerwca 2019
    krasnoludek10, anna0089 oraz robins71 lubią to.
  3. magros

    magros Nadzorca forum

    witam moze ktos wie ile tych roslin potrzeba z prawej strony
     
    krasnoludek10 lubi to.
  4. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Bry.Z koła +100% i +1,to sieję na zmianę zielsko na leśnej z SN...:p No i trochę na targ noszę,zawsze jakiś grosz wpadnie...;)
     
  5. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    Zostawić niektórych na chwilę to szaleją, prawie kończą, zaraz zagrody zdejmują....to ja sobie sunę powoli do przodu, widzę, że tempem ślimaczym, ale się wyrobię :) Miłego i chłodniejszego odrobinę
     
  6. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum


    W FAQ jest wyliczenie.
     
    krasnoludek10, robins71 oraz -norbijas- lubią to.
  7. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    46/32, pnącze nr 1 wisi
     
  8. myszekmiki

    myszekmiki Czeladnik forum

    może ktoś mi podpowie oddałam na wymianę ale nic nie mogę wymienić - cały czas pokazuje zero w stodole czy trzeba ukończyć całego Kozimira?
     
    krasnoludek10 lubi to.
  9. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Tam tylko nasiona można wymieniać...
     
    krasnoludek10 lubi to.
  10. myszekmiki

    myszekmiki Czeladnik forum

  11. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Po 24h będą 42 szklarnie ukręcone jeszcze 50 i biorę się za szukanie skrzyń i sianie.
     
  12. matthero

    matthero Weteran forum

    A ja jestem jakieś 12h w plecy bo jak zwykle mi się zaspało po ciężkim dniu, a wystawiłem na ten czas żółte kurniki! >:( Z jaśkami z 3 pól sypie ok. po 60/70, jak pomyślę ile za ten czas mógłbym szklarni wyprodukować przy regularnym zbiorze co 50 minut to robi mi się niedobrze... Cóż, pozostaje mi zakup koszyków, nie daruję sobie tego eventu i czasu, który straciłem, chcę zarobić!
     
  13. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Pierwsze pnącze zawisło 8) Sieję dalej...:p
     
  14. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    Przez ten upał chyba myślenie mi się wyłączyło , wkładam chutnej do slotu a na polach zagrody :D
    Z tego co czytam trochę lipnie z tym sianiem mi wychodzi ..po lewej 30 zrobione , 13 czeka na grę i brakuje dużo odłamków . Po prawej 44 zrobione , trochę roślin kupiłam ale cena zwala z nóg więc zrezygnowałam :p. Tak się zakręciłam że za wiele SN użyłam i SNZ a jeszcze połowa nie zrobiona..więc czekam na odłamki i na razie tylko zagrody będą na polach a potem dopiero gra :)
     
  15. skretnik

    skretnik Koneser forum

    Ratujcie, co z tym tajemniczym ziołem się robi, nie mogę ukończyć 3 poziomu po prawej.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  16. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Zebrane nasiona musisz wysiać na polach, zebrać roślinkę i oddać do zadań po prawej stronie.
    Gotową roślinkę możesz również kupić i sprzedać na targu.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  17. -tokio-

    -tokio- Okazjonalny autor

    Na małych czy dużych polach te zioła sie sadzi , podpowiedzcie prosze jak lepiej >:(
     
    krasnoludek10 lubi to.
  18. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    nasion nie jest dużo więc lepiej sadzić na dużych.
    Prawa skończona, lewa 55 gierek. Na pola wróciły zagrody, trza dotłuc wypadajek
    pnącza oba wiszą
     
  19. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Drugie pnącze wisi 8) Muszę trochę wypadalców teraz dorobić...
     
  20. aisunel

    aisunel Generał forum

    Zalezy jaka przyjmiesz taktyke,jezeli masz duzo zielonych kropelek i odkryjesz wszystkie bonusy,to zdecydowanie na malycho_O.Dopiero chyba pojutrze uzbieram 100 gierek:p.Bardzo mnie korci to 2000% pd na kasztana,jeszcze przemysle,wstepnie wyliczylem,ze 1000 kropelek moze dac ok.100mln.pd hmmm.:eek:
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.