Opinie Tajemnica Wielkiego Sera

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 16 stycznia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Rudzielec :) Mniam,lubię :) Jak tak na czas patrze-tych SP,SN,wejściówek-to za mocno się obłowić nie da.No chyba,że najpierw się wypaprze tony SN ;) Robię ten event,bo co mam robić...;)
     
  2. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    siema, czekam na kolejna mimoze, tylko nie wiem które pole po wejściu do domku się odblokuje jako pierwsze do zrobienia już w domku

    w każdym to z numerkiem 1, bo nie wiem co najpierw potrzebuje :D
     
    ANIUTKA1959 i ross2 lubią to.
  3. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    Hamak Ci Gosiu ukradli?xDxDxDxDPoproś tego mysiego detektywa może go odnajdzie;)Mimoza rośnie,a ja grzecznie czekam i nie dotykam,żeby się w sobie nie zamknęła;)xDxD:cry:xD
     
  4. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Kiedyś z hamaka zejść trzeba,bo inaczej krążenie krwi zaniknie :) Ale jest,wisi,w każdej chwili gotowy do użycia ;)
    Za 26 minut zbieram następne(chyba trzecie o_O )duże pola i już coś na wypadalce na noc...
     
  5. Dotti

    Dotti Wielki mistrz forum

    W sumie ani jednego, ani drugiego dobra nie kupuję - ani normalnie, ani podczas wyprzedaży, ale z tego, co widzę w wyprzedażowych ogłoszeniach - biorąc w obu przypadkach na wokandę najbardziej opłacalne pakiety za 59,99 zł, jedną wejściówkę dostajemy za 30 groszy, a jednostkę SP za nieco ponad 7 groszy. Z tego więc wynika, że jeśli komuś najbardziej zależy na SP - warto używać w tym evencie mimozy, właśnie do nabycia SP (5 sztuk SP x 7 groszy, daje 35 groszy, a wejściówka jest przy takim przeliczniku jednak tańsza o 5 groszy, niemniej jednak dzięki niej można zdobyć też inne dobra). Także w tym przypadku każdy z nas musi chyba sam zdecydować, co jest lepsze dla jego farmerskich potrzeb. :)
     
  6. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ja unikam wejściówek, bo ciągle tam dają jakieś itemy, których nie można nikomu podarować.
    Ale dzięki za obliczenia - tak mi się właśnie wydawało, że całkiem niegłupi ten pomysł z wymianą mimozy na super papu.
    Niektórzy i tak podczas wszystkich eventów wysiewają dziesiątki tysięcy eventówki nie wiadomo po co (a później się żalą, że wypadajek za mało wyleciało, ech) - no to teraz przynajmniej będą mieli na co to wymienić.
    Świetny event, jak się tak przyjrzeć z bliska ;)
     
  7. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    Szkoda że o skubaniu sera za 200 mimoz nie było w poradniku, ja zaczęłam event na sałacie bo do ostatnich chwil zbierałam baterie ... stwierdziłam że 12500 mimozy nazbieram bez problemu i zostanie kupę czasu na uzbieranie wypadalców. A tu wychodzi że warto siać mimozę bez końca bo super pasza cenna a jest okazja trochę wyhaczyć tak samo jaki i imprezówek ... i gdybym wiedziała o tym wcześniej darowałabym sobie dziś tych nublonów... a tak trochę się zejdzie zanim nazbieram wypadajek
     
  8. Brauchaczyk

    Brauchaczyk Forumowy żółtodziób

    A sobie event robię, bo lubię takie plansze. W sumie już kilka "misji" za mną, chociaż musiałem gupią (nie głupią, bo gupia to inna kwestia głupoty) marchew zasiać, bo mi szkoda sianogroszków. Przypomniałem sobie jak to jest sadzić takie rośliny. I tak sobie dzisiaj siedzę i klikam w tę marchewkę. Evencik raczej przejdę cały. Zależy mi standardowo na zagrodach, choć bardziej na drzewach, bo tam mam więcej szczęścia ostatnio.

    PS może ktoś chce kurka na dachu kupić po promocyjnej cenie 6 melonów? :D
     
    toDzasta i -Batka74- lubią to.
  9. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    z braku czasu i braku chęci do rozwalania obecnego ułożenia farmy odpuszczam,ale dobrej zabawy
     
    0olimpia0 lubi to.
  10. magros

    magros Nadzorca forum

    nie wiem czy liczyl ktos ta potrzebna mimoze a jest potrzeba 12300 sorki jedno 200 pominelam
     
    Ostatnie edytowanie: 17 stycznia 2018
  11. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    Mam to samo:)
     
  12. MargolciowyRaj

    MargolciowyRaj Zaawansowany

    Za chwilę ostatni zbiór z dużych pól i w sklepie z mlecznym koktajlem został mi tylko item i kolejne zbiory SP
     
  13. Dotti

    Dotti Wielki mistrz forum

    U mnie na dziś koniec eventowych zmagań - na polach goździki i imbir cytwarowy (ostatni raz, potem do końca eventu będę siała tylko mimozę). W bonusie trafiła mi się właśnie na Kole miła niespodzianka:

    [​IMG]

    Jutro więc przez cały dzień mam zamiar ciężko pracować nad ilością eventówki. :D
    Na stanie 460 lup i 1466 sztuk sadzy - więc chyba nie jest źle. Wszystkie plansze otwarte, zadania, które dało się zrobić dzięki zawartości stodoły - wykonane. :)
     
  14. -Batka74-

    -Batka74- Mieszkaniec forum

    Wszystkie plansze otwarte, na kole wykręciłam bonus +200% PD tylko na 24h, zostały mi do zgarnięcia tylko itemy i co rusz skubanie sera xD Więc sianie i kręcenie młynkiem:p Zima...za oknem sypie....a tu mimozę sieję do tego kwitnącą różowo czyli mimozę wstydliwą a nie żółto kwitnącą...jak w piosence Czesława Niemena "Mimozami jesień się zaczyna"...:music: Ech a mi się wiosny już chce...:inlove:
     
    -norbijas- i niebo016 lubią to.
  15. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Jest do wygrania super-pasza co 12 godzin- a moje pytanie jest takie : co 12 h będzie się dopisywać pasza, czy będzie jakiś itiem do własnoręcznego zbioru???
     
  16. sekutnicowata

    sekutnicowata Młodszy ekspert

    po odblokowaniu jest napis skubnij sera wiec klikasz mozna czesciej zbierac po wplacie 200momozy super event
     
    aleksandra i niebo016 lubią to.
  17. fiona000777

    fiona000777 Czeladnik forum

    Dziękuję :)

    Dziękuję :)

    Twoje posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->Edycja posta oraz Łączenie postów
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń
    MOD_Zła
     
  18. yvonnege_

    yvonnege_ Baron forum

    W którym miejscu trzeba zacząć, ja mam wszystko zablokowane;(
     
  19. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    na głównej planszy tam gdzie jest naklejka do zebrania (wg poradnika pole 1)
     
    ANIUTKA1959, olgs3 oraz yvonnege_ lubią to.
  20. yvonnege_

    yvonnege_ Baron forum

    dzięki, już znalazłam trzeba kliknąć na miasto, a ja na tej 1 planszy próbowałam
     
    abc2016 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.