Opinie Tajemnica Wielkiego Sera

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 16 stycznia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. dzika_farmerka

    dzika_farmerka Wielki mistrz forum

    a ja z tym skubaniem za mimozę sobie poczekam,
    na razie posieję i pozbieram zielska i wypadalców ile się będzie dało - nie spieszy się, co 12 h skubnę za darmo ile się uda, a potem za mimozę będę skubać (ser nie ucieknie, a i tak nie skubnę więcej niż posieję), zobaczy się jakie będę miała możliwości
     
    NASTKA.BURAN i skaliwa lubią to.
  2. konradowiec

    konradowiec Młodszy ekspert

    LupówxD troszkę mało ;) ale na pnącze już nazbierałem...ale za to inne łupy/ SN,SP i wejściówki/ lecą całkiem godniexD
     
  3. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    Gosiu ja tam pnącze wzięłam najwyżej będę zabijać się o itemy podczas G&T :D :cry:

    powiem wam że jak tak patrzę na moja sygnę jak tam sobie śnieg pada.... a kątem oka widzę jak słońce daje czadu za oknem o_O co to się porobiło. Nie ma zimy to i farmer odpocząć nie może xD :cry: tylko siać i siać :wuerg:
     
    yogi16296, olgs3 oraz gosiagosia60 lubią to.
  4. fankaromka

    fankaromka Wielki mistrz forum


    wszystkie nagrody i pnącze jest,teraz tylko zdobyć itemy...Jagódko kochana,jak to zimy nie ma?u mnie(zachodniopomorskie,30 km od morza, śnieg sypie,zawieje....i zimno,no ale to pora zimy......
     
    NASTKA.BURAN lubi to.
  5. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    hejka,
    ale mi się ten event podoba. Dawno nie miałam takiej radochy na farmie:). Wpadło już 50 mln i rośnie....serek skubię ile się da...no super.
     
    Ostatnie edytowanie: 18 stycznia 2018
  6. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Gałązka i jeden item już jest. Na resztę brakło lup bo sadza by się znalazła ale może jeszcze jeden dzisiaj mi się zdobyć a jak nie to na pewno jutro. Ceny na targu szaleją.
     
  7. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    u mnie też troszkę śniegu leży(przyprószone delikatnie wczoraj) ale jest -1 i słońce tak jakby lato było (lubelskie)

    a ja mam nową taktykę... zgarnę tyle itemów ile będzie lup. Szkoda żeby się zmarnowały. Przy następnym zbiorze czyli za 4,5h będzie pierwszy item. Zostaną jeszcze 3 do zdobycia.

    to ja chce wasze targi ;( u mnie cisza... pszenica, marchew, sałata w tej samej cenie. Truskawki i inne tez nieznacznie skoczyły do góry. Ale u sąsiada to za fiołka płacą 1,5 tys ;( czemu u mnie tak nie ma ;(
     
  8. magdabo

    magdabo Zaawansowany

    czy zauważyliście z czego lecą najlepiej lupy? bo u mnie to masakra jest normalnie nie będę non stop z goździkami siedzieć przecież tylko proszę nie mówić ze z oaz bo o tym wiem-.-
     
    NASTKA.BURAN i empatyczna lubią to.
  9. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    chyba mało kto odpowie na to pytanie bo większość eventówkę sadzi... z eventówki jestem w stanie ukręcić 5 narzędzi. Tyle wiem na chwile obecną.
     
    ANIUTKA1959, olgs3 oraz empatyczna lubią to.
  10. empatyczna

    empatyczna Chodząca legenda forum

    Witam..::)
    U mnie na targu szału nie ma...
    30 narzędzi się kręci..na więcej bak lup...:cry::cry:skubnęłam sobie sera 15 razy na sp i 10 na wejściówki..na dziś skubania dość..:wuerg:Jeszcze sobie poskubie...xDale później..teraz niech dojrzewa sobie do rana..
    Nie wiem z czego ... dziś na noc coś posieje ale co jeszcze nie zdecydowała,...:)
     
  11. _kubus1404_

    _kubus1404_ Hrabia forum

    A ja stoje w barze z koktajlami mlecznymi bo mi brakuje chmielu i krów :(
    Dużo trzeba wypadajek na te narzędzia detektywa a event taki krótki :oops:
     
  12. abc2016

    abc2016 Chodząca legenda forum

    najlepszą proporcję liczby lup do liczby sadzy miałam z menażerii w których są zwierzaki z podstawowym czasem rośnięcia ponad 20 godzin (neony) - nawet z nierozbudowanej menażerii wypadło 5/6 (lupy/sadza) lub (z rozbudowanej) 6/8, bo z eventówki na 894 małe pola wyniki były takie: 39/193, 47/216, 52/192 i 46/203
     
    Ostatnie edytowanie: 18 stycznia 2018
  13. kazak9

    kazak9 Mieszkaniec forum

    czy żeby wejść na inna plansze trzeba wszystko z planszy miasto zrobić ?
    mam zablokowane wejścia a w poradniku nie ma albo nie umiem czytać ze zrozumieniem
     
    olgs3 lubi to.
  14. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Od ponad pol roku dzisiaj wpadlo sto procent do stodoly troche sp sie skubnelo

    M usisz odblokowac wejscia za mimoze

    Posty połączyłam.
    Mod Yasmina
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 18 stycznia 2018
    ANIUTKA1959 i gosiagosia60 lubią to.
  15. Ania15070

    Ania15070 Czeladnik forum

    u mnie fiołki po 2900 szok chyba sama posieję u was też tak drogo
     
  16. kazak9

    kazak9 Mieszkaniec forum

    OK , tylko po co ta kłudeczka jest , jestem na innych planszach
     
    olgs3 lubi to.
  17. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja to się zawsze na nowy event napalę a później żałuję,że się w ogóle zabrałam :D Już mi się znudziło czekać na zielsko :( Żeby nie to "skubanie"sera,to już bym skończyła...;) No ale żal SN...To robię dalej...
    Połącz Olga posty :)
     
  18. Ania15070

    Ania15070 Czeladnik forum

    rozmaryn 2100 ale i tak lup brak trzeba czekać
     
  19. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Musisz cos miec nie odblokowane szukaj gdzie
     
    ANIUTKA1959 lubi to.
  20. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Na pierwszej planszy musisz odblokować wejścia do fabryki, poczty i sklepu i dopiero potem możesz tam działać. :)

    [​IMG]
     
    abc2016, ANIUTKA1959 oraz olgs3 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.