Opinie Tajemnica Góry Mikołaja i Pełnia księżyca

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 14 grudnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. basia_z_

    basia_z_ Weteran forum

    Witam i wszystkim życzę pomyślnego 2022 roku :) Sianie i zbieranie bombek zakończyłam przed świętami, zostały mi tylko gierki. W zasadzie ze sklepu wzięłam już wszystko co chciałam, ale zachciało mi się jeszcze trzeciego itemu Nigdy nie trać głowy i muszę jeszcze dozbierać 14 talarów czyli 7 gier jeszcze przede mną. Bombek na stanie 7500.
     
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    24 SN za punkty konkursowe wzięte, pomyliłem się tylko raz (ilość pól w grzybowym lesie), więc tragedii nie ma. Do itemu na ten moment mam 8/30 GT, więc zobaczymy czy go wezmę, czy dokończę kupowanie imprezówek.
     
  3. Rielle78

    Rielle78 Aktywny autor

    u mnie tragedia nie zaliczę za dużo siana za mało czasu -.-:cry:
     
  4. michal01096

    michal01096 Wyjątkowy talent

    Mi już udało się zakończyć event. Ostatnia skrzynia picolo zakupiona i dzisiaj na noc wystawię i zobaczymy co wyleci :D:inlove:
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  5. dotas

    dotas Stały bywalec

    A ja gapa. Dopiero się dopatrzyłam, że za talary jest druga strona. Chyba potrzebuję okularów.;) Z pytań kupione: skrzynia bonusów, neonowych zagród i piccolo, a także reniferki złote, trochę SP, SN, SNZ. Jeszcze mam do wykorzystania i nie wiem co brać. Czy reniferki +, czy dalej dobra SP,SN, SNZ, które zawsze są potrzebne?
     
    basia_z_, Aisha1969 oraz krasnoludek10 lubią to.
  6. 53klasa

    53klasa Wyjątkowy talent

    O kurka wodna!;) I przepadła mi gloria ostatniej...-.-:)

    Mnie ze skrzynki wyrosły KwiecistexD. Teraz, kiedy w czasie wymiany wszyscy ich szukali, a ja jakoś się nie cieszę...
     
  7. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    zawsze dobra, zagrodę + podrzucę na g&t.
    Ps. Braknie mi jednej karty do końca -.-
     
    basia_z_, Aisha1969 oraz krasnoludek10 lubią to.
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Kup duży świąteczny koszyk za 40 ziko i po sprawie, bo na przedłużenie eventu raczej nie ma co liczyćxD:cry:xD
     
    basia_z_, KsiądzxD oraz Aisha1969 lubią to.
  9. Aisha1969

    Aisha1969 Nadzorca forum

    wykupiłam prawie wszystko :)
    nagrody główne : wszystko + 3 itemy dodatkowo nie trać głowy
    nagrody konkursowe : wszystko oprócz gwiazdek i bananów
    bombek +10100 i jeszcze coś wpadnie :)
     
    nikolabln, basia_z_ oraz krasnoludek10 lubią to.
  10. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Dzięki za podpowiedz, kusząca propozycja:D gdyby jednak w koszyczku za 8 zł była ta jedna karta to tak, ale za 40 to jakoś przebole, choć te 28 talarów głupio wygląda. Kupię sobie 5 naklejek xD
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    To już pewne! Kolejnego itemu nie wezmę, więc kupiłem imprezowe wejściówki. A że została mi ostatnia do wzięcia, to zostaną zarówno gwiezdne talary jak i punkty konkursowe. W małej ilości, ale jednak:p

    KsiądzxD - nie kupisz, bo naklejka nie dość że za punkty konkursowe, to jeszcze ma ograniczenie do jednej sztukixD:cry:xD
     
    Aisha1969, KsiądzxD oraz basia_z_ lubią to.
  12. Karina66

    Karina66 Forumowy żółtodziób

    Sosnowy las - Nagniot ma powtarzające ukryte nagrody - na planszy I pod TNZ (skarpeta) 4 pole środkowe jest 1mln PD
    na II planszy na dole 5 pole TNZ (skarpeta) 5 SP
    robie drugą rundę i za każdym razem tam są
     
  13. Elatea

    Elatea Aktywny autor

    Cieszę się, że to już koniec. Męczący był ten event :p

    Ale pnącza są i grzybowy las prawie odblokowałam, 2 pola mi tylko zostały a nie miałam nic.
     
    Aisha1969, 53klasa oraz krasnoludek10 lubią to.
  14. 53klasa

    53klasa Wyjątkowy talent

    Po dwóch okrążeniach dodatkowe nagordy znikają. Nic tam już nie ma. Nuda... Płyniemy... Nic się nie dzieje...:p
     
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    [ciach]
    :pxD:cry:xD

    W temacie - ostatnie gierki rozegram około 21-22.

    Piosenka została usunięta, ponieważ nic nie wnosiła do tematu wątku. Do zamieszczania utworów muzycznych mamy na forum specjalny watek.
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 4 stycznia 2022
    53klasa, basia_z_ oraz Aisha1969 lubią to.
  16. kociu2

    kociu2 Forumowy żółtodziób

    kończy się ewent a ja nadal nie mogę odblokowac chomikowej strucli i uruchomic pnącza . pisałam do pomocy technicznej . bez odpowiedzi.
     
    KsiądzxD i krasnoludek10 lubią to.
  17. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    stan końcowy : 1 talia , 1 talarek , 1 żeton xD
     
    krasnoludek10 lubi to.
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    4 minuty do końca. Stan: 1 talia, 3 punkty konkursowe, 5 GT <- tyle zostało. Oprócz tego kupione oba itemy po jednej sztuce, razem z całą resztą za gwiezdne talary (znaczek "Wyprzedane"). Za punkty konkursowe kupione 66 SN, 90 SP, 2 ZB, gwiazdki nie pamiętam czy brałem, cała reszta za punkty konkursowe wyprzedana. Nie narzekam:p;)
     
    KsiądzxD i stoone1 lubią to.
  19. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    a że pełnia księżyca to 21: 59 posiane :p kiedyś pełnię pilnowałem mocno teraz roślinek mam po 3-4 k ,w tym evencie bardzo po macoszemu się przykładałem się

    acha! nadwyżka bombek to jakieś 6,6 k xDxD że ja się martwiłem na początku o to....:oops:
     
    krasnoludek10 i KsiądzxD lubią to.
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U mnie zapewne około 2,5-3k, ale po ukończeniu zadań odechciało mi się zbierać rośliny do stodoły, które nie są eventowexD:cry:xD
     
    stoone1 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.