Opinie Tajemnica Wielkiego Labiryntu

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 23 sierpnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Do pnącza ( ostatniego itemu) to brakuje jeszcze tylko 65 lup.

    A do końca eventu jeszcze brak 1369 jagód. ostatni zbiór z 2 pól za 3,15
     
  2. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    U mnie roślina w komplecie, ale brakuję aż 229 lup :(
     
    oset53 lubi to.
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Rośliny 2 siewy, ale lup brak 415o_O
     
    oset53 i marciaaa84 lubią to.
  4. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    U mnie finisz tez juz blisko- 125 lup :)
     
    oset53, agni33 oraz krasnoludek10 lubią to.
  5. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    Powiem wam, że ładnie leci z zagród ;) więcej niż z 12h drzew. Ale ja to zbieram już na spokojnie. Rano brakowało 86, a teraz już 35.
     
  6. Majeczka13

    Majeczka13 Chodząca legenda forum

    U mnie słabo wypadajki lecą, ale głównie sieję eventówkę bo sporo mi jej brakuje. Nie narzekam bo to niczego nie zmieni. Powalczę do końca, może się uda.
     
  7. yogi16296

    yogi16296 Wyjątkowy talent

    hejka. jesli chodzi o evencik to już tylko poluję na skrzyneczki z zawartością z labiryntu co ileś godzin. reszta wypadajek wyleciała rano i pnącze skrzynka w skrzynce działa. dostałem paszę. pozdrawiam
     
  8. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    wywaliłem na 3 polany drzewa bo zbrzydło mi sianie,zobaczymy jaki będzie efekt z wypadającymi lupami
     
    oset53, krasnoludek10 oraz aleksandra lubią to.
  9. tomash_21

    tomash_21 Aktywny autor

    Tak jak zapowiadałem to informuję, że wypadło około 240 lupek :). Nie tak źle. Czekam za zbiorem róży i żonkilu. Tym samym myślę, że przed 24 event uda się zakończyć (brak 68 wypadajek) Dzięki poradom innych graczy zbieram tylko wypadajki na ostatni item przy okazji otwierając skrzyneczki co jakiś czas :)
     
    oset53, agni33 oraz krasnoludek10 lubią to.
  10. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    brakuje mi około 4 tys ewentówki,,300 lup,,tylko 2 skrzynki otware,,nic to
     
    oset53 lubi to.
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Mi 6 tys. eventówki i 415 lup...
     
    oset53, aleksandra oraz marciaaa84 lubią to.
  12. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    No to spokojnie zdazysz :)
    Wiem, ze szkola i inne obowiazki- ale wywalenie wszystkiego i sianie na malych polach szybko zalatwi sprawe eventowki i na dwie nocki co zostaly cos dlugiego typu gozdzik- jesli jeszcze nie doszedles tam- zyto, brokuly i oblecisz :)
     
  13. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    taaa szkoła,,teraz,,,mnie praca hamuje,,real piszczy,,jutro dopiero po 15,00,wejdę,,pewnie włośnica załatwi lupy,,ale ewentówka,,ech
     
  14. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    A ile tej ewentowki Ci brak, Aleksandra? Bo skoro lupy beda to tylko powalczyc o ewentowke jutro po pracy :) Pisalas wczesniej, ze 4 tysiace. To jeden zasiew na wszystkich polach, a potem na baha oblecisz brakujace. Jutroprzed 23. bedziesz miala event skonczony :)

    Real piszczy... roslinka rosnie prawie 4 godziny z woda i nawozem, nie trzeba na nia patrzec - urosnie i tak. Wtedy nalezy zajac sie realem- bo zasianie, nawet jesli nie ma sie kombajnu- to kwestia kwadransu, moze 20 minut. Z takich minutek nikt nie ma prawa Cie rozliczac ;) Powodzenia!
     
  15. spikloje

    spikloje Naśladowca mistrzów

    ze skrzyni ze skrzyniami dostałam skrzynię z perfumamixDzamotane to strasznie
     
  16. ifff_78

    ifff_78 Zaawansowany

    wypadajki już mam na plus, nawet nie trzeba było się spinać (na początek zebrałam włośnicę i na noc posiałam 2 razy goździki), brakuje tylko rośliny ewentowej, chodź pnącze już mam i na niego 1 item, oraz skrzynkę otwartą z SN, bananami i drzewkami. Mam plan zobyć jeszcze pozostałe 2 itemy (5750 roślinki) :) a na resztę ile czas pozwoli
     
  17. duringd

    duringd Zaawansowany

    [​IMG]

    Dziękuję sąsiadom za wypadajki. W dalszej kolejności dziękuję najbliższym za wyrozumiałość. Mojemu kotu też dziękuję. :)
    Ostatnie 11 szkiełek wypadło z pszenicy. Czas odrobić koszta.
    Ze skrzynki ze skrzynkami wypadła skrzynka z pięknymi przedmiotami. Ta dała imprezową wejściówkę.
    Z TSów wyspowych nic ciekawego nie wyszło. Kontynentalne czekają w pasku na swoją kolej.
    Ze skrzyń z drzewami liczę na akebię. Omijają mnie te drzewka. Nie mam ani jednej jeszcze.
    Za walczących ściskam kciuki. :)
     
    Ostatnie edytowanie: 27 sierpnia 2017
  18. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Skończyłam i ja.
    [​IMG]
    Ewent z przygodami, dobrze, że w labiryncie nie zabłądziłam. ;)xD
    Fajny pomysł z czasowymi nagrodami, a jeszcze fajniejsze ceny produktów na targu.
     
  19. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    No i zabrakło 5 lup do odpalenia pnącza i zarazem skończenia eventu :(

    To rano koniec będzie.
     
  20. kajka4065

    kajka4065 Czeladnik forum

    Uffffff, cały event zrobiony , ale raz wstawałam w nocy :) .2 x razy na noc siałam uszlachetnione goździki, a na Baha melony .Ze skrzyń z drzewami dostałam 2 razy hurmę, durian i coś jeszcze , zobaczę, co dalej .
    Powodzenia !
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.