Opinie Tajemnica Wielkiego Sera

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 16 stycznia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Komuś się strony pomyliły,
    zamiast odkręcić to jeszcze bardziej przykręcił. :(:cry:
    Miejmy nadzieję, że jutro będą lepiej leciały. :)
     
    .Remik8., wladziowlad1 oraz olgs3 lubią to.
  2. _kubus1404_

    _kubus1404_ Hrabia forum

    Wrrrrrrrrrrrrr lup leci zdecydowanie za mało! Z 200 małych pól mimozy 34 sadze i tylko 4 lupy.
    Z kolejnych 200 pól 33 sadze i 3 lupy... -.--.-
    Ale za to z 150 pól w lesie tropikalnym 30 sadzy i aż 8 lup xDxD
    Chyba jednak będzie trzeba naskubać więcej super paszy i wstawić kolorowe zwierzaki, bo te lupy to coś pouciekały z pól.
    Chciałem też dobrać się do serka z imprezówkami no ale oczywiście koziego mleczka nie mam :cry:
     
  3. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Mam 50 narzędzi. Wzięłam pnącze i 1 item. Może się uda:music:Dziś zdobyłam kolejny poziom i posiałam włośnicę,:inlove::D ale tylko 100 szt.;):p Poza tym rano zbiorę dziką różę i kolczoch. :music:
     
  4. dzika_farmerka

    dzika_farmerka Wielki mistrz forum

    ja aktualnie sieję na SP i mam dziennie około 230 lup, jutro pewnie przerzucę się a małe, z racji kończących się zasobów SN,pewnie sytuacja z lupami będzie dramatyczna
     
  5. rysio

    rysio Ambasador forum

    Najgorszy bo najbardziej nieprzemyslany czyli nieperzeliczony prze tworcow BP event od dluzszego czasu. Po co tworzyc eventy w ktorych ilosc uzyskiwanych wypadajek jest tak rozbiezna? Poniewaz lupy i sadza leca niemal z identycznych rzeczy (roznica magiczne drzewo/klonowanie), wiec nie zasiew jest decydujacy a opracowane przez BP skrypty generujace wypadajki.
    Na 63 h przed koncem sadzy mam 2576 czyli 73,6% potrzeb, lup 578 czyli 52,55% potrzeb. Roznica ponad 10%. Pytanie nasuwa sie tylko jedno: Kto tworzy taka chalture?
     
    danusia1502 i jadwiga67 lubią to.
  6. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Mam pytanie :)
    Używał ktoś kasztanka ? Jak lecą lupy ?
     
    olgs3 lubi to.
  7. GoskaK

    GoskaK Ekspert forum

    Sadza w 100%, ale lupki raz 35/44 raz 41/44. Szału nie ma.
    Powodzenia w "lupkowaniu" :)
     
    -rybka24- lubi to.
  8. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Dziękuję za odpowiedź :)
    Rozważam użycie kasztanka.
     
    Anetta41 lubi to.
  9. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ja użyłam, ale tylko dlatego, że jutro i w niedzielę mnie nie ma.
    Wczoraj i dzisiaj również tylko po dwa zbiory.
    Według statystyk kolegi rysio - średnia przy normalnym sianiu jest całkiem niezła. Jeszcze połowa eventu nie minęła, a lupek ma ponad 52% wymaganych.

    U mnie i sadza i lupki grzecznie po 44 sztuki leciały. Siałam goździki.

    Również wszystkim powodzenia życzę :)
     
  10. aneczkaandzia

    aneczkaandzia Czeladnik forum

    u mnie 428 sadzy a lup mam 7 :eek:
     
  11. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    U mnie z goździków na SP 100% sadzy, ale lup już niestety nie.
    Niemniej jednak jeszcze mamy czas. Myślę, że jak to zwykle bywa pod koniec eventu będzie większa wypadalność :)
     
  12. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Pnącze odpalone teraz na spokojnie można siać eventówkę
    [​IMG]
     
  13. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    jeszcze 2 itemy i będzie koniec czyli 40 narzędzi czyli 440 lupekxDxDxD, może wypadnąxDxDxDxD.
     
  14. anna95812

    anna95812 Czeladnik forum

    Witam jeszcze do zrobienia mam 45 narzędzi, mam nadzieje że zdążę , ale i tak się cieszę że zdobyłam inne nagrodyxD, po długiej przerwie w grze to dla mnie sama przyjemność:D
     
    dotikampo lubi to.
  15. Dotti

    Dotti Wielki mistrz forum

    Pnącze aktywowane poranną porą. :) Może udałoby się to zrobić nieco wcześniej, ale - jak zwykle - wolałam się wyspać. :D:p

    [​IMG]

    Szkoda, że nadmiarem wypadajek nie można się dzielić - zwłaszcza lupami - bo u mnie (o dziwo i jak nigdy) z tego, co widzę, wypadają teraz całkiem przyzwoicie, więc chętnie bym je przekazała potrzebującym wsparcia w tym zakresie. Aktualnie otrzymuję około 10 sztuk szkiełek z jednej strefy mimozy bez wspomagania się JC. Na chwilę obecną mam w nadmiarze 150 sztuk. Sadza - 1262 sztuki na plusie, a z jednej strefy eventówki wylatuje mniej więcej 40 sztuk. :eek:
     
  16. janafarm

    janafarm Wielki mistrz forum

    1100 sadzy , 0 lup - to jakiś żart
     
    Anetta41 lubi to.
  17. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    U mnie średnio wypada 7-8 lup z łąki. Wczoraj rano coś się podkręciło i przez 2 zasiewy średnia wynosiła ok. 12 szt. a potem znowu zdechło (co mniej więcej zbiegło się w czasie z ogłoszeniem o BBxD). Mam 754 lupy czyli 69% potrzebnych. Do końca eventu się nazbierają, tym bardziej że wreszcie wylosowałam +100% do stodoły:inlove: SP i SN poszły w ruch to i lupy będą sypać gęściej:)

    Czy już pisałam, że event bardzo mi się podoba?:inlove: Zapas SP wzrósł do nigdy nie widzianych wartości, imprezowych prób też trochę zgarnęłam:D Nie wiem czy formuła eventu była zamierzona czy może to "wypadek przy pracy" ale bawię się naprawdę dobrze:D
     
  18. Dotti

    Dotti Wielki mistrz forum

    Wypadek przy pracy, czy nie - event cieszy prawie tak, jak karnawałowy bal obfitości. :D Jeśli oddawanie nam SP i imprezowych wejściówek było nieplanowanym posunięciem, to życzyłabym sobie tego, żeby takie miłe "błędy" zdarzały się znacznie częściej. :D
    Nadal sieję mimozę, bo aż żal nie skorzystać z takiej pięknej okazji na promocyne uzupełnienie zapasów u serowego potentata farmerskich dobrodziejstw. :D
     
    orkiszowiec i dotikampo lubią to.
  19. magros

    magros Nadzorca forum

    dotti szczescie ma a u mnie lupy z calego pola cebuli 16 z imbiru 16 olbo 14 to mozna szalec w produkcji narzedzi
     
  20. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    I u mnie pnącze odpalone :D:D

    [​IMG]
    Event pierwsza klasa, aż chce się siać. Teraz pozostaje właśnie tylko sianie i skubanie, sianie i skubanie ;). Jeśli ten event jest wstępem do królowej, to mam nadzieję, że urodziny będą kontynuacją, a sama królowa kulminacją i obłowimy się w różne dobrodziejstwa jak nigdy:p:)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.