Opinie Tajemnice ziół (III)

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 12 czerwca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    Robię ale tylko na handel. Tylko handel na tym evencie się opłaca (moim zdaniem) w każdym razie, jest największą atrakcją tego wydarzenia, a przy mojej ulubionej losowości (skrzynek a przede wszystkim nasion w skrzynkach) lepiej poświecić cały urobek na targ i konkretnie zarobić niż się rozdrabniać i ostatecznie jeszcze dokupować. Nagrody nie powalają (jak widzę bonusy na PD, to dostaję jednego z objawów przegrzania organizmu), pnącze ok, ale takie pnącza to już nic specjalnego (pnącze nr 1). Pnącze nr 2 (jak wyżej). Pewnie odpuściłabym całkowicie ten event gdyby nie perspektywa zarobku, który zdecydowanie bardziej mi się przyda w moich farmowych planach.
     
  2. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Poczekamy, zobaczymy :) Ja się cieszę, jestem siewcą, im szybciej usunę zagrody z farmy, tym lepiej :music:
     
  3. klonek68

    klonek68 Hrabia forum

    Robię tak jak zawsze ;) a czy skończę to się okaże ....ale tak widzę że nawet na ryby będzie czas wyskoczyć i grilla z piwkiemxD :inlove:xD
     
  4. matthero

    matthero Weteran forum

    magdusia668 i niebo016 lubią to.
  5. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    nic nie pomylilem.....
    Sind Pflanzen auf dem Markt angeboten, verbleiben sie dort 7 Tage. Danach werden sie erst zurück gebucht und anschließend in die Umtauschwerte umgetauscht.

    Während dieser Zeit kann man die Eventpflanzen auch weiterhin kaufen, also auch nach Ende des Events.
    czyli
    wystawione rosliny na targu pozostana na nim przez 7 dni...nastepnie wroca do stodoly i automatycznie wymienione na pd i sg
    w tym czasie bedzie mozna nimi handlowac a wiec rowniez po zakonczeniu eventu....
    http://de.bigpoint.com/farmerama/board/index.php?threads/das-mysterium-der-kräuter-iii.89184/
     
  6. eustachymrówka4

    eustachymrówka4 Czeladnik forum

    ja nie mam nasion, poratuje ktoś o 12 start był , a ja nie mam nasion
     
  7. matthero

    matthero Weteran forum

    Tylko po co komu roślina eventowa jak event się już zakończy ? Będzie można jeszcze wrzucać do eventu ?

    start jest jutro o godzinie 14...
     
  8. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Norbi, o ile mnie pamięć nie myli, to zawsze tak było :) Tyle tylko, że myk polega na tym, że nie tylko nikt tych roślin nie kupi, bo nie będzie już ich potrzebował, ale nawet jakby ktoś się uparł, to już tych ofert nie będzie widział.
    Pamiętam, że bodajże podczas I edycji, gdy faktycznie było tak, że na wielu targach do samego końca ceny rosły i dopiero w ostatniej godzinie eventu, następował wysyp ofert (wcześniej było pusto), sama zostałam na koniec z jakimiś pojedynczymi ofertami, które już nie zdążyły zejść. Oferty i owszem wisiały 7 dni i dopiero potem wróciły do stodoły i rośliny zostały wymienione. Ale wynikało to tylko z tego, że tak działa mechanizm targu (chyba nawet można je było samemu usunąć, ale za to głowy, nie dam, bo aż tak dobrej pamięci nie mam). Ale na samym targu nikt już tych ofert nie widział, bo zniknęły wraz z końcem eventu :)
     
  9. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    Nie wspominam miło poprzedniej edycji.Gdyby nie polowanie na targu to nie skończylabym eventu. Nie uśmiecha mi się znowu polować. jeśli więc będę robić to również z myślą o sprzedaży
     
  10. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    A swoją drogą jutro o 14 też nie będzie nasion 8)xD
     
  11. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    chyba,ze z koszyka...:pxD
    edit...
    zreszta przy dobrym kreceniu kolem..to jeden najwyzszy zalatwia event
     
  12. elcia1951

    elcia1951 Naśladowca mistrzów

    :cry:
    powiedz mi proszę co to te dyniowe prezenty...i co dają?,bo się pogubiłam
     
    Ostatnie edytowanie: 12 czerwca 2019
    magdusia668 i niebo016 lubią to.
  13. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    item. Czasem do kupienia, zwykle w pakiecie z innymi i rzędem pnącza
    Co 20 godzin dawał 2.000 PD/TPD oraz bonus +2 do plonów z upraw roślin polnych przez 10 godzin (max. 20 ładunków).
     
  14. elcia1951

    elcia1951 Naśladowca mistrzów

    dzięki chyba nie mam takiego cudaka..pozdr
     
  15. niebo016

    niebo016 Generał forum

    8)Robić? nie robić Tajemnicę ziół? Typowe rozwojowe pierwsze pnącze8), drugie inne nie rozwojowe8). Nagrody cząstkowe jak w każdym ewencie8).
     
  16. gosiunia007

    gosiunia007 Wyjątkowy talent

    Co stawiacie na wypadajki? Pola, czy zwierzęta?
     
  17. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Zagrody, warsztaty i drzewa dla szklanych odłamków.
    [​IMG]
     
  18. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    coś tam zrobię ale ... bez szaleństwa zakupu koszyków.
     
  19. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Ja też tak się właśnie zastanawiam, szczerze mówiąc mam lekki eventowy przesyt i mega niechciej mnie ogarnął chyba przez ten upał:eek: Zaczekam aż dojrzeją kwiatki, wystawię trochę zagród i fabryk bo jak zawsze czegoś jest za mało w zapasie i zobaczę jutro jak mi te szklane odłamki polecą.
    Nagrody i jeden z rzędów pnącza (ten rozwojowy) to nawet są wartościowe (kuszą i krzyczą - do roboty!) ale pamiętam poprzednią edycję tego eventu, wtedy nie za dobrze mi szło szukanie tych skrzyń, na dodatek 3 rodzaje nasion a każde z nich ma inny czas wzrostu (tego nie lubię najbardziej) i tutaj odzywa się niechciej i krzyczy - weź odpocznij, za dużo roboty! No i sama nie wiem, prześpię się z tym i jutro zdecyduję :sleepy:
    Najchętniej to kupiłabym potrzebne zielsko na targu i z głowy, ale znając mój targ to oferty pojawią się pewnie dopiero pod koniec eventu a może tym razem będą wcześniej i będzie ich więcej? Okaże się w trakcie:p

    Powodzenia wszystkim życzę, deszczu wypadajek i mnóstwa skrzyń z ziołami :)
     
  20. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    O nie!!! Teraz zauważyłam, że odłamki lecą z zagród... czyżby czekało nas "nabijanie" wypadajek zagrodami?
    Póki co postawiłam ule na jednej łące, na drugiej drzewa, na trzeciej posiałam płaskurkę... oby moje przeczucie (że drzewa będą "sypać" symbolicznie) się nie sprawdziło...Bo to znacznie ograniczy moje handlowe plany (a może zupełnie zniechęci mnie do tego eventu).
    Coś mi się kojarzy,że w poprzedniej edycji qupa była w nagrodach po prawej stronie i bardzo mnie to bawiło (powiedzmy), ze akurat w evencie w którym każdy ma jej pod dostatkiem (a nie jak prawie zawsze bije się o nią na targu)postanowiono dać taką "nagrodę"...
    Eh to poczucie humoru BP...
    To jak, kto cieszy się, ze w poprzednim evencie zdobył pnącze;)?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.