Opinie Tajemnica Wielkiego Labiryntu

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 23 sierpnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -toja_71-

    -toja_71- Moguł forum

    mam na drzewie zdeponowane kompletne puchary i co... po oczekiwanym zbiorze "przygotowanym" - 130 wypadajek... zwyczajnie... losowość (jeden wygrywa 6 w LOTTO drugi funduje stadiony), teraz trudniej będzie - bo już nie posadzę takich roślin... ale jest czas
     
    agni33 lubi to.
  2. mieszczak

    mieszczak Zaawansowany

    u mnie niestety tylko 101 lup :/
     
  3. ifff_78

    ifff_78 Zaawansowany

    211 lup na początek :)
     
  4. duringd

    duringd Zaawansowany

    165 z melona i orkisza na małych polach. Trofea na 26% + jeden wędrowny JC. Ciężko będzie...

    Nie po raz pierwszy zauważam, że mamy podobną taktykę i podobne wnioski. :)
     
  5. Ola_-

    Ola_- Stały bywalec

    U mnie 192 wypadajki... Myślę, że i tak nieźle, miałam goździk na sp, pomiędzy drzewka, a na wyspie tylko aloes na sp oraz drzewka w lesie deszczowym, a puchary mam zdeponowane 26/30, nie mam JC, a uszlachetnienie goździka dopiero zaczęłam i mam tylko miłość do sn...
     
    duringd lubi to.
  6. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    Witam :) , u mnie jak zwykle tylko 137 lup , ale postaram się podgonić xD.
     
    Nutka i __BiAłY__ lubią to.
  7. Tralanetka

    Tralanetka Analityk forum

    195 wypadajek. Wyspa fabryczki i melon, farma fabryczki i zagrody na głównej i leśnej. Na dzikiej drzewka ( większość nawozowych )
     
    __BiAłY__ lubi to.
  8. Kloni17

    Kloni17 Książę forum

    Hmmm na początek 176 zobaczymy jak będzie lecieć z eventówki
     
  9. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    u mnie trofea 28% i tez jedne JC :D i też siałam na małych poalch :p także już w ogóle podobnie :p damy radę jakoś trzeba
     
  10. kolobrzeg

    kolobrzeg Analityk forum

    niekoniecznie - u mnie z superpól i tylko po brzegach drzewka wypadło 240
     
    kacper_07 lubi to.
  11. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    ostatnio siałam na SP i miałam słabsze wyniki niż Ci co siali na małych polach, więc tym razem posiałam na małych. I co klops xD :cry: ale jak to mówią kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :p
     
    Nutka i kolobrzeg lubią to.
  12. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    520 , 0 , 0 , 0 , ale tnie gra ..... oby przeszło8).
     
  13. MobilisA075

    MobilisA075 Weteran forum

    Za 27 min mam jagody eventowe, teraz sieję rzeżuchę i na targ, droższa nawet od sałaty, która rośnie 5 razy dłużej. Potem sprzedam i dorobię na produkty.
     
    duringd lubi to.
  14. spikloje

    spikloje Naśladowca mistrzów

    u mnie 126 z dzikiej róży, melonów, parunastu drzew i paru długich warsztatów...strasznie cienko więc dobiłam ok.500 kasztanem, reszta chcąc nie chcąc wyleci. Czekam na drugi zbiór i idę do parku wybiegać dziecko
     
    tigre lubi to.
  15. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    ooo widzisz. Radzę któregoś dnia (gdy będziesz miał wolne) odpalić sobie kombajn nawet 3h i siać rzeżuchę aż Ci palce spuchną i oczopląsu dostaniesz. Na zmianę możesz siać pszenicę. I wież mi odkujesz się raz dwa. Zrób sobie zapas kilku (kilkunastu) milinów i będzie łatwiej.
    Chciałam upolować jakieś % na kole ale się nie udało za to wpadł mi nareszcie Pegaz. Koszt jest taki, że zielsko będę siać do upadłego. Może dzisiaj zarwę nockę(coby badyl podgonić) bo w weekend, może jakiś wyjazd mi się trafi, a nie wszędzie mam zasięg neta w telefonie. Więc lepiej nie ryzykować.

    [ciach]

    Offtop usunęłam,

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 24 sierpnia 2017
    tigre lubi to.
  16. MobilisA075

    MobilisA075 Weteran forum

    Już mam 7500 rzeżuchy, za 15 minut maa eventówę, jeszcze zasieję na dużych , wieczorem na małe. Ciekawostka. Z rzeżuchy teraz wyleciała mi lupa!
     
  17. JohnLock

    JohnLock Hrabia forum

    Ewent zaczęty z ponad godzinnym opóźnieniem, ale co tam będzie ciekawie chociaż :)
    Z goździora i melona 159 lup i ja tam nie narzekam mogłoby być nawt 120 i tak bym się cieszył, lepiej tyle niż mieć 0 przez zapominalstwo jak to u mnie często bywa.
    Hmmm chyba wysieję potrzebną ilość, potem będę się martwił co dalej, powodzenia :p
     
    tigre lubi to.
  18. -Gargamel-

    -Gargamel- Analityk forum

    198 wypadalców na początek. Ale miałam roślinę włośnicę czy coś takiego na farmie i melony na bahamie, drzewa 20 godzinne i oczywiście zwierzaki długodojrzewające.
     
    __BiAłY__ lubi to.
  19. MobilisA075

    MobilisA075 Weteran forum

    Eventówka zebrana, zasiałem na głónej, dzikiej i plantacji, a źle zrobiłem, za późno pomyślałem, po 14 za deszczowy zasiałem herbatę, a mogłem zostawić puste i siać rzeżuchę na głównej, a tak to sieje tylko na leśnej. Mam 15000.
     
  20. danusias23

    danusias23 Książę forum

    15 000 czego, eventówki??
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.