Opinie Tajemnice ziół (III)

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 12 czerwca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. lubawa5555

    lubawa5555 Zaawansowany

    Zaczynam rozsiew roślin i dylemat- na dużych czy małych - mam +1 +2 i +3. Prosze o pomoc
     
    krasnoludek10 lubi to.
  2. Kalinówka

    Kalinówka Czeladnik forum

    nie pojawia mi się plansza z Kozisławem tylko od razu plansza do przeszukiwania - tez tak macie?
     
    krasnoludek10 lubi to.
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jak masz dużo nasion to najkorzystniej siać na tych najmniejszych polach z użyciem chutneya marchwiowo-jabłkowego.

    Będziesz tak miała dopóki nie odnajdziesz skrzyni z ziołami ;)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  4. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Czy na tym evencie nie da się zarobić? To w sumie kwestia tego, jakie kwoty ktoś uważa za zarobek na tyle duży, żeby warto było się "natrudzić" przy wystawianiu ofert na targu. Dla mnie pół miliarda SG, bo mniej więcej tyle, jak dotychczas przybyło na moim koncie, to kwota, warta tego wysiłku. Powiem więcej... postawiłam jeszcze trochę "rysiowatych" zagród i zamierzam jeszcze nieco dosiać. Ceny spadają, ale i tak zarobić można :)
     
  5. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    żeby każdy event był tak prosty, i żeby na każdym można było prztulić tyle kasy.. to byłoby dobrze. ja nie marudzę chociaż w realu
    mam na to monopol ;)
     
  6. Kalinówka

    Kalinówka Czeladnik forum

    W sensie, że główna plansza ewentowa się nie pojawia, tylko od razu mini gierka?
    To jaj ja biedna mam postępy śledzić? :(
     
    krasnoludek10 lubi to.
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Znajdź skrzynię z ziołami to znaczy tę skrzynię skarbów, wtedy minigra zostanie zaliczona i się zamknie tak abyś mogła zobaczyć postępy i ewentualnie rozgrywać dalej kolejne minigry ;)

    [​IMG]
     
    krasnoludek10 lubi to.
  8. Kalinówka

    Kalinówka Czeladnik forum

    Dzięki!
    już łapię ;)))

    Post edytowałam. Oddzieliłam Twoją wypowiedź od cytatu.
    MOD_Zła
     
    krasnoludek10 lubi to.
  9. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Witajcie.
    Nie wiem czy się opłaca siać na targ, bo ceny podskoczą pod koniec, czy już się przestawiać na tryb codzienny.
    Jeszcze mi działają wszystkie bonusy i mam baaardzo fajne ilości i zwierza i roślin z pól, a tu do pracy za godzinę trzeba iść 8)
     
    robins71 i krasnoludek10 lubią to.
  10. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    Rysie i groszek na polach to się wypadajki zbierają. Od czasu do czasu szklarnie kręcę, nasionka wymieniam na te które akurat najdroższe są, sieję, zbieram, sprzedaję. Nadal moim zdaniem opłacalne a wysiłek żaden
     
  11. magros

    magros Nadzorca forum

    Witam skonczylam prawa strone do skonczenia lewej potrzeba 7 szklarni zrobie napewno zarobek 100 mln tez jest opoczywam do konca miesiaca
     
  12. julkalulka111

    julkalulka111 Książę forum

    Prawa i lewa skończona rano. Jak uzbieram nasiona, to je wysiewam i na targ. Grubych milionów nie zarabiam, ale dobre i te 40. :)
    Cały event robiłam bez "udogodnień" z koła,a dziś jak skończyłam to dostałam 2x100% do stodoły, więc zwierza rosną potrójnie, drzewa rodzą fajnie, a rośliny po 8 szt. z małego pola też dobre. :)
    Pozdrawiam Wszystkich pracujących w zielarstwie ! :)
     
  13. aisunel

    aisunel Generał forum

    Lipa z tym 2000% pd,gdyby to sie kumulowalo:p.Przypadkowo zrobilem calosc,jak odpuscic 100% do stodoly i przy okazji 30 florkowo_O.Na ostatnich ziolkach stracilem 200 mln.,odrobilem,z niewielkim+;).Od dzisiaj mam 12h sushi i dzien free/wolne/ do konca m-ca:eek:.Jakos real fajnie zmienil moje podejscie do tej gry,zabil szalenstwo:D.Ceny ewentowek pod koniec beda wysokie,szczegolnie jednejo_O
     
    AngelGina, robins71 oraz krasnoludek10 lubią to.
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A ja sobie spokojnie poczekam - tylko nie wiem, czy na czwartek rano czy po południuxD
     
    Ostatnie edytowanie: 18 czerwca 2019
    robins71 lubi to.
  15. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    skończyłam i sieję, bo jeszcze nie odrobiłam strat zakupowych:pxD:cry:
     
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A ja? Mam za dużo szkieł a za mało garnków, żeby było więcej niż 1. pnącze, ale już mi się nie chce klikać ręcznie w te drzewka:p
     
    oset53, yen10 oraz robins71 lubią to.
  17. kamder

    kamder Hrabia forum

    Pomimo tych upałów, które nachodziły ostatnio, udało mi się skończyć event :)
    [​IMG]
    W porównaniu z poprzednią edycją zarobiłem ok. 200 mln na roślinach eventowych 8)
    Jak najdzie mi ochota, to wysieje pozostałe nasiona, aby sprzedać kwiaty na rynku przed zakończeniem eventu.
    Mam nadzieje, że ceny trochę wskoczą na kilka godzin przed końcem ewentu.:music:
    Gratuluje wszystkim, którzy skończyli wcześniej ode mnie i zarobili krocie na roślinach oraz życzę powodzenia tym, którzy jeszcze walczą;)
     
  18. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam farmerskie duszki;)
    ewent skonczylam, troszke zarobilam, i sieje dalej ewentowke bo zbieram zwierzatka do misji, a przy okazji wypadajki leca, :), wystarczy je zbierac i na roslinki zamieniac;), hmm, i na targ dla potrzebujacych jeszcze graczy, ;)
    Pozdrawiam, i powodzenia tym co jeszcze walcza, aby skonczyc;)
     
  19. matthero

    matthero Weteran forum

    Wszyscy którzy twierdzą, że nie robią prawej strony, gdyż ceny na targu są za wysokie, to zapraszam do zajrzenia na targ, na chwilę obecną! Ceny są dziecinnie śmieszne. :( Mam 40-50 tysięcy wysianej eventówki i w życiu jej nie sprzedam do jutra... :cry:
     
    gosiunia007 i krasnoludek10 lubią to.
  20. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Poczekaj do wieczora, wystawiaj male ilosci i zejda, czasami gracze nie maja za duzo sianogroszy,
    na moim targu : czapatka po 24 700, dolinna po 33 000 i ta co najdluzej rosnie, dziwne, kolczasty po 3 900,
    Powodzenia;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.